BLOG YAZILARI

- Gerber Amerika'dan Satın Alım

Ebeveynler olarak çocuklarımızın beslenmesine ekstra önem veririz. Onların sağlıklı bir gelecek inşa etmesi için doğdukları andan itibaren en iyi şekilde beslenmelerini arzularız. İşte bu arzu ile Gerber sizleri karşılıyor. Çocuklarınıza; sağlıklı, doğal ve bol vitaminli besinlerle dolu bir başlangıç için Gerber sizi bekliyor.

Gerber Nedir?

1927 yılına doğru gittiğimizde; Gerber ailesinin annesi, küçük kızına beslenme alışkanlığı kazandırmak için katı yiyecekleri yedirmeye çalışıyordu. Bu katı besinlerle beslenme serüveninde ise Gerbes ailesinin babası meyve ve sebzeleri süzüp, püre yapma işini kolayca halledebilecekleri bir yol keşfetti.

Onlar için küçük ama gelecekleri için büyük olan bu keşifte aile başlarda sadece kendi bebekleri için numune talep etmeye koyuldu. Lakin zaman ilerledikçe arz ve talep düzeyi dengelendi, günümüzde bile bir numara olan Gerber markası doğuşunu gerçekleştirdi.

 

Gerber Amerika'dan Satın Alım

 

Neden Gerber Markasını Satın Almalıyız?

Değişen dünyada, çocuklarımızın sağlıklı beslenmeleri için her zamankinden daha büyük önemle hareket etmemiz gerekmektedir. Gerber markası, bu değişen dünya içerisinde ebeveynleri her türlü zorluğun üstesinden gelebilecek şekilde kendisini güçlendirdi.  Sıradanlığın da ötesinde bir deneyim sunabilmek için kararlı olan Gerber, tasarımları ve lezzetleriyle yeni ayrıntılar göstermeyi başardı.

Bebeklerimizin geleceğini düşündüğümüz zaman Gerber markasını satın almak için birçok neden bulunmaktadır. Başlıca nedenlerden birisi ise marka, inovasyon ve kalitede büyük öncülükler barındırıyor olmasıdır. Ambalajlarından başlayarak, mamalarının tadına kadar her şeyde benzersizliği ve özeni tasarlamıştır. İşte Gerber markasını satın almanızın diğer nedenleri:

 • Karbon Nötr: Gerber, sera gazı emisyonunu azaltmak için çalışmalar sergileyerek mamalarını üretmektedir.
 • Yenileyici Tarım: Yetiştirmiş oldukları gıdalar bebekler için iyi olacağı kadar gezen için de iyi olmalıdır. Bu yüzden Gerber her geçen gün yenileyici tarım uygulamaları hayata geçirerek sürdürülebilir araştırma çiftlikleri yaratmaktadır.
 • Leziz Yemekler: Her ne olursa olsun Gerber’in bir numaralı hedefi bebeklerdir. Bebeklerimize hak ettikleri dünyayı yaratmak için çabaladıkları kadar yiyeceklerin besleyici olmasını da dikkat etmektedir.
 • Geri Dönüştürülebilir Ambalajlar: Doğaya zarar vermek demek geleceğe zarar vermek demektir. Bu yüzden Gerber tüm ambalajlarını %100 geri dönüştürülebilir hale getirmektedir.

 

Gerber Amerika'dan Satın Alım

 

Gerber İle Beslenme Yolculuğuna ‘Merhaba’ Deyin

Gerber markası, çocuğunuzun her döneminde mükemmel bir yol arkadaşıdır. Gerber ürünlerinin kullanılabileceği süreçlere beraber göz atmaya ne dersiniz;

