Hermes H08 Saat

Elegant ve şık tasarımıyla göz dolduran Hermes H08 saatleri sipariş etmek için başvurabileceğiniz Amerikasepetim, sizler için iki farklı alışveriş seçeneği sunarak tüm gümrük, kargo ve vergi işlemlerini üstlenmektedir. H08 model saat özelliklerini incelediğimiz yazımızın devamından servis detaylarına da ulaşabilirsiniz. 

 

 

 

Hermes H08 Hakkında

 

Fransız markası olan Hermes, 1837 yılında kurulmuş kozmetik, giyim, aksesuar, mücevher ve ev eşyaları üreticisi köklü bir şirkettir. Kadın ve erkekler için tasarlanan lüks giyim ve aksesuarlarda her zevke hitap eden geniş bir ürün yelpazesi hakimdir. Hermes erkek saatlerinde zarif ve klasik görünümlü birçok koleksiyon bulunmaktadır. Gözde modellerin arasında H08 serisi ilk sıralarda yer alan Hermes saatlerdendir. 

 

 

 

 

Markaya ait erkek aksesuarların arasında Hermes saat koleksiyonlarından H08 serisi, yüksek satış rakamlarına ulaşan modellerden biridir. Tamamı yuvarlak kadranlı H08 saatlerinde iç aksan siyah ve gri renklerle tasarlanmıştır.  Spor şık görünümündeki H08 erkek saati koleksiyonunda, üç farklı model bulunmaktadır. Saat kasaları titanyumdan üretilmiştir. 

 

 

Hermes H08

 

 

39 x 39 mm ölçülerindeki saat koleksiyonunda nikel, safir ve siyah altın kullanılmıştır. Otomatik saat mekanizmasına sahip Hermes H08 modelleri İsviçre’de üretilmektedir. Saatlerin mavi, turuncu ve siyah kordonları ile hem sporlaştırılan bir tarz hem de klasik görünümden taviz vermeyen bir Hermes imzası taşıdığı belli olmaktadır. 

 

 

Hermes H08

 

 

Hem malzeme hem de işçiliğin kalitesi H08 model saatlerin tercih edilebilirliğini arttırmaktadır. Saat kayışında kullanılan kauçuk malzemesiyle de dayanıklılığı ve kullanışlı formu desteklenmektedir. Büyük ebatlara sahip olmayan H08 kol saatleri tüm giyim tarzlarına yakışan bir stile sahiptir. 

 

 

Hermes H08

 

 

H08 koleksiyon parçalarından biri de hem kordonu hem de saat kadranı gri renkten oluşan, kumaş yerine nikel malzemeli bir kayışa sahip saat türüdür. Diğer Hermes H08 serisinin saatleriyle benzer ebatlarda üretilmiş bu saat türü, daha az spor görünümlü ve daha klasik parçalardan biridir. 

 

 

Hermes H08

 

 

Lüks saat markalarından olan Hermes saat modelleri yatırımlık ve ömürlük parçalardır. Kolay deforme olmayan kaliteli malzemeleriyle orijinal görünümünü korumaktadır. Birçok Hermes saatin kordonları değiştirilebilir özelliktedir. 

 

 

Hermes H08

 

Hermes H08 Türkiye

 

Sipariş vermek istediğiniz Hermes H08 erkek saat modelleri için Kendim Satın Alacağım ve Benim İçin Satın Al hizmetlerinden size uygun olanı seçerek Amerikasepetim’in güvenli alışveriş kanallarından faydalanabilirsiniz. Hizmetlerimiz bünyesinde ürünler için oluşturulan gümrük, vergi ve kargo işlemlerini tamamlayarak hızlı bir teslimat gerçekleştiriyoruz. Ürün linkini ve kargo adresini bize ulaştırarak yurtdışı alışverişlerini Amerikasepetim üzerinden tamamlayabilirsiniz. Servislerin açıklamaları için aşağıda yer alan videoları seyredebilirsiniz.

 

 

 

 

 

Diğer Konular
whatsapp