Ginger Ale

Ginger Ale, yurt dışında özellikle Amerika’da sıkça tüketilen bir gazlı içecek türüdür. Türkiye’de pek sık rastlamasak da yılda milyonlarca tüketilmektedir. Aslında içeriğine ve anlamına baktığımız zaman bildiğimiz ‘’Zencefilli Gazoz’’ olarak da tercüme edilebilir. Belki zaten daha önce tadıp müptelası olanlar vardırJ. Bu yazımızda amaç onlar için ve daha önce yurt dışından istediği ürün olup da getirmek isteyenler için Ginder Ale de dahil olmak üzere istediğiniz her ürünü gümrüğe takılma riski olmadan getirtebileceğinize dair yurt dışından dair bilgi vermektir.

 

 

Ginger Ale çok lezzetli olması bir yana içeriğindeki özellikle zencefil sayesinde diğer gazlı içeceklerden farklı olarak sağlıklı yanlarıyla da bilinmektedir. Amerika’da Canada Dry markası ve diğer markalarda da satışı bulunmakla birlikte Canada Dry bu işin erbabı olması dolayısıyla en çok satışı yapılan Ginger Ale markalarından biridir. İnternetten Ginger Ale hakkında biraz araştırma yapabilirsiniz. Çünkü maalesef Türkiye’de satışı diğer içecekler kadar yoktur. Hatta yok denecek kadar azdır. Şimdi buradaki  önemli ayrıntı şudur ki Amerikasepetim.com Ginger Ale gibi gazlı içeceklerden tutalım, elektronikten kozmetiğe kadar gümrükte takılma riski olan her türlü ürünü lisanslı aracı kurum olması dolayısıyla sorunsuz bir şekilde adresinize kadar teslim edebilmektedir.

 

 

Ginger Ale daha önce tatmadıysanız ve denemek istiyorsanız, zaten müptelasıysanız ya da cafe falan işletiyor da farklı bir lezzeti ucuz yollu hazır bir şekilde sunmak istiyorsanız Amerikasepetim.com sayesinde sipariş verebilirsiniz. Bir diğer yazımızı okuduysanız orada Amerika’nın en büyük marketler zinciri olan Costco’dan nasıl alışveriş yapabileceğinize dair bilgi vermiştik. Örneğin oradan toplu bir şekilde Ginger Ale de sipariş verebilirsiniz ya da istediğiniz herhangi başka bir yerden sipariş verebilirsiniz.

 

 

Önemli olan Ginger Ale siparişiniz ya da başka herhangi bir ürün siparişiniz bizim Amerika’daki teslimat birimimize ulaşmasıdır. Ginger Ale ya da diğer siparişleriniz bizim Amerika’daki sevkiyat birimimize ulaştıktan en fazla 8 gün içinde adresinize ulaşacaktır. Gümrüğe takılma riski olmadan yurt dışından güvenli bir şekilde alışveriş yapma sürecinden kısaca baksetmek gerekirse;

 

 

1: Amerikasepetim.com lisanslı bir aracı kurum olduğu için kasa kasa bile Ginger Ale siparişinizden, aklınıza gelebilecek her ürünü gümrüğe takılma riski olmadan kapınıza kadar ulaştırır.

 

 

2: İki çeşit alışveriş yöntemi vardır. Öncelikle istediğiniz ürünü alıp teslimat adresi olarak bizim Amerika’daki ofisimizi gösterirsiniz ürünler bize gelir, sizin adınıza alıp bulunduğunuz adrese göndeririz. Bir diğer yol ise almak istediğiniz ürünlerin alışveriş linkini web sitemizdeki  ‘’benim için al’’ sekmesiyle bize gönderirsiniz, sizin adınıza satın alıp yine aynı şekilde bize ulaştıktan en fazla 8 gün içinde gümrüğe takılma riski olmadan teslim ederiz.

 

 

3: Her ürün istenmeyen bir hasar ihtimaline karşı sigortalıdır.

 

 

4: Ödemelerinizi isterseniz kredi kartıyla tek çekim, taksitle ya da havale yoluyla yapabilirsiniz. O anda ödediğiniz toplam ödeme dışında fazladan ücret gümrükten geçerken dahi yansımaz.

 

 

5: Ve son olarak aklınıza gelebilecek her türlü soru, sipariş, görüş için whatsapp hattımızdan, [email protected] adreslerinden bizlere ulaşabilirsiniz. Youtube ve instagram adreslerimize göz atıp takipte kalabilirsiniz. Keyifli alışverişler dileriz.

 

 

Diğer Konular
whatsapp