Hermes Cüzdan

Bir dünya markası olan Hermes cüzdanlar, kaliteli görünümleri ve rahatlıkla her çantada taşınabilen ebatları ile tercih edilen parçalar arasındadır. Bu cüzdanlara sahip olabilmek için sizleri gümrük, kargo ve vergi uygulamalarıyla uğraştırmadan bütün işlemleri üstlenerek ürünlerin güvenli bir şekilde teslimatını gerçekleştiriyoruz. Detaylar için makaleyi okumayı sürdürün. 

 

 

 

Hermes Cüzdan Hakkında

 

1830’lu yıllarda lüks dizayn ve ev eşyaları üreterek adını duyuran Hermes, şimdilerde takı, aksesuar, parfümeri ve giyim dünyasında da yerini almış geleneksel bir marka haline dönüşmüştür. Beymen ve Sephora gibi mağazalarda da yer alan Hermes ürünleri uzun ömürlü kullanıma uygun ve dayanıklı formdadır.

 

 

 

 

39 farklı renk ve modeldeki Hermes cüzdanların her birinde hacim ve bölme sayısı değişkenlik göstermektedir. Hem şık hem de estetik görünüme sahip cüzdanların bele bağlanan ve çantaya takılabilen modelleri de mevcuttur. Cüzdanların tamamı gerçek deri formundadır. Fermuar materyalleri ise paslanmaz çelikten üretilmiştir. Cüzdanların en ve boyları ürün açıklama kutularında yer almaktadır.

 

 

Hermes Cüzdan

 

 

Hermes cüzdanlar sadece kartlık olarak da kullanılabilmektedir. Bazı cüzdanlarda ise bozuk para bölmeleri de mevcuttur. Ürünlerin hangi şartlar altında uzun vadeli olarak korunabileceği ve diğer kullanım detayları bilgilendirme bölümünde bulunmaktadır. Fermuarlı modellerdeki cüzdanların yanı sıra, fermuarsız kanatları açılabilen türde cüzdanlar da ilgi görmektedir. Hermes cüzdanlarda kullanılan derilerin mat veya parlak yüzeyleri ürün açıklamalarında belirtilmiştir. 

 

 

Hermes Cüzdan

 

 

Bazı cüzdan modellerinde elde taşıma için kısa bir tutma kemeri de yer almaktadır. Hermes her yaşa ve ortama uygun cüzdan tasarımlarında genellikle amblemi olan “H” harfini kullanmaktadır. Bunun beraberinde sadece desen ile kaplı cüzdan tasarımları da vardır. Kadınlar için üretilen bu cüzdanların açıp kapama materyalleri için de gümüş ve altın kullanılmaktadır. Hermes markalı cüzdanların genellikle dikdörtgen ve kare şekilleri bulunmaktadır.

 

 

Hermes Cüzdan

 

 

Kuzu derisi, dana derisi ve keçi derisi ile hazırlanan özel tasarım cüzdanların 950 $’dan başlayan fiyatlandırmaları bulunmaktadır. Markanın internet sitesinden yapılacak alışverişlerin teslimatı yalnızca Amerika bölgesi için geçerlidir. Markaya ait ürünlerin bulunduğu diğer web sitelerinden ve mağazalardan ürünlere ulaşmak da mümkündür. 

 

Hermes Cüzdan

 

Hermes Cüzdan Sipariş

 

Hermes cüzdanların ve markaya ait diğer ürünlerin siparişlerini, resmî web sitesinden ve anlaşmaları markaların web sitelerini kullanarak verebilirsiniz. Alışverişinizin gümrük işlemlerinde ve adresinize ulaşana dek geçen süreçte sizler için tüm sorumluluğu üstlenerek daha hızlı bir şekilde gönderimini sağlıyoruz. Amerikasepetimde sunduğu Benim İçin Al ve Paket Oluştur alternatifleri ile 3 aşamalı tedarik servisi kargo, ürün ve vergi ücretinden oluşmaktadır. En son da ürün gönderimindeki gümrük ücretinin ödemesi yapılarak tamamlanmaktadır. Daha fazla bilgi için aşağıdaki bölümde yer alan videoları izleyebilirsiniz.

 

 

 

 

 

Diğer Konular
whatsapp