Innersense Organic Saç Ürünleri

Artık hayatımızdaki hemen her ürününün kişiye özel ve daha spesifik olmasından yola çıkan Innersense, saç bakım ürünlerini daha da çeşitlendirerek kullanıcılarına sunuyor. Amerikasepetim olarak biz de Innersense siparişlerinizi adresinize teslim ediyoruz.

 

 

Innersense Hakkında

 

Innersense, Joanne Starkman ve Greg Starkman tarafından 2005 yılında Amerika’da kurulan bir saç bakım ürünleri markasıdır. Şampuan, saç kremi ve saç bakım setleri üretimi ve satışı yapılmaktadır. Innersense resmi internet sitesinde bulunan saç testi ile saç tipine ve yapısına göre hangi ürünlerin uygun olduğunu kullanıcılarına sunmaktadır. Yıpranmış, dalgalı, yavaş uzayan, seyrek vb. saç şekillerine göre ayrı amaçlara hizmet eden saç ürünleri bulunmaktadır.

 

 

Innersense Organik Güzellik markasına ait ürünler saçtaki boya rengine zarar vermemektedir. Ürünler açıldıktan sonra en fazla 1 yıl içerisinde kullanılmalıdır. Açılmadığı takdirde son kullanma tarihi 3 yıldır. Ürünler 4,5 - 5,5 pH aralığında dolayısıyla doğal bir asidik seviyededir. 

 

 

Ürünlerde silikon, sülfat, sentetik koku, hayvansal malzemeler ve paraben bulunmamaktadır. Kullanılan sodyum klorür ise hindistan cevizi yağından üretilmektedir. Ürünlerin bir kısmı vegandır. İçlerinde doğal reçineler, proteinler, kinoa, pirinç asidi ve pirinç yağı bulunmaktadır. Innersense, benzer markalara kıyasla doğal ve katkısız materyallerden oluştuğu için tercih edilmektedir. Ürünler daha çok kadınlara hitap etmektedir fakat erkekler de saç yapılarına uygun ürünleri satın alabilmektedir.

 

 

Portföylerinde saç maskesi, saç derisine parlaklık veren krem, saç bakım yağı, hacim veren köpük, saç besleyici yağ, kuru şampuan, bukle belirginleştiren sprey gibi pek çok ürün bulunmaktadır.  Ayrıca işlem görmüş saçlar için set halinde bakım ve onarım kitleri bulunmaktadır. Kitlerdeki Innersense malzemelerinin kullanım sırası ve kullanım şekli açıklamalarında belirtilmektedir. Ürünlerin kullanımından sonra veya kullanım esnasında herhangi bir alerjik reaksiyon görüldüğü takdirde saçın hızlıca durulanması ve uzman doktora danışılması önerilmektedir. 

 

 

Innersense Organik Güzellik web sitesinde bulunan lokasyona göre yakın mağaza bilgilendirmesi özelliği ile, sadece online sipariş ile değil en yakın mağazalardan da birebir alışveriş imkanı bulunmaktadır. Ayrıca ürünlerin kolay taşınabilmesi için seyahat boyları da mevcuttur.

 

 

Innersense şampuanlarına, kremlerine ve diğer saç bakım ürünlerine marka mağazalarından, resmi internet sitesinden ve anlaşmalı internet sitelerinden erişmek mümkündür. Markanın internet sitesinden alınan 25 $ üstü alışverişlerde ücretsiz kargo avantajı bulunmaktadır.  Ayrıca ürünlerin toplu satışları da gerçekleşmektedir.

 

 

Innersense Satın Al

 

Innersense organik saç bakım ürünleri, kendi websitesi dışında Ulta Beauty’de de satılmakta. Bu da demek oluyor ki her iki servisimizi de kullanabilirsiniz. İsterseniz alışverişinizi yapıp, Amerika lojistik merkezimize yönlendirebilir, isterseniz de ürün bilgilerini bize iletip, sizin için satın almamızı talep edebilirsiniz. Her iki opsiyonda da tüm gümrük işlemleriniz tarafımızdan yapılacak olup, siparişiniz adresinize teslim edilecektir. Servislerimizin detayları aşağıdaki videolarımızda belirtilmiştir.

 

 

Diğer Konular
whatsapp