 • Gebelik dönemi; anne adayları için protein deposu ürünler, sağlıklı bir gebelik süreci için sizleri bekliyor.
 • 0 – 4 ay aralığı; yeni doğan bebeklerin anneleri için süt yapıcı ve arttırıcı ürünler, bebeklerin mükemmel bir hayata başlaması için sizleri bekliyor.
 • 4 – 6 ay aralığı; bebeklerin yavaş yavaş süt dışında farklı lezzetlere tanıklık etmesi gereken ürünler, tat dünyasının kapılarını aralayarak sizleri bekliyor.
 • 6 – 8 ay aralığı; bebeklerin artık tamamen katı gıdalara yönelmeye başladığı ve protein dolu ürünlerle, büyüme ve gelişme dönemlerine destek olduğu bir süreç sizi bekliyor.
 • 8 – 12 ay aralığı; bebeklerin en hızlı büyüdüğü dönemde, her türlü besin değerleri sunan ürünler sizleri beklemektedir.
 • 12 ay ve üstü; bebeklerin ilk adımlarını atarken ve konuşma yeteneklerini keşfederken kullanılabilecek ürünler sizleri beklemektedir.
 • 24 ay ve üstü; okul öncesi dönemde kemik ve zihinsel gelişim için önemli olan protein deposu ürünler, çocuğunuzun en iyi şekilde büyümesine yardımcı olacak şekilde sizleri bekliyor.

Gerber Türkiye’de Satılıyor Mu?

Gerber ürünleri, bebeklerin hayatlarının en önemli dönemlerinde kaliteli ve sağlıklı bir beslenme serüveni yaşamaları amacıyla üretilmektedir. Ancak Türkiye’de, eBebek ve Nestle gibi büyük markaların kendi sitelerinde ürün çeşitliliği eksik ve ürünlerin tükenmiş olduğunu görebilirsiniz. Bu durumda, anne adaylarının çocuklarının sağlığı için yapmış olduğu alternatif satış platformu araştırmasında; Trendyol veya Hepsiburada gibi büyük firmalara denk gelebilirler.

 

Gerber Amerika'dan Satın Alım

 

Lakin dikkat edilmesi gereken önemli bir durum söz konusudur! Çevrimiçi marketlerde çok sayıda satıcı bulunduğu için her üründe %100 orijinallik garantisi verilememektedir. Orijinal olmayan ürünler ise, insan hayatı için büyük riskler taşımaktadır. Özellikle de Gerber gibi besin odaklı ürünleri satın alırken %100 orijinal olması gerekmektedir. Türkiye sınırları içerisinde orijinal Gerber ürünlerini bulamayacağınız için üzülmenize gerek yok çünkü çok daha iyi bir seçenek sizleri beklemekte!

 

Trendyol Gerber Ürünleri

Fiyat

Gerber Lil Crunchies Mild Cheddar Atıştırmalık 42 gr

429 TL

Gerber Arrowroat Bisküvi 155 Gr.

449 TL

Gerber Rice Cereal 227 Gr.

419 TL

Gerber puffs banana

325 TL

Gerber Organic Oatmeal Banana Kaşık Mama 227 Gr

499 TL

Gerber Organic Yogurt Melts Banana Strawberry 27 Gr.

399,90 TL

 

Amerikasepetim.com Adresinden Gerber Ürünlerini Satın Alma

Amerikasepetim.com adresimiz, 2017 yılından bu yana sizlere sınırsız alışverişin kapılarını açmaktadır. Tecrübemizin yanında sizlerin her bir ihtiyacına özel çözümler sunmaktayız.

Amerikasepetim.com adresimiz, Amerika’dan güvenli ve sorunsuz alışveriş deneyimini yaşamanızı sağlarken; sporcu gıdalarından koleksiyon ürünlerine kadar her türlü ürünü Türkiye’ye getirme fırsatı da elde ettirmektedir. Bunun yanında bebekleriniz için en önemli besin kaynaklarını sizlere sağlayan Gerber markasının ürünlerini de adresimizden bir tıklama ile temin edebilirsiniz.

