BLOG YAZILARI

- Hermes Kelly Çantalarını Amerika'dan Satın Alın

Kim istemez ki kendini şıklığın ve lüksün zirvesinde hissetmeyi? Bu özel deneyimlerle dolu yolculukta, Hermes Kelly çantalarıyla birlikte adım atmak için mükemmel bir fırsat sizlerle.

Her bir parçası özenle seçilen kumaşları ve marka isminin altında yatan o özel hikayeyle Hermes Kelly, yalnızca bir çanta değil aynı zamanda bir yaşam tarzını da ifade etmektedir. Hermes Kelly çantalarını güvende ve kolay bir şekilde elde edebileceğinizi de yazımızda sizlerle paylaştık.

Alışveriş İçin Doğru Adres; Amerikasepetim.com!

2017 yılından beri amerikasepetim.com adresi olarak, kozmetikten giyime, koleksiyon ürünlerinden ev dekorasyonlarına kadar geniş bir ürün yelpazesiyle sizlere hızlı ve güvenli teslimatlar sunmaktayız. Yılların bize kazandırdığı deneyimleri, en hızlı ve en güvenilir şekilde kargolarınızı teslim etmek için sizlere sunmaktayız.

Gümrük işlemleriyle ilgili yaşama ihtimaliniz olabilecek tüm sıkıntıları ortadan kaldırıyoruz. Artık sizden herhangi bir belge, reçete ya da farklı isimler talep edilmeyecek ve Türkiye’deki adresinize sorunsuz bir şekilde teslimat gerçekleştirmekteyiz. Amerikasepetim.com adresimizden yapacak olduğunuz her alışverişte endişelerinizi geride bırakacaksınız ve Hermes Kelly çantalarına da tek tıkla ulaşacaksınız.

Hermes Kelly’nin Efsanevi Tarihçesi

1852 yılına dayanan tarihsel kökleriyle Hermes’in öyküsüne adım attığımızda, çarpıcı bir dönüm noktasına şahitlik edeceğiz. Hermes’in CEO’su olan Emile Hermes’in damadı tarafından hayata geçirilen yeni model çantalar, tasarımın özgünlüğü ve zarafeti ile dikkat çekmeye başlamıştı.   

Lakin çanta modellerinin gerçek ünü, Grace Kelly’in magazin dünyasından hamileliğini saklamak için çantayı kullandığında ortaya çıkmıştı. 1977 yılında çanta resmi olarak ‘Kelly’ ismini almasıyla; Hermes Kelly çantaları lüksün ve zarafetin simgesi haline geldi.

 

Hermes Kelly Çantalarını Amerika'dan Satın Alın

 

Hermes Kelly Çantalarıyla Tarzınıza Tarz Katın!

Hermes markasını eşsiz kılan Kelly çantaları, ilk tasarımından günümüze kadar muazzam bir evrim geçirmiştir. İlk olarak trapez şekle sahip olan tasarımı, iki üçgen köşebent, kesik kapak, sap ve iki yan kayışla tanımlanmıştır. Lakin zaman içerisinde işlevselliğini arttırmak için omuz askısı gibi özellikler eklenmiştir.

Hermes Kelly çantaları yapım süreci boyunca tamamen bir sanat eserini andırmaktadır. Otuz altı farklı parça derinin ve altı yüz seksen dikişin ustaca birleştirilmesi, bir tek usta tarafından 18 – 24 saat arasında gerçekleştirilmektedir.

Türkiye’de Hermes Kelly Çantaları Satılıyor Mu?

Hermes markasının İstanbul Nişantaşı’nda özel bir şube olarak bulunsa da, özellikle Kelly çantalarını elde etmek gerçekten büyük bir mücadeleye dayanmaktadır. Çünkü Kelly model çantalar, sınırlı sayıda üretilmektedir ve bu özel tasarımlar, Hermes’in sadık müşterilerine özel sunulmaktadır. Bu sebepten kaynaklı olarak Hermes Kelly çantalarını, Türkiye sınırları içerisinden satın almak neredeyse hayal ürünüdür.

İnternetin sularında gezerken ise, bilinmeyen sitelerde ‘Hermes Kelly’ adını taşıyan çantaları cazip fiyatlarla görebilirsiniz. Lakin unutmayın ki, bu çantaların hiçbiri orijinal değildir.

 

Hermes Kelly Çantalarını Amerika'dan Satın Alın

 

Hermes Kelly Çantası Nasıl Satın Alınır?

