Glow Recipe Ürünleri

Glow Recipe’in meyvelerle hazırlanmış ve vitaminlerle desteklenen ürünlerine daha kolay erişebilmenizi için, sipariş işlemlerini sizin adınıza tamamlıyoruz. Güvenli ve hızlı bir yoldan teslimatını sağladığımız Glow Recipe ürünlerini daha yakından tanımak için yazımızı okumaya devam edebilirsiniz.  

 

 

 

Glow Recipe Hakkında

 

Glow Recipe, doğal meyve özleriyle cilt bakım ürünleri üreten bir markadır. Karpuz, avokado, yaban mersini, erik, guava, muz, nar, ananas ve papaya başlıca ürün içeriklerini oluşturan meyvelerdir. Meyvelerin cilt bakımı üzerindeki etkisini kullanan Glow Recipe, cilt için yararlı bileşenlerle beraber ürünlerini oluşturmaktadır. Vücudun ihtiyacı olan enzimler, vitaminler ve asitlerle birlikte kesin sonuçlar alınabilecek ürünler ortaya çıkmıştır. Farklı cilt problemleri için onlarla eşleşen ürünlerin önerileri de web sitesinde bulunan “Cilt Sorunu” başlığı altında listelenmiştir. 

 

 

 

 

Glow Recipe ürünleri sıvı, krem, jel ve likit formda bulunan krem, losyon, serum, maske şekillerinde satılmaktadır. Cilde parlaklık, canlılık ve ışıltı vermeyi hedefleyen ürün formülasyonlarına bilgi bölümlerinden ulaşmak mümkün. Kendinize hitap eden ürünleri bir araya getiren “Kit Oluşturma” özelliğinden faydalanabilmektedir. İlk aşamada karpuzlu nemlendirici, karpuzlu uyku maskesi ya da karpuzlu dudak balmından birini seçerek ikinci aşamaya geçilir. İkinci aşamada diğer Glow Recipe ürünlerinden bir numune boy eklenir. Daha sonra makyaj çantalarından favori renginizi seçerek kendi oluşturduğunuz ürün setinizi satın alabilirsiniz. 

 

 

Glow Recipe Ürünleri

 

 

Amerika bölgesi içerisinde yapılacak olan 35 $’lık alışverişten sonra ücretsiz kargo fırsatından yararlanabilmektedir. İlk üyelik ve siparişte %10 indirim kodu hediye edilmektedir. Tercih edilecek hızlı kargo veya standart kargo gönderimleri kullanılabilmektedir. Glow Recipe şu ülkelere hizmet vermektedir; Kanada, Filipinler, Polonya, İsviçre, İrlanda, İsrail, Belçika ve 20 ülke daha.

 

 

Glow Recipe Ürünleri

 

 

Ürünlerde hayvansal içeriklerin yer almamakta ve hayvanlar üzerinde test edilmemektedir. Birçoğu vegan ürünlerden oluşmaktadır. Markanın sahip olduğu değerlerden bir diğeri de sürdürülebilirlik ve geri dönüştürülebilir ambalajlamadır. Glow Recipe’ ye ait 200 $’a kadar hediye kartları bulunmaktadır. 

 

 

Glow Recipe Ürünleri

 

 

Ayrıca Glow Recipe ürünlerinde %15’lik öğrenci indiriminden yararlanabilmek için satın alımlar esnasında indirim kodunu eklemek yeterlidir. Ürünleri keşfetmek için deneme ve seyahat boylarını tercih ederek, memnun kalınan ürünlerin büyük boyları sipariş edilebilir. 

 

 

Glow Recipe Ürünleri

 

Glow Recipe Türkiye

 

Doğal cilt bakımı için tercih edilen Glow Recipe ürünlerine resmî web sitesinden ulaşılabileceği gibi, anlaşmalı olduğu birçok farklı güzellik markasına ait alışveriş sitelerinden de ulaşılabilmektedir. Bu esnada kargo, gümrük gibi işlemleri bizlerin tamamladığını ve kusursuz Benim İçin Al veya Paket Oluştur hizmetlerini sunduğumuzu belirtmek isteriz. İsterseniz seçtiğiniz ürün linkini bizle paylaşarak Benim İçin Satın Al işlemini gerçekleştirebilir, isterseniz de seçtiğiniz ürünü kendiniz satın alarakPaket oluştur hizmetinden yararlanabilirsiniz. Tüm detaylara aşağıdaki videolardan ulaşabilirsiniz.  

 

 

 

 

 

Diğer Konular
whatsapp