 

Gerber Amerika'dan Satın Alım

 

Amerikasepetim.com Adresinde Üyelik İşlemleri

Amerikasepetim.com adresimiz, diğer Amerika’dan Türkiye’ye ürün temin eden firmalardan farklı olarak, ücretsiz üyelik oluşturmanızı sağlamaktadır. Yalnızca ana sayfamızda yer alan ‘üyelik’ kısmına tıklayarak üye olabilirsiniz. Aynı zamanda üyeliğinizi iptal etmek için de; [email protected] adresimize e-posta atarak ücretsiz bir şekilde iptal işleminizi de tamamlayabilirsiniz.

Amerikasepetim.com Adresi Gerber Ürünlerinin Fiyatları

Bebeğiniz, sizin için dünyanın en değerli hazinesidir ve bebeğinizin sağlığına vermiş olduğunuz önem sınırsızdır. Her yediği ve içti şey, sizin için büyük önemlere sahiptir. İşte bu yüzden amerikasepetim.com adresimizde bulunan bazı Gerber ürünlerinin faydalarını, vergiler dahil fiyatlarını ve Türk lirası cinsinden fiyatını sizler için derledik.

Gerber Good Start SoothePro Powder Infant Formula

Altı yaygın beslenme sorunu olan; kolik, ağlama, huysuzluk, gaz, hafif tükürük ve rahatsız edici tuvalet yapma problemleri bu mama ile çözüme kavuşmaktadır.

$42.00

₺ 1126,98

 

Gerber Oatmeal Banana Probiotic Cereal

Bebeğinizin zihinsel ve fiziksel gelişimine bir katkı da bu ürünle sizlere sunulmaktadır. Büyüyen vücutlarını desteklemek amacıyla ürünü her gün bebeğinize yedirebilirsiniz.

$5.59

₺ 150,00

 

Gerber Rice Cereal

Bünyesinde herhangi bir şekilde yapay tat ya da renklendirme içermeyen bu ürün ile bebeğinize katı gıda için mükemmel bir başlangıç sağlayabilirsiniz.

$25.12

₺ 674,04

 

Gerber Strawberry Apple Puffs

Bebeğinizin ağzında lezzet şelalesi oluşturacak olan tam tahıllı yiyeceklerle dolu bir atıştırmalık sizi bekliyor.

$3.91

₺ 104,92

 

Gerber Organic Apple Blueberry Spinach

Organik elmalarla yapılmış olan bu mamayı bebeğiniz vazgeçmeden her gün yemek isteyecektir.

$2.65

₺ 71,11

 

Neden Amerikasepetim.com Adresinden Alışveriş Yapmalıyız?

Türkiye’de satışı yapılan birçok üründe %100 orijinallik garantisi bulunmamaktadır. Bundan kaynaklı olarak satın almak istediğiniz ürünleri yerinden satın almak büyük avantajlar sağlar. Amerikasepetim.com adresimiz de, bu avantajı sizlere Amerika’da yer alan orijinal şubelerden ürünü satın almanızı sağlayarak ve gümrük gibi sorunları yaşamanızı engelleyerek sağlamaktadır.

 

Gerber Amerika'dan Satın Alım

 

 Neden Amerikasepetim.com Adresinde Gümrük Sorunu İle Karşılaşmayız?

Amerikasepetim.com adresimiz, kurumsal gönderimler sağlamaktadır. Bu nedenle;

 • Tütün ve tütün ürünleri,
 • Alkollü veya alkole benzer ürünleri,
 • Cep telefonu ve benzeri ürünleri,  
 • Kozmetik ve benzeri ürünleri,
 • Et ve süt ürünleri,
 • Silah ve tüfekleri,
 • Uyuşturucu ya da uyarıcı ürünleri,
 • Takviye gıdalar ve sporcu gıdaları

Gibi Türkiye’de gümrükten geçmeyen ürünleri de temin edebilirsiniz. Amerikasepetim.com adresimiz, uzman müşavirler ile gümrük işlemlerini kolaylaştırır ve müşterilerimizin sorunsuz alışveriş deneyimine sahip olmasına yardımcı oluruz.

