GLO Diş Beyazlatma Seti

Son dönemlerde birçok firmanın diş beyazlatma setlerini, insanların ağızlarında yanan mavi ışıkları görmüşsünüzdür. Her birinin çeşitli özellikleri olmasına rağmen, bunlar arasından en çok tercih edilen ve en iyi olarak kabul edilen diş beyazlatma seti GLO. Bugünkü yazımızda size GLO diş beyazlatma seti ne işe yarar, hangi kategoride işlem görür, nasıl sipariş verilerek getirtilir bunlardan bahsedeceğiz.

 

 

Nedir bu GLO diş beyazlatma seti?

 

GLO diş beyazlatma setini, önce bir macun sürer gibi jelini dişlerinize sürüyorsunuz. Ardından bir ağızlık gibi GLO diş beyazlatma cihazınızı ağzınıza takıyorsunuz. Mavi ışıkları sayesinde bembeyaz ve ışıldayan dişlere sahip oluyorsunuz. Yaş, cinsiyet, hassasiyet gibi hiçbir ölçütü yok. Herkes kullanabiliyor.

 

 

Eğer dişinizde implant, köprü, dolgu vs varsa bu da sorun değil, güvenle kullanabilirsiniz. En iyi sonuçlar için GLO diş beyazlatma setinizi kullanmadan evvel dişlerinizi fırçalamanız da öneriliyor.

 


Hollywood yıldızlarının, kullanımı sonrası üne kavuşan GLO diş beyazlatma seti ne yazık ki Türkiye’de yok. Ancak üzülmeyin, bu olmayacağı anlamına gelmiyor.

 

 

Yapmanız gereken oldukça basit, GLO diş beyazlatma setini kendi sitesinden kredi kartınızla sipariş vererek, size vereceğimiz Amerika adresinize kargolatmak. Paketiniz ulaştığında gümrük ve kargo ücretini size iletiyoruz. Ödemeniz ardından ise gümrük işlemlerinizi de üstelenerek, Türkiye’deki adresinize teslim ediyoruz. GLO diş beyazlatma seti bir kozmetik ürünü olarak değerlendirilmekte ve bireysel gönderimde gümrük yasaklı ürünler kategorisine girmektedir. Ancak Amerikasepetim sayesinde, tüm işlemlerinizi kurumsal olarak yaparak ister GLO diş beyazlatma setinizi, isterseniz bir başka komzetik ürününüzü adresinize kadar getiriyoruz. 

 

 

GLO diş beyazlatma setinizle birlikte bir başka alışveriş sitesinden bir başka kozmetik ürünü de sipariş verebilir, paketlerinizi birleştirebilirsiniz.

 

 

Tüm sorularınız için bize whatsapp hattımızdan ulaşabilir, sorularınızı sorabilirsiniz.
 

Diğer Konular
whatsapp