BLOG YAZILARI

- HealthA2Z

A’dan Z’ye sağlık için HealthA2Z ürünleri piyasada kullanıcısıyla buluşmak için bekliyor. Amerikasepetim, HealtA2Z ürünlerini Amerika’dan Türkiye’ye, sizi kargo ve gümrükle uğraşma zahmetinden kurtararak getiriyor ve kapınıza teslim ediyor. 

 

 

 

HealthA2Z Hakkında

 

Allegiant Health 2004 yılından bu yana etkinliğini sürdürüyor ve kendi markası olan HealthA2Z ürünlerini hızlı rahatlama tedavileri ve sağlığın iyileştirilmesi noktasında kapsamlı bir geçmişe sahip. Kuruluş rakiplerine kıyasla en yüksek kalitede ilaç ve besin takviyeleri sağlıyor. Bu özelliğiyle sektörün lider üreticisi ve perakendecisi koltuğuna oturmuş durumda.

 

 

 

 

HealthA2Z baş ağrısı, ağrı kesici ve kramplara iyi gelen, ağrı kesici özelliği bulunan Asprinleri piyasaya sunuyor. 300 – 365 tabletten oluşan kutularda satılıyor, 81 ve 325 miligramlık türleri bulunuyor. 

Ektra güçlü ağrı kesiciler, gerilim tipi baş ağrısı kesiciler, ağrı kesici ve ateş düşürücü özelliği olan NSAID ilaçlar ve ibuprofen tabletler de HealthA2Z’nin deneyimlerini piyasayla paylaştığı ürünler arasında yer alıyor.

 

 

HealthA2Z

 

 

Alerji giderici tabletler ve alerji tedavisi için kullanılan ilaçlar da ürün skalasında yer alıyor. Burun spreyleri, tıkanmış burunları açmak, alerjinin etkisini ortadan kaldırmak, hapşurmayı ve göz sulanmasını engellemek amacıyla kullanılabiliyor. HealthA2Z Burun ve sinüs tıkanıklığını açmak için tablet şeklinde ilaçlar da üretiyor.

 

 

HealthA2Z

 

 

Uyku problemi yaşıyorsanız ürünler arasında bu probleminizi çözebilecek ilaçlar bulacaksınız. Daha iyi bir uyku garantisi istiyorsanız HealthA2Z’nin Karanlık Uyku Maskesi’ni denemeniz gerekiyor. HealthA2Z ürünleri daha iyi ve derin bir uyku sağlayarak gün içindeki aktivitenizi olumlu yönde etkiliyor. 

 

 

HealthA2Z

 

 

Sindirim sistemiyle ilgili problemleriniz varsa probleminize uygun bilimsel olarak üretilmiş ilaçları HealthA2Z’de bulabilirsiniz. Kabızlık için dışkı yumuşatıcı ve müsil, ayrıca gaz giderici ilaçların üretimi yapılıyor.

Dekonjestanlar, enerji vericiler, kalsiyum, magnezyum, c vitamini, kollojen takviyelerini HealthA2Z ürün skalasında bulacaksınız. 

 

 

HealthA2Z

 

 

Zerdeçal Kurkumin Kapsülleri daha iyi emilim ve gün içinde gerekli enerji takviyesini sağlıyor. Zerdeçal’ın antioksidan özelliği sayesinde hücreleri temizliyor, iltihabı azaltıyor. Bu ürün emilimi arttırmak için karabiber özütü ile birleştiriliyor ve karabiber besinlerin emilimini en az %30 oranında arttırıyor. Kalbi, beyni ve eklemleri destekler. 

 

 

HealthA2Z

HealthA2Z

HealthA2Z Türkiye Sipariş

 

HealthA2Z’nin ağrı, öksürük, soğuk algınlığı, sindirim sistemi problemleri, uykusuzluk ve alerjilere karşı çözüm sunan formüllerine, besin takviyelerine ve enerji arttırıcılarına kendi sitesinden ulaşmanız mümkün. Amerikasepetim olarak Amerika’Paket Oluştur” ve “Benim İçin Al” seçeneklerinden birisiyle alışverişlerinizi tamamlayabilirsiniz. “Paket Oluştur” derseniz ürünü sevkiyat adresimize kargolatmanız, “Benim İçin Al” derseniz sitemiz üzerinden ilgili ürünü sepetinize eklemeniz gerekiyor.

 

 

 

 

 

 

AKLINIZA TAKILAN SORULAR VE CEVAPLARI

Amerikasepetim üzerinden siparişlerinizi dilerseniz Benim İçin Al servisimizi kullanarak, dilerseniz Paket Oluştur servisimizi kullanarak verebilirsiniz.

Benim için al servisimizle, Amerika’ya gönderi yapan dilediğiniz websitesinden dilediğiniz ürünü, hiçbir sınırınız olmadan sipariş verebilirsiniz.

Paket oluştur servisimizle, dilediğiniz websitesinden dilediğiniz ürünü, sizin için oluşturulan Amerika adresinize kargolatın. Paketinizin tarafımıza ulaşması ardından kargo ve gümrük işlemlerinizi ödeyin. Tüm işlemlerinizi tamamlayarak adresinize teslim edelim.

Paketlerinizin kargo ve gümrük ücretlerini öğrenmek için Ücretler sayfamızı inceleyebilir, hesaplama aracımızı kullanabilirsiniz.

Ücretler

Tüm paketlerinizin gümrük işlemleri tarafımızdan yapılmaktadır. Hiçbir ürününüzde gümrük takılma riskiniz yoktur. Kargo ödemenizle birlikte, ürün içeriğinize göre vergi ücreti talep edilecektir. İşlemleriniz tamamlanarak Türkiye adresinize teslim edilecektir. Ek masraf, belge ya da reçete talep edilmeyecektir. Ürün ödemelerinize haricen vergi ve kargo ücretiniz olacaktır.

AKLINIZA TAKILANLAR İÇİN BİZE ULAŞIN

Tüm diğer sorularınız için WhatsApp destek hattımızdan ya da [email protected] adresimizden bize ulaşabilir, sorularınızı iletebilirsiniz.

Instagram ve Facebook hesaplarımızdan bizi takip edebilir, youtube kanalımızı inceleyebilirsiniz.