Haze Tobacco Shop Hakkında

İster bir cafe işletmecisi olun, isterseniz nargile tütün toptancısı, isterseniz ise bireysel kullanıcı nargile tütünlerini bulmak, hele ki orjinallerini bulmak oldukça zor. Amerikasepetim olarak en çok tercih edilen nargile tütünü markalarının başında gelen Haze Tobacco başta olmak üzere, dilediğiniz nargile tütünü markasını, gümrük işlemlerinizi de yaparak adresinize teslim ediyoruz.

 

 

Haze Tobacco Shop Hakkında

 

Haze Tobacco, cesur ve benzersiz lezzetleri, uzun ömürlü ürün kalitesiyle tanınan, türünün tek örneği bir premium nargile tütünüdür. El yapımı birinci sınıf karışımlar tüketicilere, benzersiz bir tat sunar. Eşsiz lezzetlerin yaratılması için dünyanın en iyi bileşen kombinasyonunu yapılıyor.

 

 

Haze Tobacco, dünya çapında 80 farklı üründen oluşan farklı lezzetlere sahiptir. Harika tatlardan oluşan büyük bir yelpazeyi tüketicilere sunar. Haze, endüstri içinde kaliteli ve benzersiz aromaya sahip bir nargile tütünü hattı yaratma vizyonuyla 2011 yılında Houston, Teksas'ta kuruldu. Kurulduğu günden günümüze kadar birçok değişiklik olsa da benzersiz tütünleri üretme konusundaki taahhütleri değişmedi. Haze Tobacco'da, birçok farklı meyvelerin tatlarıyla tütünlerini aromalandırıyor. Kiraz, dut, çilek, mango, şeftali, kapuz, armut, üzüm ve portakal gibi farklı meyvelerin karışımları test edilerek en lezzetli tütünler elde ediliyor. Ferahlatan yapıları ve eşsiz lezzetleriyle Haze Tobacco ürünleri tüketicilerde akıllarda kalan bir imza bırakıyor.

 

 

Haze Tobacco markası, lezzetli tütünlerinin yanı sıra, premium kömür, nargile marpucu ve giyim gibi farklı konularda da ürünlere sahiptir. Hindistan cevizi özlü kömürü ile 26 x 26 x 26mm boyutlarında kaliteli küp nargile kömürleri ile nargile keyfi katlanacaktır. Nargile marpucu ile tüketiciye özel marpuçlar kişisel deneyimi üst düzeye çıkarmaya yardımcı olur. Giyim konusunda ise Haze; bere, şapka, gözlük, tişört ve çanta gibi birçok farklı alanda hizmet veriyor. Haze markalı kaliteli giyim ürünleriyle de farklı sektörlerdeki başarıları da elde ediyor.

 

 

Haze Tobacco, her geçen gün envanterine kattığı çeşitlilikle, en lezzetli ve en kaliteli ürünleri tüketicilerle buluşturmayı hedefliyor. Farklı lezzetlerin en iyi şekilde harmanlanmasıyla meydana getirilen tütün çeşitleri, tüketicilerin hafızasında kalıcı bir memnuniyet yaratıyor. Haze markası, sürekli olarak geliştirdiği farklı kategori ve ürünlerle beraber her zaman mutlak memnuniyeti hedefliyor.

 

 

Haze Tobacco Sipariş

 

Peki nasıl sipariş vereceksiniz ve süreç nasıl işleyecek. Adım adım aşağıdaki şekilde siparişinizi oluşturabilirsiniz. Maddelerimizin hemen altında videomuzu da izleyerek, görüntülü olarak da takip ederek ilk siparişinizi oluşturabilirsiniz.

 

 

1 – İsterseniz Haze Tobacco Shop, isterseniz Haze Tobacco ürünlerini satan herhangi bir websayfanda sipariş vermek istediğiniz ürünün linkini kopyalayın.

2 – Amerikasepetim sayfanıza gelerek, Benim için al formu içine yapıştırın. Formun kalan alanlarını doldurun.

3 – Siparişinizi tamamlayın.

4 – Sizin için iletmiş olduğunuz linkteki ürünü satın alalım.

5 – Paketiniz Amerika lojistik merkezimize gelmesi ardından kargo ve vergi ücretinizi bildirelim.

6 – Ödemeniz ardından 3-8 iş günü içerisinde gümrük işlemlerinizi de tamamlayarak Türkiye adresinize teslim edelim.

 

 

İlk siparişinizi oluşturmak ve aklınıza takılan soruları sormak için Whatsapp hattımızdan bize ulaşabilirsiniz.

Diğer Konular
whatsapp