Hermes Kelly

İkonik çantaların dünyadaki lüks simgesi Hermes’in en çok tercih edilen iki modelinden biri olan Kelly bugünkü konuğumuz. Hermes Kelly istediğiniz renk, ebat, aksesuar rengi, deri türünü bize iletin, sizin için Amerika Hermes mağazalarında araştıralım, satın alalım, Türkiye adresinize teslim edelim.

 

 

Hermes Kelly Hakkında

 

Hermes, Paris’te kurulmuş lüks bir Fransız eşya markasıdır. Hermes modellerinden biri olan Kelly, iki kayışa sahip bir çantadır. Birinci kayış çantanın kola asılması için tasarlanmışken ikinci kayış ise el ile tutulmasına olanak sağlar. Günümüzde bundan farklı modellerde karşımıza çıkan örnekleri de mevcut olsa da genellikle altta dört adet çıtçıt bulundurur. Üç kat deriden yapılan Kelly, yere bırakıldığı zaman düşmeden durabilecek bir tasarıma sahiptir. 15 santimetreden 50 santimetreye kadar değişen toplamda sekiz farklı boyutta üretilir.

 

 

2000 yılında klasik Kelly’e bir güncelleme olarak piyasaya sürülen Kelly II modeli, genellikle bir omuz askısı bulunduran klasik Kelly’den farklı olarak üst sapta omuz askısına takmak için tasarlanmış bir çift halkaya sahiptir. Her bir Kelly çantası için 18 ile 25 saat arası el işi gerekir. Her ürün tek bir yüksek eğitimli zanaatkar tarafından üretilir ve buna paralel olarak yüksek perakende fiyatlarına sahiptir.

 

 

 

Bağımsızlık ve Estetiğin Yüksek Bir Statüsü

 

Kelly, Hermes markasının efsanevi çanta modellerinden birisidir. 1930’lu yıllarda dönemin geleneksel moda anlayışına ek olarak inovatif bir estetikle tasarlanan Hermes Kelly, 1956 yılında Monako Prensesi Grace Kelly tarafından kullanıldıktan sonra hızla popüler bir hale geldi ve onun adını aldı. Sıradan çantalara göre daha geniş boyutlarda kendisini gösteren Kelly, bir dönem kadın hakları ve bağımsızlığının bir sembolü olarak kullanıldı. Audrey Hepburn, Marlene Dietrich, Ingrid Bergman ve Catherine Denueve çantayı taşıyan en ünlü kullanıcılar arasındadır.

 

 

 

Günümüzde Kelly, son derece pahalı bir statü sembolü olarak karşımıza çıkar. Tasarımında kullanılan malzemeler tamamen orijinaldir. Gerçek timsah derisinden gerçek yılan derisine kadar oldukça kaliteli malzemelerle üretilir. Çantanın deriden donanıma kadar her yönü, mutlak mükemmelliği sağlamak için dikkatli bir şekilde kontrol edilir. Bu uygulama sayesinde, otantik bir Hermes Kelly çantasına bakarken astar bölümünde dahi kusurlu bir dikişe rastlanmaz. Modayı takip eden her şık ve tarz kadının gardırobuna sofistike ve zarif bir parça olarak değer katan Hermes Kelly, zarif biçimi ve kulplu tasarımı sayesinde yüksek esneklik ve estetik vadeder.

 

 

 

Hermes Kelly Satın Al

 

Hermes Kelly Türkiye’de dar bir hacmi olduğundan oldukça az sayıda geliyor ve hemen tükeniyor. İstediğiniz rengi, ebadı, deri türünü denk getirmeniz ise neredeyse imkansız. Bu nedenle ya Paris’ten ya da Avrupa’nın çeşitli şehirlerinden getirmeye ya da gidip almaya çalışıyor ancak yine de ulaşamıyor musunuz. Bu konuda size yardımcı oluyoruz. Tabii ki istediğiniz modelin birebir aynısını bulabilmeyi söz veremeyiz ancak elimizden geleni yapacağımıza emin olabilirsiniz. Çok daha geniş bir yelpazede San Francisco’dan, Beverly Hills mağazasına, Las Vegas’tan New York’a kadar uzanan network ağımızla sizin için tüm mağazalarda araştırıp bulabiliriz. İstediğiniz klasik bir renk ve modelse %99 bulunabilir. O nedenle eğer istediğiniz bir Hermes Kelly varsa, alternatifiyle yetinmeyin, önce bize sorun, modeli araştıralım, fiyat iletelim, eğer uygun bulursanız kargo ve gümrük işlemleri en kolay prosesi. Amerikasepetim işleyişimiz hakkında ön bilgi için aşağıdaki videolarımıza göz atabilirsiniz. Unutmayın sadece Hermes Kelly için değil, aklınıza gelen kozmetik, cilt bakımı, supplement, diğer giyim ürünleri gibi alışverişlerinizi de bizimle gerçekleştirebilirsiniz.

 

 

Diğer Konular
whatsapp