BLOG YAZILARI

- GNC Teen For Girls

GNC Milestones kalitesi ve bilimsel yaklaşımıyla besin takviyeleri ile sektörde öne çıkıyor. Teen For Girls ürünü genç kızlar için üretilen bir ürün. Ürünü Amerika’dan sizler için tedarik ediyoruz. GNC Teen For Girls ürünün ve Amerikasepetimin hizmetleri hakkındaki detaylı bilgileri yazımızda okuyabilirsiniz. 

 

 

GNC Teen For Girls Hakkında

GNC Teen For Girls, GNC isimli şirketin 12 – 17 yaş arasındaki genç kızların ihtiyacı olan vitamin ve minerallerin bulunduğu bir besin takviyesi. Bir kutu GNC Teen For Girls ürünü içerisinde 120 kaplet bulunuyor. Her gün yemekle birlikte 2 kaplet alınıyor böylece ürünün 60 gün kullanılması gerekiyor. Teen For Girls Multivitamin içerisinde yer alan vücut için olmazsa olmaz maddelerle günlük beslenmeye ek olarak alınıyor. Böylece gençlerde kas, kemik, cilt, bağışıklık ve genel sağlık üzerinde oldukça olumlu etkilerde bulunuyor. İçerisinde bulunan maddeler vücudun enerji üretim mekanizmasına katılarak daha verimli, aktif ve odaklanılmış vakitlerin geçirilmesine katkı sağlıyor. GNC Milestones Teen For Girls multivitamin gluten, süt ve süt ürünleri, yapay renkler ve tatlar içermiyor. Tamamen doğan olarak üretiliyor ve gençlerin sağlığına destek oluyor.

 

GNC Teen For Girls

 

Teen For Girls besin takviyesinin içerisinde A, B1, B2, B6, B12, C, D, E ve K vitaminleri bulunuyor. Vücudun işleyişinde kritik görevlere sahip vitaminler besinlerden alınsa da bazen yeterli gelmiyor. Bu nedenle besin takviyesi almak sağlığın iyileşmesi açısından oldukça önemli. Bu vitaminlerin yanı sıra demir, kalsiyum, çinko, magnezyum, fosfor, selenyum, niasin, folik asit, biyotin gibi yararlı mineral ve maddeler de ürünün içeriğinde farklı miktarlarda yer alıyor. Keten tohumu kabukları, beyin sağlığı karışımı ve meyve oksidan karışımı da ürün içerisinde yer alan maddeler arasında. 

 

GNC Teen For Girls

 

İlaç kullanan ve sistemik bir hastalığı olan kişilerin bu besin takviyesini kullanmadan önce doktorlarına danışmaları ve onların önerileri ışığında kullanmaya karar vermeleri gerekiyor. Operasyon öncesi GCN Teen For Girls’ün belirli bir zaman aralığında bırakılması gerekebiliyor. Günlük dozun aşılmaması gerekiyor bu nedenle küçük çocukların erişemeyeceği bir yerde saklamak önemli.

 

 

 

GNC Teen For Girls

 

GNC Teen For Girls Türkiye Satın Al

GNC Teen For Girls’ü GNC’nin internet sitesi kanalıyla satın alabilirsiniz. Amerika’dan alışverişin en kolay yolu olan amerikasepetim, güvenilir ve zahmetsiz alışverişin kapılarını ardına kadar açıyor. İnternet sitemizde yer alan “Benim İçin Al Servisi” seçeneği ile ilgili ürünü Amerikasepetim üzerinden sepetinize ekleyebilir ve sizin için satın almamızı talep edebilirsiniz. “Paket Oluştur Servisi” hizmetimizle de satın alma şansınız bulunuyor. Hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgilere aşağıdaki videolardan ve web sitemizden ulaşabilirsiniz.

 

 

Bu makale 13-12-2022 tarihinde yayına alınmıştır, olası güncellemeler için lütfen whatsapp hattımızdan iletişime geçininiz.

AKLINIZA TAKILAN SORULAR VE CEVAPLARI

Amerikasepetim üzerinden siparişlerinizi dilerseniz Benim İçin Al servisimizi kullanarak, dilerseniz Paket Oluştur servisimizi kullanarak verebilirsiniz.

Benim için al servisimizle, Amerika’ya gönderi yapan dilediğiniz websitesinden dilediğiniz ürünü, hiçbir sınırınız olmadan sipariş verebilirsiniz.

Paket oluştur servisimizle, dilediğiniz websitesinden dilediğiniz ürünü, sizin için oluşturulan Amerika adresinize kargolatın. Paketinizin tarafımıza ulaşması ardından kargo ve gümrük işlemlerinizi ödeyin. Tüm işlemlerinizi tamamlayarak adresinize teslim edelim.

Paketlerinizin kargo ve gümrük ücretlerini öğrenmek için Ücretler sayfamızı inceleyebilir, hesaplama aracımızı kullanabilirsiniz.

Ücretler

Tüm paketlerinizin gümrük işlemleri tarafımızdan yapılmaktadır. Hiçbir ürününüzde gümrük takılma riskiniz yoktur. Kargo ödemenizle birlikte, ürün içeriğinize göre vergi ücreti talep edilecektir. İşlemleriniz tamamlanarak Türkiye adresinize teslim edilecektir. Ek masraf, belge ya da reçete talep edilmeyecektir. Ürün ödemelerinize haricen vergi ve kargo ücretiniz olacaktır.

AKLINIZA TAKILANLAR İÇİN BİZE ULAŞIN

Tüm diğer sorularınız için WhatsApp destek hattımızdan ya da [email protected] adresimizden bize ulaşabilir, sorularınızı iletebilirsiniz.

Instagram ve Facebook hesaplarımızdan bizi takip edebilir, youtube kanalımızı inceleyebilirsiniz.