Finipil Lait 50

Nihai amacı epilasyon sonrası tahrişleri önlemek olan Finipal Lait 50, bundan farklı cilt korumalarına da sahiptir. Sipariş edeceğiniz ürünlerdeki gümrük, kargo ve vergi prosedürlerini tamamlayan Amerikasepetimm hizmetleriyle Finipil Lait 50 alışverişinizi gerçekleştirebilirsiniz. Servislerin ayrıntıları ve ürün hakkındaki detaylı bilgilendirme için içeriği okumaya devam ediniz. 

 

 

 

Finipil Lait 50 Hakkında

 

Finipil Lait 50 formülasyonu Equibal laboratuvarında hazırlanmaktadır. Ürünün hem üretici hem de satıcı firması Equibal’dir. Finipil Lait 50 krem formunda 44 ml ebatlarında satılmaktadır. Ürün özellikleri arasında aşağıdaki maddeler yer almaktadır:

 

 

 

 

Finipil Lait 50 krem günlük olarak kullanıma uygundur. Kadın ve erkekler için kullanılabilen bir üründür. Dermatologlar tarafından onaylanmıştır ve FDA tescillidir. Reçetesiz olarak satılmaktadır. 

 

 

Finipil Lait 50

 

 

Ürün yüz, kol, ayak, bacak olmak üzere tüm vücut kremi olarak kullanılabilmektedir. Vücudun birçok farklı yerinde kullanılabilmesi ürünün zengin bir bileşen içeriğine sahip olduğunu göstermektedir. Göz çevresi hariç kaş işlemlerinde de (Microblading) kızarıklık ve ve kaşıntıyı önler. Uygun fiyatlı bir nemlendirici olarak birçok ülkede sayısız alıcıya sahiptir. Amerika’da üretilen Finipil Lait 50, uygulandıktan sonra kısa süreli uyuşturma hissi vermektedir. 

 

 

Finipil Lait 50

 

 

Erkekler için de farklı bir versiyonu bulunan Finipil ürünleri, hayvanlar üzerinde test edilmeden üretilmektedir. Finipil Lait 50’nin 16 yaş altındaki çocuklar için bir dermatolog önerisiyle kullanılması önerilmektedir.

 

 

Finipil Lait 50

 

 

Equibal resmî web sitesinin yanı sıra Amazon, Ubuy, Ebay ve Walmart online mağazalarından da Finipil Lait 50 kremi satın alınabilmektedir. Equibal dışındaki sanal marketlerden ürün orjinalliği kontrol edilmeden sipariş verilmemesi önerilmektedir. 

 

 

Finipil Lait 50

 

Finipil Lait 50 Türkiye

 

Türkiye’den sipariş edilen Finipil Lait 50 anti bakteriyel krem için Amerikasepetim’in alışveriş kanallarını kullanan müşteriler adına, ürüne ait bütün vergi, kargo ve gümrük işlemleri de hizmet çerçevesinde tamamlanmaktadır. Paket Oluştur servisini tercih eden müşteriler, ürünü satın aldıktan sonra ürün linkini ve teslimat adresini tarafımıza ulaştırarak uygulamalarının kalan sürecini Amerikasepetim sorumluluğunda gerçekleştirmektedir. Benim İçin Al servisini tercih eden müşteriler, ürünün satın alma işlemi de dahil olmak üzere tüm uygulamalardan Amerikasepetim hizmetleri sayesinde muaftır. Aşağıdaki videolardan hizmetler hakkında daha fazla bilgi edinebilirsiniz.

 

 

 

 

 

 

Diğer Konular
whatsapp