Icy Hot Ürünleri

Icy Hot ürünleri sporcular tarafında da sıkça kullanılan, temelde ağrı kesici içeriği bulunan merhem, sprey, jel gibi versiyonlarda da kullanılabilen bir üründür. Sporcuların ani durumlar için yanlarında sıklıkla bulundurdukları, eklem, romatizma ağrılarından şikayetçi olanların stok yaptıkları, gerekli durumlarda imdada yetişen Icy Hot ürünleri tüm dünyada yıllardır türünün en iyi örneklerindendir. Icy Hot ürünleri hakkında detaylı bilgiye internetten fazlasıyla ulaşabilirsiniz. Amerikasepetim.com olarak aktarmak istediğimiz bu yazıda hem çok daha ucuz bir şekilde, hem de sahte ürünlere çözüm olarak orijinallerini yurt dışından getirtebileceğinize dair bilgi vermektir. Çünkü;

 

 

Icy Hot ürünlerini Türkiye’den bir eczaneden alır gibi yurt dışından da çok daha ucuz bir şekilde, orijinal olarak sipariş verebilirsiniz. Bildiğiniz gibi normal şartlar altında internetten yaptığımız alışverişler ister bir vitamin olsun ister bir kıyafet, mağazalardan aldıklarımızdan daha ucuz oluyorlar. Ama Icy Hot ürünleri gibi ürünler için bu pek geçerli olmayabiliyor.

 

 

Örneğin eczaneden alınabilecek Icy Hot ürünleri internette de çok pahalı olabiliyor, hatta daha pahalı olabiliyor çünkü Icy Hot ürünleri genelde yurt dışından getirilerek satılıyor. Bizim kendimizin de yapabileceği işi yani orijinal olarak yurt dışından sipariş edebileceğimiz ürünleri çok az firma güvenilir bir şekilde yaparken onlar da ister istemez dolar fiyatlarına göre kar marjlarını belirliyorlar. Halbuki amazon.com gibi yerlerde dolar fiyatları yükselse bile 8 dolar gibi bir rakama Icy Hot ürünlerini bulabilmek mümkün.

 

 

Ucuzluk çok önemli bir faktör olması bir yana el altından ürün satan, orijinalliği konusunda güven vermeyen bir yığın mecra da var maalesef. Bunların hepsinden feragat edip, Icy Hot ürünleri, vitamin, supplement, reçetesiz satılabilen her türlü takviye ürünü ya da elektronikten, kozmetiğe, ağaç testeresine kadar  ürünü yurt dışından sipariş verebiliyorsunuz. Elbette Amerikasepetim.com gibi lisanslı kurye firması sayesindeJ.

 

 

Yurt içinde alışveriş yaparken nasıl aracı kurye firmalar aldığınız ürünün takibini yapıyorsa Amerikasepetim.com olarak biz de yurt dışından alacağınız Icy Hot ürünleri gibi her türlü ürünü lisanslı olduğumuz için gümrüğe takılma riski olmadan, tüm ürünler sigortalı olacak şekilde sizlere teslim ediyoruz.

 

 

Icy Hot ürünlerinden sipariş edecekseniz öncelikle odak nokta Icy Hot ürünleri ya da başka ürünler Amerika’ya teslim edilebiliyor olmalı çünkü bizim çalışma birimimiz yani adresimiz Amerika’dadır. Alışveriş yapacağınız şu iki seçenekle;

 

 

1. Amerika’ya gönderimi yapılan bir yerden (tavsiyemiz eBay, Amazon, vitacost vb. gibi güvebilir yerler) Icy Hot ürünlerinden alıp Amerikasepetim.com’un adresini teslimat adresi olarak gösterin.

 

2. Amerikasepetim.com’da ‘’benim için al’’ kısmına Icy Hot ürünlerinden almak istediğiniz ürünün online alışveriş linkini bize gönderin.

 

3. Gümrük ve kargo ücreti de dahil olmak üzere toplam ödemenizi kredi kartına taksitle, tek çekim ya da havale yoluyla yapın. Icy Hot ürünleri bize ulaştıktan en fazla 8 gün içinde sizde olacaktır. O andaki toplam ödeme dışında ek ücret ödemezsiniz.

 

4. İsterseniz Icy Hot ürünlerini 1 kg geçmeyecek şekilde aynı pakete koyabilirsiniz o zaman gümrük ücreti değişmeyecektir. Paketlerinizi kategorize de edebilirsiniz. Gerekli tüm bilgiyi whatsapp ve [email protected] adreslerinden bize ulaşarak alabilirsiniz.

 

5. Daha önce alışveriş yapmadıysanız lütfen biraz internet sitemizi inceleyin ve youtube, instagram adreslerimizden takipte kalın. Keyifli alışverişler dileriz.

 

Diğer Konular
whatsapp