Flir Camera Türkiye

Yurt dışından endüstriyel ürünler, şirketiniz için satın alımlar yapmak istiyorsunuz ancak çıkan maliyetler, gümrük izinleri gibi konular gözünüzü korkutuyorsa sizin için yeni bir alternatif sunuyoruz. Flir Camera ürünleri de dahil olmak üzere kalemden, cihazlara kadar tüm şirket alımlarınızda bizden teklif almadan işlem yapmayın.

 

 

Flir Camera Hakkında

 

Flir Camera; genel olarak endüstriyel, güvenlik ve askeri alanlarda kullanılan termal kameraların üretimini gerçekleştirir. Üretimin dışında bu teknolojilerin tasarımı, geliştirilmesi, pazarlaması ve dağıtımı konularında da piyasada yer alan bir markadır.

 

 

Flir Camera markasının termal kameraları; elektrik ve bakım alanlarında güvenli mesafeden en hızlı yöntemle ölçüm yapılmasına olanak sağlar. Flir Camera sahip olduğu farklı serideki termal kameralar ile her ihtiyaca uygun ürünler üretmektedir. Flir Ex Serisi, Exx Serisi, T Serisi olmak üzere farklı özelliklere ve farklı kullanım alanlarına sahip termal kameralarını piyasa sürmüştür.

 

 

Elektrik, mekanik, yüksek gerilim, bakım ve arıza gibi çok çeşitli durumlarda kullanılan termal kameralara ek olarak termal trafik sensörleri, otomatik durum tespit kameraları ya da toplu taşıma ortamlarında insan detektörü gibi toplum için kullanılan teknolojik ürünlerin üretimini de gerçekleştirir. Bu sayede ürünlerinin trafik bilgileri, olası kazalar, şüpheli duran araçlar gibi toplum güvenliğini geliştirici alanlarda kullanımına da uygunluk sağlanmıştır.

 

 

Gelişen teknoloji sayesinde artan ürün çeşitliliklerinin bir diğer örneği ise Flir One modelidir. Bu serideki yer alan FLIR ONE Pro LT, FLIR ONE Pro ve FLIR ONE Gen 3 modellerinin üçü de telefona takılarak kullanılabilen modellerdir. Yalnızca akıllı telefonlara adapte edilmesinin ardından kullanılmaya başlandığı için bu seri sayesinde Flir Camera’lar, evdeki arızaları giderme ya da basit tamirat konularında gündelik kullanıma da uygun hale getirilmiştir.

 

 

Flir Camera sistemlerinin başlatılması için ışığa ihtiyacı yoktur. Bu nedenle en karanlık alanlarda, uzak mesafelerde ve en zorlu hava şartlarında bile çevredeki araçları ve insanları algılamak için termal enerji kullanır ve en doğru sonuçlar elde edilebilir.

 

 

Cep telefonu ve kameralarla kullanıma uygun olan Flir Camera sistemlerinde elde edilen görüntüler USB yardımıyla aktarılabilir ya da kablosuz canlı video aktarımı yapılabilir. Böylece hızlı, güvenli bir görüntü alışverişine de imkân sağlamış olur.

 

 

Flir Camera Sipariş

 

Flir Camera sipariş vermek için ebay, amazon, flir camer kendi websitesini kullanabilirsiniz. Bazı siteler bildiğiniz gibi Türk kredi kartı kabul ediyor, bazıları ise etmiyor. Eğer Türk kredi kartı kabul ediyorsa, satın alabilir, size vereceğimiz Amerika adresinize yönlendirebilirsiniz. Paketinizi sizin için alacak, kontrolünü yapacak, kargo ve gümrük işlemlerinizi tamamlayarak Türkiye adresinize teslim edeceğiz.

 

 

Eğer satın almak istediğiniz websitesi kredi kartınızı kabul etmiyorsa, yine endişelenmeyin. Sipariş vermek istediğiniz ürününün linkini bize iletin, ödemenizi bize yapın, sizin için satın alalım, gümrük ve kargo işlemleriniz ardından Türkiye adresinize teslim edelim.

 

Diğer Konular
whatsapp