BLOG YAZILARI

- Guerlain Parfüm

Aklınızdaki klişeleri yıkın ve kozmetik, parfüm, cilt bakımı ürünlerinizi gümrük ile uğraşmadan adresinize getirtebilmenin keyfiniz yaşayın, Guerlain ürünleri de dahil. Hem satın alım aşamanızda hem de gümrük işlemlerinizi sizin için biz yapıyor, makul fiyatlarla dilediğiniz Guerlain ürününü adresinize teslim ediyoruz. Detaylar için buyrun makalemize.

 

 

Guerlain Hakkında

 

Dünyanın en eskilerinden olan Guerlain, 1828 yılında kurulan bir Fransız parfüm, kozmetik ve cilt bakımı evidir. Parfümcü Pierre-François Pascal Guerlain tarafından Paris'te kurulan ev, Fransız çokuluslu şirket LVMH tarafından satın alındığı 1994 yılına kadar Guerlain ailesi tarafından sahiplenilmiş ve işletilmiştir.

 

 

İki oğlu Aimé ve Gabriel’in de yardımıyla çok özel kokular yaratan Pierre-François yüksek sosyete üyelerinin ilgisi sayesinde daha ilk yıllarda Paris moda dünyasına ismini yazdırmıştır. Evin başarısı özellikle 1853 yılında Fransız İmparatoru III.Napolyon ve İspanyol-Fransız eşi İmparatoriçe Eugénie için Eau de Cologne Impériale'in yaratılmasıyla zirveye ulaştı.

 

 

Kurucu Pierre- François bu parfüm ile Majestelerinin Resmi Parfümeri olma unvanını kazanmıştır. Bunun ünün ardından Guerlain, diğer kraliyetlerin yanı sıra Birleşik Krallık Kraliçesi Victoria ve İspanya Kraliçesi II. Isabella gibi seçkin kimseler için de parfümler yaratmaya devam etmiştir.

 

 

Pierre-François’nın ardından marka Aimé & Gabriel Guerlain kardeşler tarafından Fleur d'Italie (1884), Rococo (1887) ve Eau de Cologne du Coq (1894) dahil olmak üzere birçok klasik kompozisyonun yaratılmasıyla koku çeşitliliğini artırmaya devam etmiştir. 1889 yılında yaratılan Jicky, kolonya yerine "parfüm" olarak tanımlanan ilk koku olmuş ve doğal özler ile sentetik bileşenlerin karıştırılmaya başlandığı ilk isim olarak tarihe geçmiştir.

 

 

Guerlain Paris, üçüncü ve dördüncü varisleri tarafından da birden çok özel koku ve kompozisyonun yaratımıyla yıllar içinde çeşitliliğini zenginleştirmiş ve 1994 yılından bu yana lüks markalarda uzmanlaşmış LVMH grubu bünyesinde dünya çapında bir marka olmayı başarmıştır.

 

 

Guerlain kreasyonları uzun süre parfüm trendlerini etkileyen orijinal kokularının yanı sıra bugün geniş bir makyaj ve cilt bakımı yelpazesiyle kozmetik dünyasının devleri arasındadır. Yalnızca parfüm üretmek ve pazarlamak için var doğan marka şimdilerde dünya çapında büyük mağazalardaki stantlarda ve diğer bir LMVH markası olan Sephora gibi güzellik mağazalarında birden çok ürünüyle beğenilmeye ve tercih edilmeye devam etmektedir.

 

 

Guerlain Türkiye Sipariş

 

Guerlain ürünlerini sipariş vereceğiniz Sephora’dan Guerlain sitesine, Amazon’dan Ebay’e, Nordstrom’dan Neiman Marcus’a çok sayıda alternatifiniz var. Tabii bunlar Amerika içi satın alma alternatifleriniz. Türkiye’ye gönderebilme noktasında ise size 2 hizmet sunuyoruz ; Benim İçin Al ve Paket Oluştur. İster siz satın alıp, size vereceğimiz Amerika adresine gönderin, isterseniz de bize aldırın, tüm kargo ve gümrük işlemlerinizi yaparak günün sonunda kapınıza kadar teslim ediyoruz. Aşağıdaki videolarımıza göz atabilir ya da sorularınız varsa Whatsapp hattımızdan bize sorabilirsiniz.

 

 

Bu makale 02-10-2022 tarihinde yayına alınmıştır, olası güncellemeler için lütfen whatsapp hattımızdan iletişime geçininiz.

AKLINIZA TAKILAN SORULAR VE CEVAPLARI

Amerikasepetim üzerinden siparişlerinizi dilerseniz Benim İçin Al servisimizi kullanarak, dilerseniz Paket Oluştur servisimizi kullanarak verebilirsiniz.

Benim için al servisimizle, Amerika’ya gönderi yapan dilediğiniz websitesinden dilediğiniz ürünü, hiçbir sınırınız olmadan sipariş verebilirsiniz.

Paket oluştur servisimizle, dilediğiniz websitesinden dilediğiniz ürünü, sizin için oluşturulan Amerika adresinize kargolatın. Paketinizin tarafımıza ulaşması ardından kargo ve gümrük işlemlerinizi ödeyin. Tüm işlemlerinizi tamamlayarak adresinize teslim edelim.

Paketlerinizin kargo ve gümrük ücretlerini öğrenmek için Ücretler sayfamızı inceleyebilir, hesaplama aracımızı kullanabilirsiniz.

Ücretler

Tüm paketlerinizin gümrük işlemleri tarafımızdan yapılmaktadır. Hiçbir ürününüzde gümrük takılma riskiniz yoktur. Kargo ödemenizle birlikte, ürün içeriğinize göre vergi ücreti talep edilecektir. İşlemleriniz tamamlanarak Türkiye adresinize teslim edilecektir. Ek masraf, belge ya da reçete talep edilmeyecektir. Ürün ödemelerinize haricen vergi ve kargo ücretiniz olacaktır.

AKLINIZA TAKILANLAR İÇİN BİZE ULAŞIN

Tüm diğer sorularınız için WhatsApp destek hattımızdan ya da [email protected] adresimizden bize ulaşabilir, sorularınızı iletebilirsiniz.

Instagram ve Facebook hesaplarımızdan bizi takip edebilir, youtube kanalımızı inceleyebilirsiniz.