BLOG YAZILARI

- Kaü Immunity Sipariş

Hemen her gün yeni bir supplement markası hayatımıza giriyor. Ancak gerçekten sağlıklı olan, gerçekten vadettiğini karşılayan çok az marka var. Bu nedenle ince eleyip sık dokumanız gerekiyor. Bu A+ supplement markalarından biri de Kaü. Amerika’dan gelecek bir arkadaşınızı aramanıza gerek yok. Siz siparişinizi verin, adresinize kadar getirelim. Detaylar yazımızın devamında.

 

 

Kaü Immunity Build Hakkında

 

Vücut hücreleriniz, doğumunuzdan yirmili yaşlarınızın sonuna kadar son derece kompakt ve standart olarak üretilirler. Son derece işlevsel ve birbiriyle iç içe geçmiş haldedirler. Genlerinize bağlı olarak birkaç yıl geç veya erken olmak kaydıyla genel olarak otuz yaşından sonra vücudunuz standart olmayan ve birbiriyle uyum sağlayamayan hücreler üretmeye başlar. Bu durum bedeninizin işlevselliğini azaltır, sizi hastalıklara açık hale getirir ve sonuç olarak yaşlanma adı verilen sürece girer.

 

 

KAÜ, beden sağlığınızın yanı sıra aynı zamanda güzellik ve gençliğinizi de uzun vadede onarmak amacıyla, yenilikçi yöntemler kullanarak hücresel düzeyde gençleştirme yollarını araştırıp keşfetmeyi misyon edinmiş bir biyoteknoloji şirketidir.

KAÜ Immunity Build, tamamen sindirilebilir olarak üretilmiş konsantre bir aminoasit setidir. İçerisinde toplamda 19 aminoasit barındırmaktadır. Amino asitlerin her biri vücut içerisinde ayrı bir işlevi yerine getirmektedir. Amino asitler toplu halde ise kolektif işlevleri yerine getirirler ve bu sayede bağışıklık sistemi hücrelerini tetiklerler. KAÜ Immunity Build kullanımı bu amino asitlerin tam set olarak temin edilip vücut hücrelerinizin yirmili yaşlardaki gibi standart ve kompakt üretilmesine yardımcı olur.

 

 

KAÜ Immunity Build içeriğinde bulunan aminoasitler, 35 inek ırkı, farklı türde onlarca memeli hayvan ve üç deniz kaynağının test edilmesi sonrası, ulaşması zor ve en besleyici aminoasitlerden özenle seçilip derlenmişlerdir. Günlük hayatta yalnızca gıda ile alınamayacak kadar besin yoğunluğu sunmaktadır. Kullanım sonrası daha iyi ve rahat uyku, daha az kaygı, saç gürleşmesi, tırnak güçlenmesi ve ten renginizin parlaması gibi geri dönüşler alabilirsiniz.

 

 

Bu durumlar, bağışıklık sisteminiz yeni hücreler inşa ederken vücudunuzda meydana getirdiği olumlu gelişmelerdir. KAÜ kullanıcıları düzenli kullanım sonrasında iyiye giden bağırsak sağlığı, daha az eklem ağrısı şikâyeti, bedensel performansta artış, halsizliği azalması, çatlak görünümünde azalma ve ciltte yenilenme gibi belirtiler bildirdiler.

 

 

Kaü Immunity Build Satın Al

Peki nasıl sipariş verecek, nasıl getirteceksiniz. Kaü ürünlerini ister Benim için al servisimizle, isterseniz de paket oluştur servisimizle tedarik edebilirsiniz. Aralarındaki tek temel fark, ürünü siz mi satın alacaksınız yoksa biz mi kısmıdır. Kimi kullanıcılarımız `Beni uğraştırmayın siz alın` diye düşünebiliyor. Siz de böyle düşünüyorsanız Benim için al videomuzu izleyiniz. Yok eğer `ben alırım size gönderirim sorun olmaz` diyorsanız, hemen aşağıda paket oluştur videomuzu izleyiniz.

 

 

 

 

 

Aklınıza takılan tüm sorular için bize Whatsapp hattımızdan ulaşabilirsiniz. Kaü ürünlerini incelemek içinb kolay ulaşma butonumuzu da hemen aşağıya bıraktık.

 

Bu makale 02-10-2022 tarihinde yayına alınmıştır, olası güncellemeler için lütfen whatsapp hattımızdan iletişime geçininiz.

AKLINIZA TAKILAN SORULAR VE CEVAPLARI

Amerikasepetim üzerinden siparişlerinizi dilerseniz Benim İçin Al servisimizi kullanarak, dilerseniz Paket Oluştur servisimizi kullanarak verebilirsiniz.

Benim için al servisimizle, Amerika’ya gönderi yapan dilediğiniz websitesinden dilediğiniz ürünü, hiçbir sınırınız olmadan sipariş verebilirsiniz.

Paket oluştur servisimizle, dilediğiniz websitesinden dilediğiniz ürünü, sizin için oluşturulan Amerika adresinize kargolatın. Paketinizin tarafımıza ulaşması ardından kargo ve gümrük işlemlerinizi ödeyin. Tüm işlemlerinizi tamamlayarak adresinize teslim edelim.

Paketlerinizin kargo ve gümrük ücretlerini öğrenmek için Ücretler sayfamızı inceleyebilir, hesaplama aracımızı kullanabilirsiniz.

Ücretler

Tüm paketlerinizin gümrük işlemleri tarafımızdan yapılmaktadır. Hiçbir ürününüzde gümrük takılma riskiniz yoktur. Kargo ödemenizle birlikte, ürün içeriğinize göre vergi ücreti talep edilecektir. İşlemleriniz tamamlanarak Türkiye adresinize teslim edilecektir. Ek masraf, belge ya da reçete talep edilmeyecektir. Ürün ödemelerinize haricen vergi ve kargo ücretiniz olacaktır.

AKLINIZA TAKILANLAR İÇİN BİZE ULAŞIN

Tüm diğer sorularınız için WhatsApp destek hattımızdan ya da [email protected] adresimizden bize ulaşabilir, sorularınızı iletebilirsiniz.

Instagram ve Facebook hesaplarımızdan bizi takip edebilir, youtube kanalımızı inceleyebilirsiniz.