Jeep Oto Parçaları

Jeep sahibi olmak, tarz sahiplerinin tercihi olsa da, tarz sahibi olmak pahalı bir zevk olmamalı. Eğer Türkiye’de Jeep sahibiyseniz ya da Jeep araçlarının tamirini yapıyorsanız, bu yazımızı çok seveceksiniz.

 

 

Jeep oto parça ürünler Hakkında

 

 

Jeep, ne yazık ki özellikle Türkiye’de hem satış hem de yedek parça noktasında oldukça pahalı. Ancak bu masraflarınıza çözüm buluyor, eğer tamir işiyle uğraşıyorsanız, maliyetlerinizi düşürerek daha çok kazanmanızı sağlıyoruz. Nasıl mı? Çok basit. Mopar ya da ebay gibi Jeep araçlarının hem orjinal hem de yan sanayi parçalarının en çok satıldığı sitelerden sipariş veriyorsunuz, bize iletiyorsunuz, sevkiyat ve gümrük işlemlerinizi yaparak adresinize teslim ediyoruz. Üstelik ikinci el parça da getirtebilirsiniz. Detaylar yazımızın devamında ve whatsapp hattımızda.

 

 

Türkiye’ye Nasıl Getirtirim?

 

 

Bilinen bazı doğrular ve yanlışlar mevcut. Öncelikli olarak gümrükten geçişi yasak diye tabir edilen ürünlerin tamamı aslında bireysel gönderilerde yasaktır. Yani bireysel olarak kargo ile kozmetik, ilaç, vitamin getirtemezsiniz. Ancak Amerikasepetim olarak çalışma şeklimiz tam olarak bu sorununuzu çözme üzerinedir. Tüm gönderilerinizi kurumsal olarak, kendi adımıza, yasal ithalat ve ihracat olarak yaptığımız için ne bir engeliniz bulunmaktadır ne de sağlamanız gereken bir belge ya da reçete. Dolayısıyla dilediğiniz her ürünü sipariş verebilirsiniz. Jeep oto parça ürünler de buna dahildir.

 

 

Genel Sorular ve Cevapları

 

Amerikasepetim sayfamıza ilk defa geldiyseniz, kalıplaşmış bazı sorularınız vardır. Bunları genelleyecek olursak, gümrük soruları, teslimat süresi ve Ödenecek toplam tutardır.

 

Gümrük İşlemleri Nasıl Oluyor

 

Öncelikle biraz evvel de belirttiğimiz üzere genel olarak gümrük işlemlerinizi bireysel değil kurumsal yapıyoruz. Bu nedenle hiçbir limitiniz olmadan dilediğiniz her ürünü getirtebiliyorsunuz. Tekrar etmekte fayda var, ne ürün adedinde, ne aylık adette ne de ürün içeriğinde hiçbir limitiniz yoktur. Bildiğiniz gibi birçok ürün grubunda bireysel gönderimlerde yasaklar ya da limitler bulunuyor ancak Amerikasepetim olarak bu sorunu ortadan kaldırıyoruz. Dolayısıyla Jeep oto parça ürünleri dilediğiniz alışveriş sitesinden hiçbir sipariş limitiniz olmadan gerçekleştirebilirsiniz.


 

Kaç Günde Elimde Olacak?

 

En çok gelen bir diğer soru ise teslimat süresi. Teslimat süresinde iki aşama vardır. Birincisi, satıcıdan bize gelmesi. Örneğin bahsettiğimiz Jeep oto parça ürünleri herhangi bir siteden sipariş verdiniz, bu sitenin bize gÖnderme süresidir. Ortalama olarak 2-7 gün içerisinde gelmektedir. İkincisi ise Amerika’dan Türkiye adresinize teslim süremizdir. Bu süre ise gümrük işlemleri dahil 4-10 gün içerisinde tamamlanmaktadır.

 

 

Toplam Ne Kadar Tutacak?

 

Son olarak ise ne kadar Ödeyeceksiniz sorunuza cevap bulalım. Yapacağınız alışverişlerinizde üç masrafınız olacak.

 

ürün masrafı

 

ürün masrafı : ürünü satın almak için ödenecek tutar.

 

Gümrük Vergisi

 

Gümrük Vergisi : Her ürün kategorisi için 0’dan %40’a çeşitli vergi oranları mevcuttur. Paketiniz Amerika sevkiyat merkezimize ulaştığında bu vergi sizden talep edilecektir. Kategori bazlı vergi oranınızı Öğrenmek için whatsapp hattımızdan ya da telefon hattımızdan bize ulaşabilirsiniz. Vergi Ödemenizi tamamlamanız ardından sürpriz masraflar söz konusu değildir.

