BLOG YAZILARI

- Hermes Birkin Amerika'dan Satın Alım

Çevrenizdekiler için modanın bir numaralı ismi olmak istemez misiniz? Her kadın dış güzelliğin yanında kıyafetlerindeki şıklığı da önemser. Bu önemseme kimi zaman normal fiyatlı kıyafetlerin giyilmesine neden olurken kimi zaman da tonlarca para kıyılmasına neden olabilir. Dünya’nın en lüks markaları arasında yer alan Hermes Birkin çantalarını gelin birlikte inceleyelim.

 

 

Hermes Birkin Nedir?

Modaya yön veren Hermes markası 1981 yılından günümüze uzanan bir geçmişe sahiptir. Destansı güzelliğe sahip olan markanın sahibi Jane Birkin’in yapmış olduğu bir uçak seyahatinde yaşadığı küçük olay ile ilk Birkin çanta modelini bir kese kağıdına çizmiştir. Kese kağıdından günümüzde statü sembolüne gelen Hermes Birkin çantası 1984 yılında siyah deri bir model ile kadınların eşsiz yaşam tarzına adım atmıştır.

Hermes Birkin Çantaları Hakkında Bilinmeyenler

 • Tüm Birkin çantaları özel olarak 2 yıl boyunca eğitilmiş zanaatkarlar tarafından yapılmaktadır.
 • Zanaatkarların bir çantayı bitirmesi toplamda 48 saat sürmektedir.
 • Birkin çantaları için özel siparişler alınmaz. Hangi renk ve modelde çanta satın alınmak isteniliyorsa sıraya girilip beklenilmesi gerekmektedir.
 • Birkin çantalarının yaratıcısı olan Jane Birkin’in yalnızca 5 adet Birkin çantası bulunmaktadır.
 • Boş bir Birkin çanta 1 kilogram ağırlığına yakındır.
 • Birkin çantaları boyutları, renkleri ve dokusuna göre isimlendirilmektedir.

 

Hermes Birkin Amerika'dan Satın Alım

 

Hermes Birkin Çantaları Neden Pahalı?

Birkin model çantalar 8 bin – 150 bin dolar arasında bir fiyat değişimine sahiptir. Bu çantaların bu kadar pahalı olmasındaki nedenleriyse kullanılmış olan materyaller, deriler, renkler, boyutlar ve benzeri özelliklerdir.

Günümüzün En Pahalı Birkin Çantası Nedir?

Her türlü özelliği ile lüks bir marka olan Hermes, Birkin çanta modellerinde en pahalı ürünü de çıkartmıştır. Albino timsahın mat deri beyazından üretilmiş olan, 18 karat beyaz altın ve elmaslarla süslü olan Hermes Birkin çanta modeli 2019 yılında toplamda 500 bin dolara satılmıştır.

 

Hermes Birkin Amerika'dan Satın Alım,

 

Hermes Birkin Türkiye Satışı

Hermes markasının İstanbul Nişantaşı’nda şubesi bulunmaktadır. Lakin bilmeniz gereken bir durum vardır. Her ne kadar Hermes mağazası ülkemizde bulunuyor olsa da Birkin çantalarını satın almak gerçekten zordur. Bunun nedenlerini şu şekilde sıralayabiliriz;

 • Birçok Birkin çanta modeli mağaza şubesinde bulunmamaktadır.
 • Çoğunlukla eski müşterilerine Birkin çanta modellerini gösterirler. Yani yeni bir müşteri olarak Hermes mağazasına gittiğinizde Birkin çanta modellerinin size ‘elimizde bulunmuyor’ şeklinde söyleyerek göstermezler.
 • Sürekli olarak Hermes’ten alışveriş yapan müşteriler bile Birkin çanta modellerini 2 – 3 sene içerisinde satın alabilirler.

Bu nedenlerden kaynaklı olarak Hermes markasının diğer ürünlerini daha hızlı bir şekilde mağazadan alabiliyor olsanız da Birkin çanta modellerini elde etmeniz bayağı bir zordur.

Hermes Birkin Türkiye Online Satış

Dünya genelinde yaygın olan e-ticaret sisteminin Covid-19’la birlikte ülkemizde de yaygınlaştığı aşikardır. Hermes Birkin çanta modellerini online olarak ülkemizden alabilmeniz mümkündür.

