Kiki de Montparnasse

Amerikasepetim servisleriyle, iç giyim markalarından biri olan Kiki de Montparnasse ürünlerini satın alabilir ve güvenli bir teslimat süreci yönetebilirsiniz. Siparişleriniz için gümrük işlemlerini, kargo uygulamalarını ve vergi ödemelerini sizler adına tamamlayarak hızlı bir alışveriş sağlıyoruz. Servislerimizin çalışma prensibinin ve Kiki de Montparnasse iç giyim ürünlerinin tanıtıldığı makalemizi incelemeye devam edin.

 

 

 

Kiki de Montparnasse Hakkında

 

2005 yılında üretim faaliyetlerine başlayan Kiki de Montparnasse, kadın iç giyim ürünleri tasarlanmaktadır. Gecelikler, fantazi kıyafetler, alt ve üst iç çamaşır takımları gibi ürün çeşitleri bulunan markada, kaliteli işçilik ve kumaşlar ön plandadır. Vücut takılarının da satıldığı Kiki de Montparnasse’de istek uyandırıcı parçalar yoğunluktadır. 

 

 

 

 

Siyah ve kırmızı tonların ağırlıkla kullanıldığı Kiki de Montparnasse ürünleri arasında tüm vücut fantezi kıyafetleri, günlük kullanıma uygun sütyen külot takımları ve takılar yer almaktadır. Geniş beden ölçülerine sahip iç giyim ürünlerinde dantel ve deri tasarımlar da bulunmaktadır. 

 

 

Kiki de Montparnasse

 

 

Birçok dizayn ve tasarımcının çalıştığı iç giyim modellerinde, vücut hatlarını öne çıkaran ve vücudu şekilli gösteren parçalar üretilmektedir. Böylelikle daha davetkar ve karşı konulamaz bir görünüm elde edilmektedir. 

 

 

Kiki de Montparnasse

 

 

Kiki de Montparnasse iç giyim ürünlerinin yanı sıra fantezi aksesuarlarının satışı da yapılmaktadır. Bunlardan bazıları:

Bazı fantezi aksesuarlarda altın malzemesi kullanılarak ürün kişiselleştirilmiş özel koleksiyona dahil edilmiştir.

 

 

Kiki de Montparnasse

 

 

Seksi ve göz alıcı görünüme sahip kadın iç giyimlerinde jartiyer, eldiven, bralet ve kimono gibi yan ürünler de mevcuttur. Siyah ve kırmızı dışında kullanılan beyaz, mor, gri ve krem rengi iç çamaşırları da oldukça estetik görünümlüdür. Bunların yanı sıra bornoz ve pijama çeşitleri de Kiki de Montparnasse ürünleri arasında satılmaktadır. 

 

 

Kiki de Montparnasse

 

 

Kiki de Montparnasse alt iç çamaşırlarında en çok satın alınan modeller korseli külotlar, tangalar, ön ve arka detayı bulunan transparan tangalar, yüksek bel külotlar yer almaktadır. Üst iç çamaşırlarında ise transparan ince askılı sütyenler, göğüs detaylı büstiyerler, halter yaka büstiyerler, kendinden desenli yumuşak formlu sütyenler tercih edilmektedir. Kiki de Montparnasse iç giyim ve aksesuarlarının 100’den fazla ülkeye teslimat seçeneği bulunmaktadır. 

 

 

Kiki de Montparnasse

 

 

Kiki de Montparnasse Sipariş

 

Kiki de Montparnasse siparişlerinizi Amerikasepetim kanallarıyla kolay bir şekilde yönetilirken, adresinize güvenli bir biçimde teslim edilen ürünlerinizin keyfini çıkarabilirsiniz. Paket Oluştur ve Benim İçin Al servislerinden dilediğinizi seçerek hem gümrük işlemlerini hem de vergi ödemelerini halletmiş olursunuz. Hızlı bir yurt dışı alışveriş deneyimi sunan Amerikasepetim hizmet kanallarını daha yakından tanımak için aşağıya eklenmiş olan videolardan yararlanabilirsiniz.

 

 

 

 

 

 

Diğer Konular
whatsapp