GNC Herbal Plus Ürünleri

GNC Herbal Plus ürünlerini; multivitaminler, diyet ürünleri, antioksidanlar, saç sağlığı ve diğer gelişimsel süreçler için takviyeler, bitkisel kombinasyonlardan oluşan vitaminler oluşturmaktadır. GNC Herbal Plus ürünlerinin satışı Türkiye’de de yapılmaktadır. Buradaki ayrıntı şudur ki hem aranılan her GNC Herbal Plus ürünlerini bulabilmek bazen mümkün olmayabilir hem de yurt dışı fiyatından kat be kat fazla satılıyor.

 

 

GNC Herbal Plus ürünleri supplement ürün grubuna girdiği için yurt dışından sipariş verebilmek konusunda ‘’acaba gümrüğe takılma riski var mı?’’ diye düşünülüyorsa, bu düşünce tarihe karışmalıdırJ. Çünkü sadece supplement ve vitaminler değil, elektronik, kozmetik, hatta yapı market ürünlerinden gazlı içeceklere kadar her türlü ürün Amerikasepetim.com gibi güvenilir aracı kurumlar sayesinde gümrüğe takılmadan adresinize kadar geliyor.

 

 

Peki hiç satışı olmayan supplement ürünlerini yurt dışından getirtmek ihtiyaç olabilirken, GNC Herbal Plus ürünlerinin satışı Türkiye’de de yapılırken neden yurt dışından sipariş edilmeli? Çünkü GNC Herbal Plus ürünlerinin her çeşidi bulunmayabiliyor, GNC Herbal Plus ürünlerinin orijinal olup olmadığı konusunda her yere güven olmayabiliyor ve en önemlisi GNC Herbal Plus ürünlerinin maliyeti yurt içinde çok daha fazla olabiliyor. Hatta belki de orijinallikten sonra en önemli ayrıntı maliyetinin çok daha fazla olmasıdır. Ama bu durum GNC Herbal Plus ürünleri için geçerli değil maalesef neredeyse her ürün için geçerli.

 

 

Hiç GNC Herbal Plus ürünlerinin yurt dışı satış fiyatlarına bakıp kıyaslama yaptınız mı? Eğer kıyaslama yapmadıysanız bir bakmanızı tavsiye ederiz çünkü fiyat farkı olarak neredeyse uçurum var. Örneğin 50 kapsül GNC Herbal Plus ürünlerinin çok çok daha ucuz ve fazlasını, 100 kapsül olarak satın alabilirsiniz. Bunun yöntemi de yurt dışından sipariş vererek mümkün. Bu yöntem Amerikasepetim.com sayesinde şöyle gerçekleşiyor;

 

 

1: Örneğin eBay gibi uluslar arası güvenilir sitelerden GNC Herbal Plus ürünlerini satın alıp bizim Amerika’daki teslimat adresimizi sipariş yeri olarak gösterebilirsiniz. Ya da ‘’benim için satın al’’ hizmetimizden faydalanıp sizin adınıza satın almamızı isteyebilirsiniz. Her iki yöntemle de GNC Herbal Plus ürünleri (istediğiniz kadar sipariş verebilirsiniz) Amerika’daki ofisimize ulaştıktan en fazla 8 gün içinde gümrüğe takılma riski olmadan, sorunsuz bir şekilde adresinize teslim edilecektir.

 

2: GNC Herbal Plus ürünleri ya da hangi ürünü sipariş vermek isterseniz hepsi Amerikasepetim.com tarafından sigortalıdır.

 

3: Ödeme yönteminin yurt içi alışverişinden hiçbir farkı yoktur. Yani kredi kartına taksitle, tek çekim ya da havale yoluyla ödeme gerçekleştirilebilir. O anda ödediğiniz toplam ödeme dışında gümrükten geçerken bile fazladan ödeme çıkmaz.

 

4: Amerikasepetim.com adresinde whatsapp hattımız var oradan ve [email protected] adreslerinden sipariş verebilir, aklınıza gelen her türlü soru için iletişim kurabilirsiniz. Ayrıca Youtube ve instagram hesaplarımızı inceleyerek takipte kalabilirsiniz. Sağlıklı alışverişler dilerizJ.

Diğer Konular
whatsapp