 

Hermes Birkin Amerika'dan Satın Alım

 

Peki, Ürünler Orijinal Mi?

Maalesef ki ülkemizin sınırları içerisinde satılan hiçbir marka ürüne %100 orijinal dememiz mümkün değildir. İsmini duyurmuş olan satış firmaları her ne kadar orijinal ürün sattığını savunuyor olsa da %75 oranında orijinallik sağlanmaktadır. Hermes Birkin çanta modelleri de ülkemizde maalesef ki online olarak orijinal satılmamaktadır.

Araştırma yaptığınız zaman sizler de görebilirsiniz ki Hermes Birkin çanta modelleri adını duyurmuş satış firmalarında bulunmamaktadır. Dolap uygulaması gibi ikinci el ürün satan firmalarda satışı yapılmaktadır. Üzülerek söyleyebiliriz ki Türkiye’de ikinci el satış uygulamalarında %10 düzeyinde orijinallik barı bulunmaktadır. Orijinal olsa bile ürünler aşırı yıpranmış, aşınmış ya da zarar görmüş oluyor. Bu sebepten ötürü maalesef ki çok lüks markaların eşyalarını Türkiye’den almak mantıklı değildir.

Amerikasepetim.com Hermes Birkin Çanta Fiyatları

Dünyanın en lüks ve en pahalı markalarından birisi olan Hermes, Birkin çanta modellerini de hangi ülkede satarsa satsın ucuza satmamaktadır. Lakin Türkiye’den almaya çalışacağınız Hermes Birkin çanta modellerinden daha uyguna Amerikasepetim.com adresimiz ile sipariş verebilirsiniz. İşte bazı Birkin çanta model fiyatları:

 

Hermes Birkin Çanta Modelleri

Vergiler Dahil Fiyat

Fiyat ₺

Hermès Birkin 25 Nata Swift Gold Hardware

$ 40.950

₺ 1.108.229

Hermès Birkin 25 Lime Matte Alligator Palladium Hardware

$ 110.500

₺ 2.990.461

Vintage Hermès Birkin 30 White Dalmatian Buffalo Gold Hardware

$ 84.500

₺ 2.286.823

Hermès Birkin 30 Rouge Casaque Epsom Gold Hardware

$ 37.700

₺ 1.020.275

Vintage Hermès Birkin 35 Parchemin Togo and Leopard Troika Palladium Hardware

$ 110.500

₺ 2.990.461

Pre-owned Hermès Birkin 35 Rouge Casaque Clemence Palladium Hardware

$ 19.500

₺ 527.728

Vintage Hermès Birkin 35 Marron Fonce Fjord Gold Hardware

$ 14.625

₺ 395.796

Hermès Western HAC Birkin 40 Ebene Togo Palladium Hardware

$ 33.150

₺ 897.138

Hermès Birkin 40 Black Togo Gold Hardware

$ 41.600

₺ 1.125.820

 

Hermes Birkin çanta modelleri dolar bazından da Türk lirası bazından da her türlü pahalıdır. Lakin size şunu söyleyebiliriz ki şansa Hermes’in mağazasında bulduğunuz bir Birkin çanta modeli 6.000.000 ve üstü Türk liralarına satılmaktadır. Amerikasepetim.com adresimizden Birkin çanta modellerini almanın diğer avantajları ise;

 • %100 orijinal Hermes Birkin çanta modellerinden birisini satın alabilirsiniz.
 • Amerika’da ikinci el ve orijinal ürün satan yerlerden de satın alma şansınız bulunmaktadır.
 • Diğer firmalarda meydana gelebilecek olan gümrükte takılma, fahiş gümrük fiyatları ve benzeri olayları yaşamayacaksınız.
 • Bir kilograma kadar olan tüm kargo ücretlerine 19 dolar gibi küçük bir rakam ödeyebilirsiniz. Aynı zamanda tüm siparişlerinize toplu bir şekilde kendinize kargolayarak kargo ücretinden de tasarruf edebilirsiniz. Detaylı bilgiler için günün her saatinde bize WhatsApp hattımızdan ulaşabilirsiniz. 
 • Dilediğiniz bankadan ödeme imkanınız bulunmaktadır.
 • Dilediğiniz üründen dilediğiniz miktarda satın almanız mümkündür.

