HTC Vive Cosmos

HTC sanal gerçeklik ürünlerinin rekabet piyasasında üst segment bir markadır. Çünkü sanal gerçeklik ürünlerinin öncülerini uluslararası çapta piyasaya sürmüştür. HTC Vive Cosmos ise sanal gerçeklik evreninde gelinebilecek son teknolojiyi temsil eder.

 

 

 

HTC Vive Cosmos 2019’un ilk aylarında belli ülkelerde satışa çıkarılmaya başlamasına rağmen Türkiye’de Ekim 2019’un başlarında satışa çıkarılmıştır. HTC Vive Cosmos’un teknik ayrıntıları ürünün internet incelemelerinde bulunabilir. Bizim için önemli olan özellikle dolar kuru sebebiyle fiyat farkı ve yurt dışından getirilip getirilemediğidir. O yüzden yurt dışından HTC Vive Cosmos getirtmek istiyor ama bunun olanaksız olduğunu sanıyorsanız https://amerikasepetim.com/ aracılığıyla münkün olduğunu anlatmak için ayrıntı hakkımızı bu konudan yana kullanmak istiyoruzJ.

 

 

 

Evet, 6 kamerayla içten ve dıştan tarama gerçekleştirebilen, sizi evrenin sonsuz dünyasını hayal dünyanızla birleştirebilecek teknoloji harikasi HTC Vive Cosmos’u https://amerikasepetim.com/ aracılığıyla yurt dışından özellikle Amerika’dan çok rahat bir şekilde, gümrüğe takılmadan sipariş verebiliyorsunuz.

 

 

 

Çok kısa fiyat kıyaslaması yapacak olursak Ekim 2019’da piyasaya sürülen HTC Vive Cosmos’un Türkiye satış fiyatı döviz kurunun artması dolayısıyla 7000 TL bandında belirlenmiştir. Güncel fiyatla en fazla 500 TL gibi oynamalar mevcuttur. Ancak HTC Vive Cosmos’un Amazon.com gibi dünya devi sitelerde şu andaki satış fiyatı 662.77 Dolar olarak görünmektedir. Yani basit bir matematikle arada 2500-3000 TL kadar bir fark vardır.

 

 

Aslında bu durum HTC Vive Cosmos gibi çoğu ürün için geçerlidir. Amerikasepetim.com yaratıcı bir ticari anlayışı geliştirerek yurt dışından elektronikten kozmetiğe, hırdavata varana kadar her türlü ürün gönderebilme konusunda lisansını almış aracı bir şirkettir. Yıllardır da binlerce kullanıcısına istediği ürünü yurt dışından gümrük takıntısı olmadan ulaştırmıştır.

 

 

HTC Vive Cosmos’u da yurt dışından yarı fiyatına hasarsız bir şekilde sipariş etmek istiyorsanız çok kolay bir şekilde 2 seçeneğiniz mevcut:

 

 

  1. Seçenek: HTC Vive Cosmos’u ya da hangi ürün istiyorsanız aldığınız ürünü Amerikasepetim.com’un Amerika’daki adresine gönderin.
  2. Seçenek: HTC Vive Cosmos’u ya da hangi ürünü istiyorsanız o ürünü direkt Amerikasepetim.com adresinden satın alın. Örneğin Amazon.com’da HTC Vive Cosmos’un linki https://www.amazon.com/VIVE-Cosmos-Headset-built-tracking-PC/dp/B07XM8Z3VH şudur. Bu ya da başka bir ürünse o ürünün linkini bizim arama motorumuza kopyalayın. Alışverişi oradan yapın. Maksat her türlü bizim sevkiyat birimimize ulaşmasıdır. Bize ulaştıktan sonra sizin adınıza alıp en fazla 1 hafta 8 gün içinde Türkiye’deki adresinize göndereceğiz.
  3. Aklınıza takılacak sorulara istinaden adım adım ilerlemek gerekirse. Ödemeleriniz sırasında toplam ücret alınır ve hiçbir ek ücretle karşılaşmazsınız.
  4. HTC Vive Cosmos dahil her ürün sigortalıdır.
  5. Ödemeleri kredi kartıyla, taksitle / tek çekim ya da banka kartıyla havale yoluyla yapabilirsiniz.
  6. Aklınıza takılan her soru için çekinmeden sorun lütfen. Amerikasepetim.com’da whatsapp ikonu var oradan ve [email protected]’dan bize ulaşabilirsiniz.
  7. Youtube ve instagramdan da bizleri inceler, takipte kalırsanız sevinirizJ. Keyifli alışverişler.
Diğer Konular
whatsapp