Joieuse

Joieuse cilt bakımına yeni bir soluk getiren ve ürünlerini sürdürülebilir kaynaklı doğal bileşenlerden oluşturan bir cilt bakım markası olarak piyasada adını duyurmuştur. Bizler tüm gümrük ve kargo işlemlerinizi sizin için hallederek, Joıeuse ürünlerine kolayca ulaşmanızı sağlıyoruz. 

 

 

 

Joieuse Hakkında

 

Joieuse, Fransızca “sevinç” isminden köken alıyor. Amerika’da üretim faaliyetine devam eden markanın hikayesinin başlangıcı, kurucularının şiddetli yer fıstığı alerjisi ve son derece hassas bir cildi olan çocuklarının ebeveyinleri olmalarıyla anlam kazanıyor. Dünya üzerinde çocuklarının sağlığı ve cildi için neyin iyi olduğunu özenle seçen bu kişiler, bunu markalarının da ana fikri yapmışlar. 

 

 

 

 

Joieuse bu fikirden yola çıkarak ürünlerinde paraben, doğal olmayan kimyasallar, boyalar ve kokular kullanmıyor. Joieuse’un tüm ürünleri tamamen bitkisel formüllerden üretilme. Marka böylece hem müşterilerini hem de doğayı düşünmüş oluyor. Ürünlerde kullanılan malzemeler dünyanın her yerinden tedarik ediliyor ve ABD’de kalite standartlarıyla formüle edilerek üretiliyor.  Joieuse, tüm bunların yanı sıra hayvanlar üzerinde deney yapmıyor.

 

 

Joieuse

 

 

Markanın ürünlerinde yer alan doğal bileşenler arasında peptitler, retinol, hyaluronik asit, alfa arbutin ve hidroksi asitler bulunuyor. Peptitler cilt bakımında kullanıldığı takdirde kollajen üretimini uyarıyor ve zamanla yüzdeki çizgilenmelerin sebebi olan küçük kas kasılmalarına karşı Botox’a benzer etki göstererek gençleştirici bir etki sağlıyor. Retinol, güçlü bir antioksidandır ve yaşlanma üzerine gözle görülür bir etkisi vardır. 

 

 

Joieuse

 

 

Hyaluronik asit su bazlıdır, insan vücudunda doğal olarak bulunur ve nemlendirici görevi görür. Alfa arbutin, yaban mersininden elde edilen doğal bir bileşendir. Antioksidan ve parlatıcı özelliklere sahiptir. Cilt tonu üzerinde pozitif etki de bulunarak hiperpigmentasyonu önler. Hidroksi asitler ise tüm cilt tiplerinde etkilidirler ve cilt bakım ürünlerinde sıklıkla kullanılan bileşenlerdir. 

 

 

Joieuse

 

 

Markanın ürünlerini satın alacaklar, kendi ciltleri için en uygun ürünü seçme fırsatına sahipler. Hassas, kuru, leke eğilimli, yağlı ve normal ciltler için farklı ürünler Joieuse cilt bakım ürünleri arasında yer alıyor. Joieuse cilt bakım ürünleri nemlendiriciler, tonikler, güneş kremleri, temizleyiciler, yaşlanma karşıtı ürünler, antioksidanlar ve daha fazlasını içeriyor. Tüm ürünlere ve ürünler hakkında daha fazla bilgiye Joieuse’un internet sitesinden ulaşabilirsiniz.

 

 

Joieuse

 

Jouieuse Türkiye Sipariş

 

Cilt bakım ürünleri noktasında doğallığıyla öne çıkan markanın ürünlerini kendi sitesinden veya farklı sitelerden satın alabilirsiniz. Amerikasepetim ile güvenli ve zahmetsiz alışverişin kapıları ardına kadar açık. Sitemizde yer alan farklı satın alma seçenekleri ile cilt bakımını Amerika’dan Türkiye’ye bir tıkla getirmeniz mümkün. Hangi hizmetten nasıl yararlanacağınızı öğrenmek isterseniz, amerikanpaketim.com adresine girerek açıklamalı videolardan yararlanabilirsiniz.

 

 

 

 

 

Diğer Konular
whatsapp