BLOG YAZILARI

- Jeffree Star Kozmetik

Kendi tarzını yaratmak önemlidir. Kendine has yaptığı makyajlarla bilinen Jeffree Star, kendi adını verdiği cilt bakım ve makyaj markasıyla hayranlarının beğenisini kazandı. Jeffree Star ürünlerini Amerika'dan temin etmek istiyorsanız Amerikasepetim bu konuda size yardımcı oluyor. Jeffree Star ve Amerikasepetim ile ilgili bilgilere yazının devamında ulaşabilirsiniz.

 

 

Jeffree Star Kozmetik Hakkında

Jeffree Star Cosmetics cilt bakım ve makyaj markası 2014 yılında Amerika’da kurulmuştur. Jeffree Star kendi ismini verdiği markasında ruj koleksiyonu ile satışlara başlamıştır. Günümüzde hem birçok farklı segmentte makyaj ürünleri hem de cilt bakım ve onarım malzemeleri bulunmaktadır. 

 

 

Jeffree Star Cosmetics cilt bakım ve makyaj ürünlerinin tamamı tüm cilt tipleri için uygun ürünlerdir. Markanın geniş bir ürün yelpazesi olduğundan göz, ten ve dudak için çeşitli alternatifler bulunmaktadır. Lüks bir kozmetik ve cilt bakım markası olan Jeffree Star Cosmetics’de kirpik kıvırıcı, makyaj malzemesi standı, makyaj çantası gibi aksesuarlar da satılmaktadır. 

 

Jeffree Star Kozmetik

 

60 farklı renk seçeneğiyle mat rujlar, mini boy ruj kitleri ve ışıltılı parlatıcılar Jeffree Star Cosmetics favori dudak ürünleri arasındadır. Özellikle far paletlerinde konsept makyajlar, parti makyajları ve festival makyajları gibi organizasyonlar için canlı, simli ve göz alıcı renkler kullanılmaktadır.  

 

Jeffree Star Kozmetik

 

Jeffree Star Kozmetik'e ait makyaj malzemeleri profesyonel makyaj ekipmanları olarak da makyözler tarafından tercih edilmektedir. Ten makyajı için diğer kategorilere göre daha az ürün alternatifi bulunmaktadır. Jeffree Star Cosmetics ürün portföyüne her geçen gün yeni ürünler eklemeye devam etmektedir. Kullanıcıların büyük beğenisi toplayan Jeffree Star Kozmetik, kendi tarzını bulmaya çalışan insanlar tarafından en çok tercih edilen makyaj markalarından biri olmuştur.

 

Jeffree Star Kozmetik

 

Jeffree Star Kozmetik ürünleri hayvanlar üzerinde test edilmemektedir ve hem cilt bakım hem de makyaj ürünleri vegan ve glutensizdir. 

 

Jeffree Star Kozmetik

 

Jeffree Star Cosmetics Türkiye Satış

Jeffree Star ürünlerini Amerika'dan sipariş etmeniz artık çok kolay. Amerikasepetim sitemizi ziyaret ederek Amerika'dan hızlı ve güvenli alışverişin tadını çıkarabilirsiniz. Satın alma servislerimizden “Benim İçin Al” servisi ile ürünü sizler için satın alarak adresinize sorunsuz şekilde ulaştırıyoruz. Bir diğer servisimiz olan “Paket Oluştur” servisi ile de ürünü satın aldıktan sonraki süreçte ürünü sizlere sorunsuz şekilde teslim ediyoruz. Satın alma servislerimizin kullanımı hakkında açıklama videolarına aşağıdan erişebilirsiniz. 

 

 

 

 

 

Bu makale 21-03-2023 tarihinde yayına alınmıştır, olası güncellemeler için lütfen whatsapp hattımızdan iletişime geçininiz.

AKLINIZA TAKILAN SORULAR VE CEVAPLARI

Amerikasepetim üzerinden siparişlerinizi dilerseniz Benim İçin Al servisimizi kullanarak, dilerseniz Paket Oluştur servisimizi kullanarak verebilirsiniz.

Benim için al servisimizle, Amerika’ya gönderi yapan dilediğiniz websitesinden dilediğiniz ürünü, hiçbir sınırınız olmadan sipariş verebilirsiniz.

Paket oluştur servisimizle, dilediğiniz websitesinden dilediğiniz ürünü, sizin için oluşturulan Amerika adresinize kargolatın. Paketinizin tarafımıza ulaşması ardından kargo ve gümrük işlemlerinizi ödeyin. Tüm işlemlerinizi tamamlayarak adresinize teslim edelim.

Paketlerinizin kargo ve gümrük ücretlerini öğrenmek için Ücretler sayfamızı inceleyebilir, hesaplama aracımızı kullanabilirsiniz.

Ücretler

Tüm paketlerinizin gümrük işlemleri tarafımızdan yapılmaktadır. Hiçbir ürününüzde gümrük takılma riskiniz yoktur. Kargo ödemenizle birlikte, ürün içeriğinize göre vergi ücreti talep edilecektir. İşlemleriniz tamamlanarak Türkiye adresinize teslim edilecektir. Ek masraf, belge ya da reçete talep edilmeyecektir. Ürün ödemelerinize haricen vergi ve kargo ücretiniz olacaktır.

AKLINIZA TAKILANLAR İÇİN BİZE ULAŞIN

Tüm diğer sorularınız için WhatsApp destek hattımızdan ya da [email protected] adresimizden bize ulaşabilir, sorularınızı iletebilirsiniz.

Instagram ve Facebook hesaplarımızdan bizi takip edebilir, youtube kanalımızı inceleyebilirsiniz.