Frontline Plus Dogs

Frontline Plus Dogs, sadık dostunuz olan köpeğinizi pirelerden ve kenelerden korumak için 20 yıldan uzun süredir güvenilir çözüm sunuyor. Amerikasepetim ile güvenilir şekilde Frontline Plus Dogs ürününe ulaşmanız mümkün. Detaylar için yazının devamını okuyabilirsiniz.

 

 

 

Frontline Plus Dogs Hakkında

 

Pireler yalnızca dışarıda yaşamazlar. Evcil hayvanınızla birlikte veya üzerinizdeki giysiler aracılığıyla evinizin içine taşınarak halılarınıza ve kanepelerinize yerleşebilir, hatta ahşap zeminin ufak çatlaklarında kendilerine yer bulabilirler. Keza keneler de her yerde bulunabilir. Genellikle yaz aylarında ortaya çıktıkları düşünülse de diğer mevsimlerde de ortaya çıkabilirler. Pek çok hastalık taşıyabildikleri için kenelere karşı dikkatli olunmalıdır. Pireler de can sıkıcı kaşıntıların yanı sıra cilt alerjilerine ve hastalıklarına, pire anemisine ve tenya gibi parazit enfeksiyonlarına yol açabilirler. Frontline Plus Dogs köpeğinizi 30 gün boyunca pirelerden ve kenelerden korur.

 

 

 

 

Frontline Plus Dogs aşağıdaki parazitleri ortadan tamamen kaldırır:

Köpeğinizin üzerinde bir pire gördüğünüzde ve dostunuzu ondan kurtardığınızda iş bununla bitmiş olmaz. Çünkü pireler popülasyonun yalnızca %5’lik kısmını oluştururlar. Kalan %95’lik kısım iç ve dış ortamda bulunan yumurta ve larvalardan meydana gelir. Bir pire ölmeden önce köpeğiniz üzerinde yumurtalarını bırakmış olabilir. Frontline Plus Dogs, larvalara ve yumurtalara karşı da etki göstererek pirelere karşı etkin bir koruma sağlar. 

 

 

Frontline Plus Dogs

 

 

Ürünün uygulaması son derece basit. Paketin içinden çıkan aplikatörü ürünün ucuna tutturduktan sonra köpeğinizin tüylerini kürek kemiğinin hizasından ayırın. Ardından tüm içeriği tek bir noktadan köpeğinizin derisine uygulayın. 

Frontline Plus Dogs, tek bir çalışma noktasından vücudun tüm bölgesine yayılır. Tüylerde, cildin dış tabakasında ve yağ bezlerinde lokalize olur. Yağ bezlerinde lokalize olan Frontline Plus Dogs, rezervuar görevi görerek sürekli bir korumanın yolunu açmış olur. Köpeğiniz ıslansa dahi Frontline Plus Dogs çalışmaya ve korumaya devam eder. Yalnızca uygulama sırasında köpeğinizin kuru kalması ve uygulamanın ardından 24 saatlik süreçte ıslanmaması gerekir. Frontline Plus Dogs kuruyana kadar ilgili alanın temasından da kaçınmak gerekiyor.

 

 

Frontline Plus Dogs

 

Frontline Plus Dogs Satın Al

 

Frontline Plus Dogs’u ve diğer Frontline ürünlerini markanın internet sitesi üzerinden sipariş verebilirsiniz. Amerika’dan sipariş verirken gümrük ve kargo işlemleriyle uğraşmamak, güvenilir alışverişin tadını çıkarmak için adresiniz Amerikasepetim. Sitemizde yer alan “Paket Oluştur.” ve “Benim İçin Al.” seçeneklerinden biriyle alışverişinize devam edebilirsiniz. “Benim İçin Al.” seçeneğinde %10’luk bir komisyon farklı bulunuyor. Sizin için ürünü biz satın alıyor ve Amerika’dan adresinize ulaşana kadar takipçisi oluyoruz. Destek için WhatsApp iletişim hattımıza ulaşabilirsiniz.

 

 

 

 

 

 

Diğer Konular
whatsapp