Jacquemus Türkiye

Amerikasepetim servislerini tercih ederek ünlü moda, aksesuar ve giyim markalarından biri olan Jacquemus ürünlerinin satın almalarını tamamlayabilirsiniz. Yurt dışı alışverişlerinde bulunan vergi, gümrük ve kargo işlemlerini üstlenen hizmetler sayesinde hızlı ve güvenilir bir sipariş süreci oluşturulmaktadır. Hizmet detayları için yazıyı keşfetmeye devam edebilirsiniz.

 

 

 

 

Jacquemus Türkiye Hakkında

 

Simon Porte Jacquemus’un kurucusu olduğu Jacquemus markası, 2009 yılında satışlarına başlamış olan kadın ve erkekler için giyim ve aksesuar ürünleri üretici ve satıcı bir firmadır. Kurucusunun da modelist olduğu Amerika kökenli Jacquemus, ürün çeşitliliğinde klasik ve şık stillerin yanı sıra spor ve abiye giyimi birleştiren rahat modellere yer vermektedir. Çoğunlukla tek renk, gösterişsiz ve az desenli kıyafetleri takip eden aksesuarlar da sade ve modern tarzlarda üretilmektedir. 

 

 

 

 

Genellikle pastel renkler kullanılarak hazırlanan tasarımlar, hem birbirleriyle uyum sağlayan kombinler yapılabilecek şekillerde, hem de takım olarak üretilmektedir. Etek-bluz, etek-ceket, pantolon-ceket, t shirt- şort gibi aynı form ve renkteki parçaların takım olarak ve ayrı ayrı kullanımları da oldukça konforlu bir alışveriş deneyimi sunmaktadır. 

 

 

Jacquemus Türkiye

 

 

Jacquemus aksesuarları arasında ayakkabı, takı, çanta, şapka ve güneş gözlüğü yer alan yan ürünlerdir. Birden çok kreasyon çıkarmış olan markaya ait ürünler ile aksesuarların birleşimleri de oldukça sade ve kibar bir görünüm oluşturmaktadır. 

 

 

Jacquemus Türkiye

 

 

Yazlık, kışlık ve sezonluk ürünlerin tamamına sahip Jacquemus, Paris moda haftalarında sergilediği ürünlerle geniş müşteri kitlelerine hitap etmektedir. Her ortama uygun abartısız ve şık Jacquemus parçalar, lüks giyim markaları ve üreticileri arasında kurulduğu günden bu yana yerini korumaktadır. 

 

 

Jacquemus Türkiye

 

 

Geniş beden aralığına sahip Jacquemus giyim ürünlerinde kullanılan kumaşlar kaliteli bir işçilik ile dizayn edilerek satışa sunulmaktadır. Benzer şekilde ayakkabılar için de geniş bir numara skalası bulunmaktadır. Yetişkin giyim ve aksesuarların yanı sıra kız ve erkek çocukları için de giyim ve aksesuar ürünleri mevcuttur. 

 

 

Jacquemus Türkiye

 

 

Jacquemus ürünlerine markaya ait resmî web sitesinden ve Beymen mağazalarından ulaşmak mümkündür. Resmî web sitesinden yapılan alışverişlerde 450 $ üzeri siparişlerin kargo ücreti bulunmamaktadır. Tüm dünya geneline sipariş gönderimleri mevcuttur. 

 

 

Jacquemus Türkiye

 

Jacquemus Türkiye Sipariş

 

Jacquemus markasına ait giyim ve aksesuarlar ürünleri, çabasız şıklık ve modern bir görünüm elde etmek için en ideal parçalarındandır. Satın almak istediğiniz Jacquemus ürünlerine, sizler için sağladığımız servislerimiz ile kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Paket Oluştur ve Benim İçin Al olmak üzere iki hizmetten oluşan Amerikasepetim uygulamalarıyla alışverişinizde çıkan vergi ödemelerini, gümrük işlemlerini ve kargo sürecini yönetebilirsiniz. Benim İçin Al servisini kullanarak tüm ödemelere ek %8 banka komisyonuyla ürünün satın alınmasından adresinize teslim edilme işlemine kadar bütün aşamaları Amerikasepetim ile gerçekleştirebilirsiniz. Aşağıdaki videolardan bahsedilen servislerin içeriklerine erişebilirsiniz. 

 

 

 

 

 

Diğer Konular
whatsapp