Her açıdan baktığınız zaman Hermes Birkin çanta modellerini amerikasepetim.com adresimizden satın almak mantıklı gelmektedir.

 

Hermes Birkin Amerika'dan Satın Alım

 

Hermes Birkin Çantalarını Amerika’dan Satın Almak

Orijinallik konusu açılmışken bir ürünü üretildiği yerden almak gerektiğini söyleyebiliriz. Lakin size kalkıp hemen Amerika’ya gidin ve ürünü oradan satın alıp evinize dönün demiyoruz. Daha kolay seçenekler de bulunmaktadır. Amerikasepetim.com adresimizle Amerika’ya gitmiş gibi orijinal ürün almanız mümkündür. Nasıl mı?

 • Benim İçin Al Butonu: Adresimize girdiğiniz zaman karşınıza çıkan ilk butondur. Bu butona tıklayarak karşınıza açılan ‘Sipariş Formunu’ doldurmanız gerekmektedir. İstediğiniz siteden, dilediğiniz kadar ürünü ve adeti sepetinize ekleyiniz. Ödeme işlemlerinizi tamamladıktan sonra amerikasepetim.com adresi olarak sizin için ürünleri satın alalım ve en kısa sürede adresinize teslim edelim.

 

 

 • Paket Oluştur Butonu: Amerikasepetim.com adresine üyelik açın ve bizler de sizin için Amerika adresinizi verelim. Dilediğiniz siteden, dilediğiniz miktarda dilediğiniz ürünü sepetinize ekleyerek Amerika adresinize kargolayın. Paket Oluştur butonuna tıkladığınızda karşınıza çıkan paket formunu doldurun. Aldığımız bilgileri hesaplayarak sizin için kargo ve vergi ücretlerini çıkartalım. Ödeme işlemlerinden hemen sonra da en kısa sürede Türkiye’deki adresinize ürünlerinizi teslim edelim.

 

 

Günlük işlerinizin arasında amerikasepetim.com adresimize girerek dilediğiniz Hermes Birkin çanta modelini 2–3 yıl bile beklemeden birkaç hafta içinde satın alabilirsiniz.

Bu makale 18-08-2023 tarihinde yayına alınmıştır, olası güncellemeler için lütfen whatsapp hattımızdan iletişime geçininiz.

AKLINIZA TAKILAN SORULAR VE CEVAPLARI

Amerikasepetim üzerinden siparişlerinizi dilerseniz Benim İçin Al servisimizi kullanarak, dilerseniz Paket Oluştur servisimizi kullanarak verebilirsiniz.

Benim için al servisimizle, Amerika’ya gönderi yapan dilediğiniz websitesinden dilediğiniz ürünü, hiçbir sınırınız olmadan sipariş verebilirsiniz.

Paket oluştur servisimizle, dilediğiniz websitesinden dilediğiniz ürünü, sizin için oluşturulan Amerika adresinize kargolatın. Paketinizin tarafımıza ulaşması ardından kargo ve gümrük işlemlerinizi ödeyin. Tüm işlemlerinizi tamamlayarak adresinize teslim edelim.

Paketlerinizin kargo ve gümrük ücretlerini öğrenmek için Ücretler sayfamızı inceleyebilir, hesaplama aracımızı kullanabilirsiniz.

Ücretler

Tüm paketlerinizin gümrük işlemleri tarafımızdan yapılmaktadır. Hiçbir ürününüzde gümrük takılma riskiniz yoktur. Kargo ödemenizle birlikte, ürün içeriğinize göre vergi ücreti talep edilecektir. İşlemleriniz tamamlanarak Türkiye adresinize teslim edilecektir. Ek masraf, belge ya da reçete talep edilmeyecektir. Ürün ödemelerinize haricen vergi ve kargo ücretiniz olacaktır.

AKLINIZA TAKILANLAR İÇİN BİZE ULAŞIN

Tüm diğer sorularınız için WhatsApp destek hattımızdan ya da [email protected] adresimizden bize ulaşabilir, sorularınızı iletebilirsiniz.

Instagram ve Facebook hesaplarımızdan bizi takip edebilir, youtube kanalımızı inceleyebilirsiniz.