Hermes Kelly çantalarını satın almak zor olabilir lakin çözüm bizlerde! Amerikasepetim.com adresimiz, mükemmel bir çözümü sizlere sunuyor. Amerikasepetim.com adresimizde, Amerika’ya gönderim yapan her türlü siteden istediğiniz kadar ürünü, istediğiniz miktarda satın alabilirsiniz. Üstelik tüm satın alma işlemleriniz boyunca gümrük sorunların, ek kargo ücretlerinden ya da beklenmedik ek masraflardan kaçınacaksınız!

Hayallerinizdeki Hermes Kelly çantasını elde etmek için engelleri amerikasepetim.com adresimizle aşmanız mümkündür.

Hermes Kelly Çantalarının Özellikleri ve Fiyatları Amerikasepetim.com’da

Lüksün en zirvesindeki temsilcilerden birisi olan Hermes Kelly çantalarının, amerikasepetim.com adresimizdeki vergiler dahil fiyatlandırmasını, Türk lirası cinsinden fiyatlarını ve özelliklerini sizler için listeledik;

Hermès Kelly Sellier 20 Gold Epsom Gold Hardware

Altın donanıma sahip altın epsom deriden yapılmıştır. Kontrast dikişlere, ön mafsallı kapatmalı iki ön kayışa, tek yuvarlanmış sapa ve çıkarılabilir omuz askısına sahiptir. İç kısmı altın rengi deriyle kaplıdır ve arka duvarında açık bir cep bulunmaktadır.

$ 45,000.00

₺ 1.212.655,50

 

Hermès Kelly Retourne 28 Etain Togo Gold Hardware

Altın donanıma sahip etain togo deriden yapılmıştır. Aynı tonda dikişlere, ön kapağa, ortadan geçmeli kapatmalı iki kayışa, kilide ve iki anahtara, tek yuvarlanmış sapa ve çıkarılabilir omuz askısına sahiptir. İç kısmında etain chevre ile astar bulunmaktadır.

$ 37,050.00

₺ 998.419,70

 

Hermes Kelly Çantalarını Amerika'dan Satın Alın

 

Hermès Kelly Pochette Vert Verone Ostrich Gold Hardware

Devekuşu renginden, altın donanıma sahiptir. Aynı tonda dikişlere, ön kapağa, ortasından geçmeli ve kapatmalı iki kayışa ve üstte düz bir sapa sahiptir. İç kısmı kuzu derisi ile astarlanmıştır ve açık bir duvar cebine sahiptir.

$ 47,450.00

₺ 1.278.677,85

 

Pre-owned Hermès Mini Picnic Kelly 20 Gold Swift Palladium Hardware

Altın rengi deri ve Osier hasırından yapılmıştır. Paladyum kaplama donanıma sahiptir ve kontrast dikişlere, manivela kaplamalı iki kayışa, tek yuvarlanmış sapa ve omuz askısına sahiptir. Gold Swift ile iç kısmı kaplanmıştır ve bir adet kayma cebi vardır.

$ 80,600.00

₺ 2.172.000,74

 

Hermès Kelly Danse Rose Azalee Swfit Palladium Hardware

Paladyum donanımına sahip Rose Azalee Swift derisinden yapılmıştır. Aynı tonda dikişlere, ön kapak kapatmalı iki kayışa ve omuz askısına sahiptir. Güç açelya kuzu derisi ile içi kaplıdır. Çıkartılabilir Hermes damgalı bir tabanı ve açık bir duvar cebine sahiptir.

$ 24,050.00

₺ 648.096,99

 

Hermès Kelly Danse Lime Evercolor Palladium Hardware

Paladyum donanımına sahip kireç rengi evercolor deriden yapılmıştır. Kontrast dikişlere, ön kapak kapatmalı iki kayışa ve omuz askısına sahiptir. Kireç rengi kuzu derisinden astarlanmıştır, çıkarılabilir Hermes damgalı tabana ve açık bir duvar cebine sahiptir.

$ 22,100.00

₺ 595.548,59

 

Hermes Kelly Çantalarını Amerika'dan Satın Alın

 

Vintage Hermès Kelly Retourne 20 Vert Cru Gulliver Gold Hardware

Altın donanıma sahip Vert Cru Gulliver derisinden yapılmıştır. Aynı tona sahip dikişlere, önden mafsallı kapatmalı iki kayışa, tek yuvarlanmış sapa ve omuz askısına sahiptir. Vert Cru Chevre deri ile iç kısmı kaplanmıştır ve arda duvarında açık cebi vardır.

$ 47,450.00

₺ 1.278.677,85

 

Amerikasepetim.com İle Sorunsuz Ödeme İşlemleri

Amerikasepetim.com adresimiz, ödeme seçeneklerinde var olan çeşitlilikle maksimum kolaylığı sağlamaktadır. Yurt içi veya yurt dışı kredi kartıyla tek çekim yapmanız mümkündür. Lakin kredi kartı kullanmak istemiyorsanız; banka havalesi veya coin hesaplarıyla da ödeme imkanımız bulunuyor.

