Garden of Life Mykind Ürünleri

Bildiğiniz gibi Amerika’dan istediğiniz tüm supplement ihtiyaçlarınızı Amerikasepetim olarak kapınıza kadar teslim ediyoruz. Buna Garden of Life ürünleri de dahil. Aklınızda yer etmiş olan, reçete gerekir mi, supplement geçmez, likit ürünler gümrüğe takılır gibi klişeleri bir tarafa bırakın ve Garden of Life ürünlerini sipariş vererek, uygun fiyatlara adresinize gelmesinin keyfini çıkarın.

 

 

Garden of Life Ürünleri Hakkında

 

Garden of Life, sağlıklı gıda takviyeleri üreten, Amerika Birleşik Devletleri menşeili bir markadır. Yüzde yüz doğal yiyecekleri hiçbir katkı maddesi içermeden veya herhangi bir GDO’lu ürün kullanımına başvurmadan vitamin, probiyotik ve protein tozu benzeri ürünler imal etmektedir.

 

 

 Sağlıklı besin kullanımı ve insan sağlığına son derece önem veren Garden of Life, ürünlerinin üretiminde tamamen gerçek gıdaları kullanmaktadır. Garden of Life, izlenebilirlik ilkesini kendisine misyon edinerek ürünlerinin üretiminde kullandığı tüm gıdaların, hammaddelerin ve bilumum bileşenlerin kaynağını, nereden geldiğini, ne koşullarda üretildiğini ve ödeme biçimlerini şeffaf bir biçimde ortaya koymaktadır.

 

 

USDA organik sertifikası ve Non-GDO projeleri tarafından onaylı olan Garden of Life, zararlı kimyasallar olmadan yetiştirilen sebze meyvelerin kullanımı konusunda son derece hassas. Ürünlerinin üretiminde kullandığı gıdaların tamamı günlük yaşamda sofralarımızda bulunan gıdalardan oluşuyor. Garden of Life, USDA organik sertifikası başta olmak üzere toplamda 13’ten fazla sağlık sertifikasına sahip.

 

 

Garden of Life’ta tercihinize göre kullanabileceğiniz pek çok sağlıklı ürün mevcut. Probiyotikler, vitaminler, proteinler ve protein tozları, mürver ve zerdeçal benzeri bitkiler, kolajenler, peptidler, protein barlar ve omega yağları başka olmak üzere oldukça geniş bir ürün yelpazesine sahip Garden of Life’ta mutlaka sizin için de faydalı olabilecek ürünleri bulmanız mümkün.

 

 

Garden of Life, özel kategorilendirme seçenekleriyle sağlık durumunuz ve yaşam tarzınıza uygun çözümler de sunuyor. Örneğin hamileyseniz, hamilelik sırasında kullanabileceğiniz ve gebeliğe karşı hiçbir zararı olmamasının yanı sıra faydalı olabilecek ürünleri size sunuyor.  Saç dökülmesi sorunları, cilt ve tırnak sorunları, bağışıklık sorunları veya eklem sorunları yaşayan biriyseniz Garden of Life’ın size hazır çözümleri mevcut. Bunların yanı sıra yaşam tarzınıza uygun çözümleri de Garden of Life’ta bulabilirsiniz. Vegan, vejetaryen, glütensiz veya paleo beslenme biçimlerine sahip bir yaşam tarzına sahipseniz Garden of Life’ta size özel olarak kişiselleştirilmiş ürünler bulabilirsiniz.

 

 

Garden of Life Sipariş

 

Peki nasıl sipariş verecek, nasıl getirteceksiniz. Amerikasepetim ile yeni tanışıyorsanız aşağıdaki iki videomuza göz atmanızı rica ederiz. Çünkü iki farklı yöntemle siparişinizi verebilirsiniz. İster siz satın alın, ister sizin yerinize biz satın alalım, ürünleriniz Amerika lojistik merkezimize geldikten sonra kargo ve gümrük ödemelerinizi tamamlıyorsunuz. Bu aşamada isterseniz farklı sitelerden siparişlerinizi de birleştirebilirsiniz. Örneğin, bir siteden Garden of Life ürünleri aldınız, bir başka siteden ayakkabı, bir başkasından ise parfüm. Tamamını birleştirip, kargo ücretinden tasarruf edebilirsiniz. Sonrasında ne mi oluyor? Tüm gümrük işlemlerinizi tamamlıyor ve Türkiye’deki adresinize sürpriz masraf ya da reçete/belge talep etmeden teslim ediyoruz.

 

 

 

 

 

 

Tüm sorularınız için hemen aşağıdaki butona tıklayarak Whatsapp hattımızdan bize ulaşabilirsiniz.

 

Diğer Konular
whatsapp