Kahmune Ayakkabılar

Kahmune niş sektöre yapılan işlerde zirveyi zorlayarak her ten rengine uygun ayakkabılar üretiyor. 10 farklı cilt renginden size uygun olanı seçin ve keyfini çıkarın.

 

 

Kahmune Hakkında

 

Kahmune, cilt tonuna uygun yüksek kaliteli ayakkabılar tasarlayan lüks bir markadır. Yalnızca kadınlar için ürünler üreten Kahmune, tüm kadınlara gerçek bir çıplak görünüm seçeneği sunabilmek için tüm ürünlerinde 10 farklı cilt tonunda tasarım ve üretim sunuyor. Kişinin ten rengi ile uyumlu olan bu ayakkabılar, bireye çoğu zaman ilk bakışta sanki hiç ayakkabı giymemiş gibi bir görüntü verir.

 

 

Kahmune tarafından sunulan bu muazzam hizmet ile, yalnızca bej ve bronz tonlar arasında seçim yapma devri tamamen kapanıyor. Kahmune, tüm kadınların mükemmel çıplaklık görünümünde bir ayakkabı bulma seçeneğine sahip olmayı hak ettiğine inanıyor. En açık ten renginden en koyu ten rengine, en güzel şekilde uyacak şekilde tasarlanmış bir dizi renk tonu oluşturan Kahmune, inovatif ve yaratıcı fikriyle fark yaratıyor.

 

 

Kadınlar için siyah bir elbiseye ve mükemmel kırmızı rujlara ek olarak, iyi bir cilt tonu rengine sahip ayakkabının gardırop için gerekli olduğuna inanan Kahmune, bu hizmeti ile özellikle bacak boyunu uzun göstermek isteyen kadınlar için harika bir destek sağlıyor. Ne yazık ki çoğu kadın için mevcut olan tek seçenek bej ve bronzun çeşitli tonlarıdır.

 

 

Kahmune’nin kurucusu, 2016 yılında bir çift kendi ten rengiyle uyumlu çıplak ayakkabıya sahip olmak için mevcut ayakkabısını cildine uyacak şekilde boyamak zorunda kaldı. Bu noktadaki ihtiyacı görerek çıplak ayakkabılar yaratma misyonuyla Kahmune’i kurdu. Sunulan toplamda 10 adet farklı tonla, bugüne kadar %100 eşleşme oranı yakalayan Kahmune, pek çok kadın tarafından büyük ilgi görüyor.

 

 

Dünyanın dört bir yanındaki on binlerce kadına, içinde bulundukları ciltle gurur duymaları için ilham veren Kahmune, kadınların birbirlerini desteklediğinde dünyanın daha iyi bir yer olduğuna inanıyor. Kahmune tarafından üretilen ayakkabılar son derece kaliteli olmalarına paralel olarak oldukça rahat ve konforludur. Ayrıca çok sayıda modele sahiptir.

 

 

Bir Kahmune ayakkabıya, stilettodan babete kadar pek çok farklı modelde sahip olunabilir. Tüm ayakkabı modelleri ve deri malzeme çeşitleri, cilt tonlarının 10 tonun için de mevcuttur. Kahmune ayakkabılarının her tonunun kendisine özel bir şehir ismi vardır. Bu isimler, ilgili şehir veya bölgede yaşayan kadınların ortalama cilt tonlarından esinlenilmiştir.

 

 

Kahmune Ayakkabı Alışveriş

 

Kahmune ayakkabıları sadece kendi sitesinde satıldığı için farklı sitelerde aramanıza gerek yok. Ancak güzel haber Türk kredi kartlarınızı da kullanabiliyor olmanız. Peki bu ne demek? Her iki servisimizi de kullanabiliyorsunuz anlamına geliyor. İsterseniz Benim için al servisimizi kullanabilir ve bize satın aldırabilir, isterseniz de kendiniz satın alabilir Paket Oluştur servisimizi kullanarak Amerika lojistik merkezimize yönlendirebilirsiniz.

 

 

Diğer Konular
whatsapp