BLOG YAZILARI

- Henry Jacques Kozmetik

Dünyanın çeşitli ülkelerinde mağazaları bulunan Henry Jacques kozmetik alanında önde gelen markalardan bir tanesidir. Her geçen gün ürün çeşitliliğini artırdığı parfüm ve aksesuar ürünleri ile HJ ürünlerini Türkiye’de de satın almak mümkün. Bunun için gerekli tüm işlemleri sizin için yapıyor ve gümrük engelini ortadan kaldırıyoruz.

 

 

 

Henry Jacques Kozmetik Hakkında

 

Bir dünya gezgini olan Maison’un kurucusu Henry Cremona’nın ruhuna yansıtan Henry Jacques parfümleri, kokuya olan derin tutkuyu yansıtıyor. Eski Fransız parfüm geleneğini tanıyan bilen biri olarak bugün için parfümleri son derece etkili bir şekilde ortaya çıkıyor.

 

 

 

 

Koleksiyonları büyük rağbet gören Henry Jacques Kozmetik’in bazı koleksiyonları daha fazla öne çıkıyor. Popüler koleksiyonlardan bazıları aşağıdaki gibidir. 

  • Les Classiques: İçerisinde 50 farklı cilt kokusunu barındıran bu zengin koleksiyon, yaşam sanatını sembolize ediyor. Kişilerin benzersiz yaşam akışına uygun olarak hazırlanan kokularla kullanıcı için özgürlüğü ve eşsizliği iliklerine kadar hissetmesini amaçlıyor. Ayrıca doğal ve katkısız parfümler olduğunu söylemek gerekiyor. Tamamen korumalı bir şişede barındırılan Les Classiques parfümlerini oldukça da iddialı! Çünkü yalnızca bir damlasının bile yeterli olduğu vurgulanıyor.
  • Les Exceptions: Sıradan ve makul olan her şeyi kesin bir dille reddedenler için tasarlanmış olan istisna isimli bu koleksiyon benzersizlik arayanlara hitap ediyor. Özel olarak tasarlanmış bu koleksiyonun amacı fantezi ve hayret uyandırması.
  • Les-sur Mesires: Yine benzersizlik arayanlara hitap eden bir koleksiyon olarak ortaya çıkmıştır. Diğer koleksiyonlar gibi büyük ilgi görmüş, eşsiz kokularıyla kullanıcıları mest etmeyi başarmıştır.

 

 

Henry Jacques Kozmetik

 

 

Parfümlerin yanı sıra mücevher aksesuarlarıyla da Henry Jacques kozmetik ürünleri kadınların dikkatinden kaçmıyor. Dünyanın çeşitli şehirlerinde yer alan butikleriyle her coğrafyadan insanın beğenisini kazanmayı da başarmıştır.

 

 

Henry Jacques Kozmetik

 

Henry Jacques Kozmetik Sipariş

 

Dünyanın dört bir yanına yayılmış Henry Jacques butiklerini Türkiye’de bulmak zor. Fakat Amerika’da hizmet veren alışveriş sitelerini kullanarak markanın ürünlerine ulaşabilirsiniz. Bu yöntemde kargo ve gümrük işlemleri için ne kadar vakit harcayacağınızı tahmin edemezsiniz. Ama biz Amerikasepetim olarak bu olumsuz durumlarla karşı karşıya kalmamanız için tüm kargo ve gümrük işlemlerini üstleniyoruz. Benim için al hizmetimiz ile ürünü sizler için satın alıyor ve adresinize ulaştırıyoruz. Paket Oluştur  hizmetimiz de ürünü satın alırken kargo ve gümrük işlemlerini bize bırakmanız ile oluyor. Nasıl almayı tercih ederseniz edin, kargo ve gümrük işlemlerinde sorun yaşamamak için bizi tercih edin. Hemen WhatsApp hattımız üzerinden iletişime geçip siparişlerinizi oluşturabilirsiniz.

 

 

 

 

 

 

Bu makale 02-10-2022 tarihinde yayına alınmıştır, olası güncellemeler için lütfen whatsapp hattımızdan iletişime geçininiz.

AKLINIZA TAKILAN SORULAR VE CEVAPLARI

Amerikasepetim üzerinden siparişlerinizi dilerseniz Benim İçin Al servisimizi kullanarak, dilerseniz Paket Oluştur servisimizi kullanarak verebilirsiniz.

Benim için al servisimizle, Amerika’ya gönderi yapan dilediğiniz websitesinden dilediğiniz ürünü, hiçbir sınırınız olmadan sipariş verebilirsiniz.

Paket oluştur servisimizle, dilediğiniz websitesinden dilediğiniz ürünü, sizin için oluşturulan Amerika adresinize kargolatın. Paketinizin tarafımıza ulaşması ardından kargo ve gümrük işlemlerinizi ödeyin. Tüm işlemlerinizi tamamlayarak adresinize teslim edelim.

Paketlerinizin kargo ve gümrük ücretlerini öğrenmek için Ücretler sayfamızı inceleyebilir, hesaplama aracımızı kullanabilirsiniz.

Ücretler

Tüm paketlerinizin gümrük işlemleri tarafımızdan yapılmaktadır. Hiçbir ürününüzde gümrük takılma riskiniz yoktur. Kargo ödemenizle birlikte, ürün içeriğinize göre vergi ücreti talep edilecektir. İşlemleriniz tamamlanarak Türkiye adresinize teslim edilecektir. Ek masraf, belge ya da reçete talep edilmeyecektir. Ürün ödemelerinize haricen vergi ve kargo ücretiniz olacaktır.

AKLINIZA TAKILANLAR İÇİN BİZE ULAŞIN

Tüm diğer sorularınız için WhatsApp destek hattımızdan ya da [email protected] adresimizden bize ulaşabilir, sorularınızı iletebilirsiniz.

Instagram ve Facebook hesaplarımızdan bizi takip edebilir, youtube kanalımızı inceleyebilirsiniz.