Amerikasepetim.com Adresinden Nasıl Sipariş Verilir?

Amerikasepetim.com adresimiz kusursuz bir alışveriş deneyimi kazanmanız için iki farklı seçenek sunmaktadır.

 • Benim İçin Al: Amerikasepetim.com web sitemize girin. Benim için al seçeneğine tıklayın. Sipariş formunu doldurmak için ürünü satın almak istediğiniz web sitesine girin. Ürüne ait olan; ürün linki, adını, fiyatını, özelliklerini ve görselini karşınıza çıkan sipariş formuna eksiksiz bir şekilde doldurun. Amerika’ya gönderim yapan her siteden dilediğiniz kadar ürünü sipariş edebilirsiniz. Farklı siteden yapacak olduğunuz alışverişleri Amerikasepetim.com adresimizden tek kargoyla birleştirebilirsiniz. Satın alma işlemlerini tamamladıktan sonra ise en hızlı şekilde ürünü Türkiye’deki adresinize temin ederiz.

 

 

 • Paket Oluştur: Amerikasepetim.com web sitemize girin ve üye olun. Üyelik işlemlerinizi tamamladığınız gibi Amerika adresiniz hazır. Alışveriş yapmak istediğiniz siteye girip sepetinizi oluşturun. Ardından sipariş adımına geçip Amerikasepetim.com adresimizin size vermiş olduğu adres bilgilerini girin. Amerikasepetim.com adresimizde yer alan ‘paket oluştur’ seçeneğine tıklayın ve gerekli olan tüm bilgileri girin. Ürün bilgileri bizlere geldikten sonra varsa kargo ücretini tarafınıza iletelim ve en kısa zaman içinde Türkiye’deki adresinize ürünleri temin edelim.

 

 

Bu makale 08-09-2023 tarihinde yayına alınmıştır, olası güncellemeler için lütfen whatsapp hattımızdan iletişime geçininiz.

AKLINIZA TAKILAN SORULAR VE CEVAPLARI

Amerikasepetim üzerinden siparişlerinizi dilerseniz Benim İçin Al servisimizi kullanarak, dilerseniz Paket Oluştur servisimizi kullanarak verebilirsiniz.

Benim için al servisimizle, Amerika’ya gönderi yapan dilediğiniz websitesinden dilediğiniz ürünü, hiçbir sınırınız olmadan sipariş verebilirsiniz.

Paket oluştur servisimizle, dilediğiniz websitesinden dilediğiniz ürünü, sizin için oluşturulan Amerika adresinize kargolatın. Paketinizin tarafımıza ulaşması ardından kargo ve gümrük işlemlerinizi ödeyin. Tüm işlemlerinizi tamamlayarak adresinize teslim edelim.

Paketlerinizin kargo ve gümrük ücretlerini öğrenmek için Ücretler sayfamızı inceleyebilir, hesaplama aracımızı kullanabilirsiniz.

Ücretler

Tüm paketlerinizin gümrük işlemleri tarafımızdan yapılmaktadır. Hiçbir ürününüzde gümrük takılma riskiniz yoktur. Kargo ödemenizle birlikte, ürün içeriğinize göre vergi ücreti talep edilecektir. İşlemleriniz tamamlanarak Türkiye adresinize teslim edilecektir. Ek masraf, belge ya da reçete talep edilmeyecektir. Ürün ödemelerinize haricen vergi ve kargo ücretiniz olacaktır.

AKLINIZA TAKILANLAR İÇİN BİZE ULAŞIN

Tüm diğer sorularınız için WhatsApp destek hattımızdan ya da [email protected] adresimizden bize ulaşabilir, sorularınızı iletebilirsiniz.

Instagram ve Facebook hesaplarımızdan bizi takip edebilir, youtube kanalımızı inceleyebilirsiniz.