Goop : Bir Gwyneth Paltrow Markası

Son zamanlarda Hollywood yıldızlarının çıkardıkları markalara sıklıkla şahitlik ediyoruz. Tabii ki bunların arasında elenenlerin sayısı oldukça fazla ancak Goop gibi sofistike markalar ise tarafından yaratılan yıldızın bile önüne geçebiliyor.

 

 

 

Goop, sadece bir kozmetik markası değil, aynı zamanda modayı da içinde barındıran, hatta erkek modasını da bünyesinde tutan bir marka. İlettiğimiz gibi, Hollywood yıldızlarının kendi yarattıkları markalar için reklam yüzü olarak markanın büyümesini sağlarlar. Ancak bazı markalar o kadar büyür ki, yaratıcısı olan Gwyneth Paltrow bile markanın yüzü olarak kendine kredi sağlamaya çalışır.

 

 

 

Peki nedir bu Goop ürünleri, nedir, ne işe yarar, fiyat aralığı nedir, nasıl getirtilir. Amerikasepetim olarak en çok gönderimini yaptığımız Goop ürünleri kozmetik kategorisini kapsıyor. Bu demek değil ki giyim de göndermiyoruz ancak oranlayacak olursak ; %80 Goop kozmetik ve kişisel bakım ürünleri, %15 kadın giyim, %5 erkek giyim olarak sıralayabiliriz.

 

 

 

Goop ürünleri arasında kendi alt markası ve koleksiyonu olan Goopgenes ürünleri en çok tercih edilen ürünler. Bunlar arasında body butter ve marine collagen superpowder ilk iki sırayı alıyor. Özellikle Goopgenes Body Butter ilk kullanımdan itibaren tüm vücudunuzu nemlendirerek 72 saat boyunca kendinize dokunma iç güdünüzü zirveye taşıyor. Goopgenes marine collagen superpowder ise nemli ve pürüzsüz bir cilde sahip olmanızı sağlıyor.

 

 

 

Sadece bu kadarla mı kalıyor, tabii ki değil. Goop kadın giyim koleksiyonunu incelemenizi şiddetle tavsiye ederiz. Sofistike kadını Gwyneth Paltrow kendi tarzıyla mükemmel bir şekilde birleştirmiş.

 

 

 

G Label men koleksiyonu ise, az parçaya sahip olmasına rağmen gardrobunuzda muhakkak olması gereken parçaları içeriyor. İlk dokunuşta kalitesini farkedeceğiniz G Label Men koleksiyonu için hayatınızda yeni bir markaya yer açabilirsiniz.

 

 

 

 

Tüm bu ürünlerin yanında kadın ihtiyaçlarını doğru tespit ederek tasarlanan Wellness ürünlerine de bir göz atabilirsiniz.

 

 

Bir Gwyneth Paltrow markası olan Goop ürünlerinin ister kozmetik, ister wellness, ister giyim ürünlerine sorunsuzca sahip olabilmek için yapmanız gerekenler oldukça basit. Aşağıdaki videomuzda da nasıl sipariş vereceğinizi ilettik. Keyifli alışverişler dileriz.

 

 

Aklınıza takılan tüm sorular için whatsapp hattımızdan bize ulaşabilirsiniz.

Diğer Konular
whatsapp