Florence By Mills Sipariş

Bugüne kadar yazdığımız yüzlerce makalede hep aynı şeyi yazdık. Siz hayal edin, biz getirelim. Kalıplaşmış o gelmez, bu gelmez gibi sözcükleri unutun. Dilediğiniz kozmetik ürünü isteyin, adresinize kadar teslim edelim. Buna Florence By Mills de dahil.

 

 

Florence By Mills Hakkında

 

Florence By Mills markası kozmetik sektöründe yeni olmasına rağmen sektöre giriş hızıyla kozmetik dünyasında büyük yankı uyandırdı. Kuruluşunun henüz ilk ayında ulaştığı satış rakamlarıyla son derece başarılı bulunan Florence By Mills’in kurucusu çok yakından tanıdığınız bir isim. Netflix’in izlenme rekorları kıran Stranger Things dizisinin oyuncularından Millie Boby Brown’un girişimiyle ortaya çıkan marka çok geniş bir ürün yelpazesiyle hizmet sunuyor.

 

 

Florence By Mills’in başlıca ürünlerinden bazıları şu şekilde sıralanabilir:

 

 

Florence By Mills yalnızca cilt bakım ürünleri sunmuyor. Aynı zamanda makyaj ürünlerinde de oldukça iddialı. Yüz, dudak, yanak ve gözler için son derece kaliteli makyaj ürünleri var. Cilt bakımınız mutlaka denemeniz gereken Florence By Mills ürünleri, makyaja önem veren biriyseniz de mutlaka gözden geçirmeniz gereken ürünler arasında.

 

 

Florence By Mills setler halinde birbiriyle uyumlu ürünler de satıyor. Bu ürünleri alarak çeşitli avantajlardan faydalanabilirsiniz. Ayrıca arkadaşlarınıza hediye olarak alabileceğiniz paketler de mevcut. Florence By Mills ürünleri sağlık için hiçbir tehdit oluşturmayan, son derecek hijyenik malzeme ve koşullarda üretilmektedir. Ürünler tamamen vegan ürünlerdir. Yani hiçbir şekilde hayvani herhangi bir madde içermezler. Florence By Mills ürünleri tüm cilt tiplerine uygun olarak üretilmiştir. Ancak cildinizde ekstra bir problem varsa ürünleri dermatoloğunuzun gözetiminde kullanmayı tercih edebilirsiniz.

 

 

Tüm Florence By Mills ürünleri dermatologlar tarafından test edilerek onaylanmıştır. Ürünlerin üretimi sırasında hiçbir şekilde glüten kullanılmamaktadır. Glütene karşı hassasiyeti olan biriyseniz Florence By Mills ürünlerini gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz. Bunun yanı sıra ürünlerin hiçbiri aynı şekilde Soya ve türevlerini de içermemektedir.

 

 

Florence By Mills ürünlerinin üretilmesi sonrası gerçekleştirilen ambalajlama işleminde tek kullanımlık plastikler tercih edilmektedir. Müşterilerine en iyi değeri sunmanın yanı sıra gezegene karşı sorumlulukları olduğunu bildiren Florence By Mills, tüm karton içerikli ambalajları da geri dönüştürülebilir kartondan üretmekte.

 

 

Florence By Mills Satın Al

 

Florence By Mills ürünlerini satın alabilmek için oldukça basit ve kullanışlı altyapımızı kullanıyor olacaksınız. Önce dilediğiniz ürünü seçin, Amerikasepetim sayfamıza girin, Benim için al butonuna tıklayın ve bilgilerinizi doldurun. Siparişinizi tamamlayın. Hemen akabinde satın alma ekibimiz sizin için aynı gün siparişinizi satın alacak ve Amerika adresimize getirtecek. Amerika adresimize gelen ürünlerinizin vergi ve kargo ücretleri hesaplanacak. Bu ödemeniz ardından ise, sürpriz! Kapınız çalacak ve ürünleriniz teslim olacak. Bu aradaki gümrük, kargo gibi işlemlerle kafanızı yormayın, bırakın işimizi yapalım. Tüm bu süreç ise 4-6 iş günü sürecek.

 

 

Tüm sorularınız için Whatsapp hattımızdan bize yazın hepsini yanıtlayalım.

 

Diğer Konular
whatsapp