 

Kargo ücreti

 

Kargo ücreti : Amerikasepetim olarak en uygun fiyatlı kargo ücretlerini sunuyoruz. Özellikle küçük paketleriniz için 1 lbs’ye kadar kargo ücretimiz 14$’dır. Sonraki eklenen her bir lbs için ilave 4$ olarak ücretlendirilmektedir. İster aynı websitesinden, ister farklı websitelerinden paketlerinizi gönderebilir ve birleştirme talep edebilirsiniz. Yurt dışından ticari ürün getirmek ya da ticaretini yapmak isterseniz whatsapp hattımızdan bize ulaşabilirsiniz.

 

Peki Nasıl Sipariş Vereceğim?

 

Yukarıdaki sorularınıza cevap aldıysanız ve sipariş vermeye hazırsanız buyrun devam edelim. Yapmanız gereken oldukça basit, Jeep oto parça ürünleri dilediğiniz alışveriş sitesinden nasıl alışveriş yapacaksınız bunu irdeleyelim.

 

 

Jeep oto parça ürünleri getirtmeniz için iki farklı servisimiz var. Benim için al ve paket oluştur. Benim için al servisimizde istediğiniz websitesinden istediğiniz ürünu beğeniyorsunuz, linkini kopyalayıp Amerikasepetim hesabınıza yapıştırıyorsunuz. Ödemenizi tamamlamanız ardından sizin için ürünu satın alıp, Amerika merkezimize getirtiyoruz. Paketiniz bize ulaştığında kontrollerini yaparak kargo ve vergi ücretini iletiyoruz. Ödemeniz ardından ise Türkiye adresinize teslim ediyoruz. Paket Oluştur servisimizde ise yine benzer şekilde dilediğiniz websitesinden siparişinizi veriyorsunuz, paketinizi bize kargolatıyorsunuz, gelen paketinizi control ediyor, gümrük ve kargo ücretini iletiyoruz. Ödemeniz ardından ise Türkiye adresinize tüm gümrük işlemlerinizi tamamlayarak teslim ediyoruz.

 

Paket Oluştur

 

Jeep oto parça ürünleri paket oluştur servisiyle getirtmek için yapmanız gerekenleri aşağıda sıraladık.

 

* Amerikasepetim websitemize üyeliğinizi gerçekleştirerek Amerika adresinizi ücretsiz olarak alıyorsunuz.

 

* Jeep oto parça ürünler dilediğiniz alışveriş sitesinden satın alıyor, kargo adresi (shipping address) olarak, size vermiş olduğumuz Amerika adresinizi giriyorsunuz.

 

Not : Sipariş vereceğiniz websitesinde fatura adresi (billing address) olarak Türkiye adresinizi girmeniz gerekmektedir. Detaylı bilgi için whatsapp hattımızdan destek alabilirsiniz.

 

* Amerikasepetim sayfanızda, Paket Oluştur servisini kullanacağınız için, bu butona tıklayıp, açılan formu doldurunuz. Bu form sayesinde gelen paketinizi, formunuzla eşleştirerek takibini yapacağız. Paketiniz bize ulaşmadan formu doldurmanızı rica ederiz.

 

* Paketiniz Amerika adresinize ulaştığında kargo ve vergi ücretini içeren bir mail göndereceğiz. Ödemenizi tamamlamanız ardından paketinizi Türkiye adresinize kargolayacağız. Paketinizle ilgili tüm sevkiyat ve gümrük işlemlerinizi tamamlayarak, Türkiye adresinize sorunsuz şekilde teslim edeceğiz. Bu süreçte sizden ek ödeme, masraf, bilgi, belge, reçete talep edilmeyecektir.

 

 

Benim İçin Al

 

Jeep oto parça ürünleri satın almak istediğiniz web sitesinden benim için al hizmetiyle alışveriş yapabilmek için yapmanız gerekenleri aşağıda sıraladık.

 

* İstediğiniz web sitesinden sipariş vermek istediğiniz ürünü secerek linkini (website adresini) kopyalayın.

 

* Kopyalamış olduğunuz linki Amerikasepetim sayfanızda Benim için Al formuna yapıştırın.

 

* Sipariş Ödemenizi tamamlayın.

 

* Göndermiş olduğunuz linkteki ürünü sizin için satın alarak Amerikasepetim lojistik merkezimize getirteceğiz.

 

* Paketiniz Amerika adresinize ulaştığında kargo ve vergi ücretini içeren bir mail göndereceğiz. Ödemenizi tamamlamanız ardından paketinizi Türkiye adresinize kargolayacağız. Paketinizle ilgili tüm sevkiyat ve gümrük işlemlerinizi tamamlayarak, Türkiye adresinize sorunsuz şekilde teslim edeceğiz. Bu süreçte sizden ek ödeme, masraf, bilgi, belge, reçete talep edilmeyecektir.

 

 

Aklınıza Takılanlar

 

Tüm sorularınız için whatsapp destek hattımızdan ya da [email protected] adresimizden bize ulaşabilir sorularınızı iletebilirsiniz.

 

 

 

 

 

 

 

 

Diğer Konular
whatsapp