Jade Swim

Yaz geliyor, belli başlı kalıplara takılıp kalmak istemiyorsanız, plajlarda pişti olmak istemiyorsanız Jade Swim, sizin için çok iyi bir alternatif. Nasıl sipariş vereceğinize dair detaylar ise yazımızın devamında.

 

 

Jade Swim Hakkında

 

Jade Swim farklı ve benzersiz mayolar üreten bir markadır. Basit ama aynı zamanda komplike olan Jade Swim ürünleri, doğru kesimi ile güzelliği ortaya çıkartır. Eski moda editörü ve stilisti Brittany Kozerski tarafından yaratılan bu sürdürülebilir mayo markası, minimalist estetiğini yenilikçi siluetler ve benzersiz tasarım detayları ile birleştiriyor. Koleksiyonlar, vücudu pürüzsüzleştirmek ve şekillendirmek için lüks kumaştan özenle üretiliyor.

 

 

Jade Swim, kendisini minimalist, lüks ve çok yönlü kelimeleri ile tanımlıyor. Jade Swim markasının yaratıcısı olan Brittany Kozerski, yüzme pazarını da kapsayan bir moda editörüydü.  Bu nedenle, mayo söz konusu olduğunda tüm pazarda nelerin eksik olduğunu çok iyi biliyordu. Bu eksikliklere bir cevap maiyetinde ortaya çıkan Jade Swim, günlük olarak kolayca ve zahmetsizce giyilebilen yüksek kaliteli minimalist mayolar vadediyor. Tüm vücudu şekillendirip ve vurgulamasının yanı sıra bronzlaşırken iz bırakmayı en aza indiren Jade Swim ürünleri, birinci kalite malzemeler kullanılarak imal edilir.

 

 

 

Jade Swim mayoları yalnızca birer mayodan ibaret değil. Bu ürünler aynı zamanda iç çamaşırı olarak günlük giyim eşyalarının altına da rahatlıkla giyilebilmektedir. Ürünleri yalnızca iç çamaşırı olarak kullanan çok ciddi bir kitlesi olan Jade Swim, iç çamaşırının her an bir mayoya dönüşmeye hazır bir şekilde her zaman giyilebilmesine olanak sağlıyor. Ünlü oyuncu Gwenyth Paltrow, kısa bir süre önce Jade Swim marka ürünler ile bir derginin kapak sayfasında yer almıştır. Jade Swim’in tam vücut mayo, tek askılı mayo, çift askılı mayo, bikini ve ipli bikini gibi oldukça geniş bir ürün yelpazesi vardır. Ayrıca her Jade Swim ürünün belirli bir adı ve karakteri vardır.

 

 

 

Amerika Birleşik Devletleri menşeili olan bu markanın tüm ürünleri New York’ta tasarlanmaktadır. Şık siluetler ve lüks kaplamayı teknik performansla birleştiren Jade Swim ürünlerinin imal edilmesinde, yüksek kaliteli İtalyan kumaşları kullanılıyor. Gün batımından sonra bile kullanılabilen ve yalnızca tatilde değil her zaman kullanıma hazır olan temiz ve minimal stilleriyle Jade Swim her kadın için mükemmel bir giyim deneyimi vadediyor.

 

 

 

Jade Swim Sipariş

 

Jade Swim sadece kendi internet sitesinde satılan bir ürün ancak merak etmeyin Türk kredi kartı kabul ediyorlar. Ancak bu demek değil ki tek alternatifiniz bu. Dilerseniz kendi kartınızla sipariş verip, size vereceğimiz adrese yönlendirebilirsiniz, isterseniz de ürünü bize iletip sizin için satın almamızı talep edebilirsiniz. Her iki opsiyonu da nasıl kullanacağınıza dair detayları hemen aşağıdaki videolarımızda bulabilirsiniz. Yurt dışından getirmek istediğiniz kozmetik, supplement ya da başka herhangi bir ürünü Jade Swim ile birlikte sipariş verebilir, paketlerinizi birleştirebilir, kargo ücretinden tasarruf edebilirsiniz.

 

 

Diğer Konular
whatsapp