Hermes Rouge

Dünyanın önde gelen markalarından biri olan Hermes’in Rouge koleksiyonunda dudak parlatıcısı, ruj ve dudak kalemi gibi ürünler bulunur. Amerikasepetim ile tüm bu ürünleri Amerika’dan satın alabilirsiniz. Gümrükte takılma riski yaşamadan, hızlı kargo hizmetiyle adresinize kadar gelen Hermes Rouge ürünleri için yazının devamına göz atabilir, hizmetlerimiz hakkında da bilgi alabilirsiniz. 

 

 

 

Hermes Rouge Hakkında

 

Köklü ve popüler moda markalarından biri olan 1837 yılında Thierry Hermes tarafından kurulmuştur. İlk başta binicilik ile ilgili deri ve aksesuar tasarımları ile ön plana çıkan Hermes markası daha sonra tasarımlarına özel şapkalar ve kemerler de dahil etmiştir. 1920 yılına gelindiğinde ise fermuar patenti alarak kadın çanta tasarımları ile kendini gösteren Hermes markası, bu andan itibaren oldukça popüler olmaya başlamıştır. 

 

 

 

 

Charles Emile Hermes’de Thierry Hermes’in oğlu olarak babasından sonra Hermes markasında çalışmalara kaldığı yerden devam etmiştir. Charles Emile Hermes, markayı daha önemli noktalara getirerek Avrupa, Asya ve Amerika’da ses getirmiştir. Hermes markası ardından özel deri imalatına da başlamıştır ve eldiven, kemer ile spor giyim üzerine de yoğunlaşmıştır. Hermes markasının bünyesinde ev tekstili, mobilya ve porselen ürünler de bulunmaktadır. 

 

 

Hermes Rouge

 

 

Hermes Rouge ise markanın öne çıkan popüler bir koleksiyonudur. Bu alt marka içerisinde dudak kalemli, parlatıcı ve ruj gibi kozmetik ürünleri de bulunmaktadır. Birçok farklı renge ve içeriğe sahip bu ürünler ile zengin bir koleksiyon yelpazesine sahiptir. Ayrıca bu ürünler aynalı lipstick çantası da bulunmaktadır. Hermes Rouge markasının çok sevilen ürünlerinden biri Hermesistible isimli bakım yağıdır. 

 

 

Hermes Rouge

 

 

Hermesistible bakım yağlarının Rouge Amarelle, Poupre Camarine, Corail Bigarade, Beige Sapotille ve Rose Pitaya gibi modelleri öne çıkmaktadır. Rujlar arasında ise Beige D’eau, Orange Capucine, Orange Boite ve Rose Abricote gibi modeller, renkleri dolayısıyla çok sevilmektedir. Silindir şeklindeki Lipstick Case ürünleri, Hermes Rouge markasının ikonik ürünleri arasına girmiştir. Makyaj konusunda ihtiyaç duyulan birçok ürün, Rouge koleksiyonu ile Hermes kalitesiyle piyasaya sürülmüştür.

 

 

Hermes Rouge

 

Hermes Rouge Türkiye Sipariş

 

Hermes Rouge ürünlerine sahip olabilmek için Amerika’dan Türkiye’ye sipariş verebilirsiniz. Fakat sipariş ettiğiniz ürünlerin gümrükte takılma riski olabilir. Bu noktada devreye Amerikasepetim olarak biz gireriz. Gümrük müşavirlerimiz gerekli işlemleri yapar ve ürünleriniz gümrükte takılmaz. Üstelik ürünleri Amerika’da hizmet veren alışveriş sitelerinin hepsinden alabilirsiniz. Paket oluştur servisi üzerinden ürünün ücretini ödeyip sipariş verdikten sonra diğer işlemler için bizden destek alabilirsiniz. Eğer yurt dışı alışverişlerine kapalı bir kartınız varsa, Benim İçin Al servisinden faydalanabilirsiniz. Bu hizmete ücreti bize ödersiniz ve biz sizin adınıza Hermes Rouge ürünlerini satın alıp adresinize teslim ederiz.

 

 

 

 

 

 

Diğer Konular
whatsapp