Ayrıca; Paypal, Venmo, Zelle gibi ödeme yöntemlerini kullanmak istediğiniz takdirde bizimle WhatsApp hattımızdan iletişime geçebilirsiniz.

Amerikasepetim.com İle Depolama İşlemleri

Amerikasepetim.com adresimiz, depolama işlemlerinizi 30 gün boyunca tamamen ücretsiz olarak sağlamaktadır. Bu süre sona erdikten sonra her 30 gün için ek bir ücret uygulanmaktadır. Lakin dikkat etmeniz gereken bir detay bulunuyor: Eğer ki 90 gün boyunca ürünlerinizi teslim almazsanız, paketleriniz tamamen bağışlanacaktır.

 

Hermes Kelly Çantalarını Amerika'dan Satın Alın

 

Depolama seçeneğimizi kullandığınızda, tüm ürünleriniz oda sıcaklığında güvenle muhafaza edilmektedir. Bu sayede ürünleriniz her zaman en iyi koşullarda saklanır ve siz onları alana kadar güvende tutar.

Amerikasepetim.com Adresinden Nasıl Sipariş Verilir?

  • Benim İçin Al Servisi: Amerika’ya gönderim yapan her siteden dilediğiniz kadar ürünü, dilediğiniz adette sepetinize ekleyiniz. Ardından amerikasepetim.com adresimizin ana sayfasında bulunan ‘Benim İçin Al’ seçeneğine tıklayarak ‘Sipariş Formunu’ doldurunuz. Ödeme adımlarını tamamlayın. Ardından sipariş detaylarına göre ürünü sizler için satın alalım. Kargo ve gümrük ödemelerinizi de tamamlayarak en kısa sürede ürünlerinizi Türkiye’deki adresinize gönderelim.

 

  • Paket Oluştur Servisi: Dilediğiniz web sitesinden, dilediğiniz ürünü, dilediğiniz adette sipariş verin. Adres bilgileri olarak da Amerikasepetim.com adresimize üye olduğunuzda sizlere verdiğimiz Amerika adresine siparişini kargolatın. Adresimizdeki ‘Paket Oluştur’ seçeneğine tıklayarak açılan formu eksiksiz bir şekilde doldurun. Ardından sizin için teslim aldığımız paketlerinizin ölçülerini hesaplayarak, kargo ve vergi ücretlerini tarafınıza iletelim. Ödeme işlemlerini tamamladığınız anda en kısa sürede Türkiye’deki adresinize ürünlerinizi teslim edelim.

 

Bu makale 15-09-2023 tarihinde yayına alınmıştır, olası güncellemeler için lütfen whatsapp hattımızdan iletişime geçininiz.

AKLINIZA TAKILAN SORULAR VE CEVAPLARI

Amerikasepetim üzerinden siparişlerinizi dilerseniz Benim İçin Al servisimizi kullanarak, dilerseniz Paket Oluştur servisimizi kullanarak verebilirsiniz.

Benim için al servisimizle, Amerika’ya gönderi yapan dilediğiniz websitesinden dilediğiniz ürünü, hiçbir sınırınız olmadan sipariş verebilirsiniz.

Paket oluştur servisimizle, dilediğiniz websitesinden dilediğiniz ürünü, sizin için oluşturulan Amerika adresinize kargolatın. Paketinizin tarafımıza ulaşması ardından kargo ve gümrük işlemlerinizi ödeyin. Tüm işlemlerinizi tamamlayarak adresinize teslim edelim.

Paketlerinizin kargo ve gümrük ücretlerini öğrenmek için Ücretler sayfamızı inceleyebilir, hesaplama aracımızı kullanabilirsiniz.

Ücretler

Tüm paketlerinizin gümrük işlemleri tarafımızdan yapılmaktadır. Hiçbir ürününüzde gümrük takılma riskiniz yoktur. Kargo ödemenizle birlikte, ürün içeriğinize göre vergi ücreti talep edilecektir. İşlemleriniz tamamlanarak Türkiye adresinize teslim edilecektir. Ek masraf, belge ya da reçete talep edilmeyecektir. Ürün ödemelerinize haricen vergi ve kargo ücretiniz olacaktır.

AKLINIZA TAKILANLAR İÇİN BİZE ULAŞIN

Tüm diğer sorularınız için WhatsApp destek hattımızdan ya da [email protected] adresimizden bize ulaşabilir, sorularınızı iletebilirsiniz.

Instagram ve Facebook hesaplarımızdan bizi takip edebilir, youtube kanalımızı inceleyebilirsiniz.