Hurley

Surf tutkunlarının markası Hurley modellerini Türkiye’ye sorunsuz şekilde nasıl getirtebileceğinizi biliyor musunuz? Detaylar makalemizde.

 

 

Hurley Hakkında

 

Hurley, sörf ve yüzme sporları için giyim ve aksesuar tasarımları yapan ve geliştiren dünya çapında çok uluslu bir şirkettir. 1979 yılında kurulan ve Amerika Birleşik Devletleri menşeili olan şirketin merkezi Kaliforniya’da bulunur. 2002-2019 yılları arasında Nike çatısı altında faaliyetlerine devam eden Hurley, 2019 yılından sonra marka ve lisans haklarını satın alan Bluestar LLC iş ortaklığı çatısı altında faaliyet göstermeye başladı. Hurley tarafından üretilen ürünler arasında; mayolar, wetsuitler, tişörtler, şortlar, ceketler,  pantolonlar, parmak arası terlikler, çantalar ve sırt çantaları yer alır.

 

 

Hurley, sörf ve yüzme giyim ve aksesuarlarının tasarımı, geliştirilmesi, üretimi, dünya çapında pazarlanması ve satışı ile uğraşan çok uluslu bir Amerikan şirketidir. Şirketin merkezi Costa Mesa, Kaliforniya'dayer almaktadır. 2002'den 2019'a kadar Hurley, Nike, Inc. ' in bir yan kuruluşuydu. 2019 yılında Hurley, marka ve lisans şirketi Bluestar Alliance LLC'ye satıldı. Hurley tarafından üretilen ürünler arasında mayolar, wetsuits, tişörtler, şortlar, ceketler, kapüşponlular, pantolonlar, parmak arası terlikler, çantalar ve sırt çantaları bulunur.

 

 

Başarılı sörfçüler bir dalga üzerinde doğru zamanda doğru hamle yapmak için bazı püf noktalarını göz önünde bulundururlar. Aynı durum, hayatı sörf yapmakla geçmiş olan Hurley’nin kurucusu Bob Hurley'nin iş hayatı için de söylenebilir. Kanada'da doğan Bob Hurley, 1963'te ailesiyle birlikte Orange County'ye taşındıktan sonra 13 yaşında sörf yapmaya başladı. Hurley 21 yaşına geldiğinde ise pek çok işte çalıştıktan sonra Huntington plajında Hurley Surfboards isminde küçük bir fabrika perakende satış mağazası açtı.

 

 

Hurley'nin ustaca pazarlama stratejileri ve üst raf iş zekâsı sayesinde, 80'li ve 90'lı yıllar boyunca büyük yükselişe geçen marka, kendi ürünlerini kullanan sporcuların yarışmalar sonunda büyük başarılar elde etmesiyle dünya çapında bilinir hale geldi. Özellikle son 20 yılda tüm dünyada ikonik bir marka haline gelen Hurley, her ürün modeli için çok çeşitli boyut ve ebatlarda seçeneklere de sahip. Hediye kartı satışı da bulunan Hurley, su sporlarıyla ilgili arkadaşlara sahip olanların mükemmel bir hediye alabilmelerine de olanak sağlıyor.

 

 

Hurley Satın Al

 

Hurley ürünlerini birçok department store da bulabileceğiniz gibi Hurley kendi sitesinde de bulabilirsiniz. Yapmanız gereken de oldukça basit. İsterseniz Paket Oluştur servisimizi, isterseniz de Benim İçin Al servisimizi kullanabilirsiniz. Her iki servisimizin de detaylı videosu hemen aşağıdadır.

 

 

Diğer Konular
whatsapp