Grown Alchemist

Güzelliğin ve cilt bakımının lüks adreslerinden biri olan Grown Alchemist ürünlerini, yurt dışından, kolaylıkla, gümrük işlemleriyle uğraşmadan, Türkiye’deki adresinize teslim ediyoruz. Nasıl mı? Buyrun yazımıza.

 

 

Grown Alchemist Hakkında

 

Hücresel yenilenme ve besin metabolizasyonu anlayışı ile Grown Alchemist, cilt bakımında devrim niteliğinde ürünler formüle ediyor. Bilimsel olarak yenilikçi formüller, vücudun cildi onarma ve yenileme şeklini etkileyebilir. Grown Alchemist ürünleri; tıp, beslenme, farmakoloji, dermatoloji, genetik ve psikoloji gibi alanlarda kaydedilen ilerlemelerin ön saflarında yer alıyor.

 

 

Tamamen bilimsel bir yaklaşımla, vücudun ve cildin yaşlanma sürecini düzenleyen mekanizmaları tanımlayarak harekete geçiren Grown Alchemist, aynı zamanda bir güzellik markası olarak vücudun ve bilhassa cildin yaşlanmasını yavaşlatmak hatta gençleştirmeye yardımcı olmak için vücudun doğal yeteneğini kullanan çeşitli profesyonel disiplinler üzerinde çalışıyor.

 

 

Sağlık ve Güzelliğin Ahengi

 

Sağlık ve güzellik ayrılmaz bir şekilde bağlantılı iki ayrı fenomendir. Optimal cilt sağlığı yalnızca cilt bakımı ile değil aynı zamanda cildi içeriden dışarıya doğru onaran sağlık takviyeleri ile tedavi edilerek de elde edilir. Grown Alchemist, bilimsel araştırma ve klinik sonuçlarla desteklenen en saf ve en kaliteli aktif bileşenlerle formüle edilmiş gelişmiş profesyonel nutrikozmetik ürünleri vadediyor. Onaylanan besin takviyeleri bilim insanları ve otoriteler tarafından tam alan Grown Alchemist, geliştirdiği benzersiz, doğal ve holistik sistem ile ön plana çıkıyor.

 

 

Grown Alchemist’in sunduğu ürünler arasında dezenfektan, el ve cilt bakım kremleri, serumla, özel yağlar, jeller, yüz temizleyiciler, yüz ve cilt maskeleri, parlatıcılar, enzimler, gece ve gündüz kremleri gibi oldukça geniş yelpazede pek çok bakım ve sağlık ürünü yer alıyor. Grown Alchemist ürünlerinde iki temel madde ön plana çıkıyor. Bunlar aloevera yaprağı ekstresi ve kamelya oleifera tohumu yağıdır. Aloevera aslında %99 ila %99,5 sudan oluşur. Buna karşılık olarak yüksek su içeriği cildi yatıştırır ve hidrasyonu artırmaya yardımcı olur. Ayrıca oldukça zengin bir glikozaminoglikan kaynağıdır.

 

 

Kamelya oleifera tohumu yağı ise cilt tarafından hızla emilen çok hafif, kuru bir yağdır. Bu nedenle, yağlı bir kalıntı bırakmadan cildi yumuşatabilir ve pürüzsüzleştirebilir. Ayrıca çeşitli polifenol antioksidanları da içerir. Bu antioksidanlar, cildi serbest radikallerden, erken kırışıklıklardan ve ince çizgilerin oluşumuna katkıda bulunan kararsız moleküllerden korur.

 

 

Grown Alchemist Sipariş

 

Artık bildiğiniz gibi bir markanın ürünleri Amazon Amerika’da satılıyorsa başka bir alternatif aramıyoruz. Grown Alchemist ürünleri de Amazon’da satıldığı için isterseniz Benim için al, isterseniz de Paket Oluştur servislerimizi kullanarak siparişlerinizi oluşturabilirsiniz. Her iki servisimizi de nasıl kullanacağınız detayları hemen aşağıdaki videolarımızda anlatılmıştır. Peki mecbur musunuz Grown Alchemist ürünlerini sadece Amazon’dan almaya? Tabii ki hayır. Yurt dışından alışveriş yapanlar Amazon’un güvenilirlik ve hız konusunda verdiği hizmetten ötürü tercoh ediyorlar. Ancak istediğiniz siteden Grown Alchemist ürünlerini sipariş verebilirsiniz. Paketiniz bize ulaştıktan sonra tüm kargo ve gümrük işlemlerinizi tamamlayarak adresinize teslim ediyor olacağız. Ayrıntılı bilgiyi Whatsapp hattımızdan edinebilirsiniz.

 

 

Diğer Konular
whatsapp