Fiji Water

Su deyip geçmeyin, yakın zamanda Netflix üzerinde yayınlanan bir belgeselde de görüldüğü üzere her su ne yazık ki aynı değil. Su içmek her zaman vücuda yararlı da değil, hatta zararlı. Bu nedenle dünyada şişelenmiş en iyi su olarak kabul edilen Fiji Water siparişlerinizi verin, adresinize teslim edelim.

 

 

Fiji Water Hakkında

 

Fiji suyu, Okyanusya’da bulunan bir ada ülkesi olan Fiji Cumhuriyeti’nin uzak adalarından gelen doğal artezyen suyu olarak bilinmektedir. Yağmurlardan yağış olarak başlayan Fiji suyu, yüzlerce yıl boyunca volkanik kaya katmanlarından süzülmektedir. Bu sular yer altı katmanlarında ilerlerken, silika, florür ve diğer elektrolitler gibi besleyici mineralleri de toplarlar. Bu eşsiz mineral profili ile, suyun belirgin ve pürüzsüz tadı ile yumuşak ağız hissi meydana gelir. Fiji suyu şişeleneceği güne kadar asla yüzeye çıkmaz ve böylece çevresel kirliliklerden korunmakla beraber aynı zamanda saflığını da muhafaza eder.

 

 

Fiji Water, 1996 yılında kuruluşundan bu yana sorumlu bir şekilde iş yapmaya ve fark yaratmak için fırsatlar aramaya devam eden bir su üretim firmasıdır. Bu son derece muazzam ve sağlıklı suyu topluma kazandırmasının yanı sıra çevresel duyarlılığa da çok önem gösteren Fiji Water, 2020 yılın itibariyle %20 geri dönüştürülmüş şişe kullanırken 2025 yılına kadar bu oranı %100’e çıkartmayı hedeflemektedir.

 

 

Merkezi Los Angeles, Kaliforniya’da bulunmakta olan Fiji Water, 330 ml, 700 ml, 1 litre ve 1.5 litre kapasitesine sahip şişelerde ürünler üretmektedir. Saflığı ve faydalarıyla ön plana çıkan Fiji suyunu içtiğini açıklayan ünlüler arasında Madonna, Eva Longoria, Halle Berry, Tom Cruise, Brad Pitt ve Nicole Kidman gibi dünya çapında medyatik isimler yer almaktadır.

 

 

Fiji suyunun en önemli özelliklerinden biri suyun içerisinde bulunan yüksek silika oranıdır. Silika, insan vücudunu biyolojik yönden olumlu bir şekilde destekleyen önemli bir mineraldir. Silika aynı zamanda vücut sıcaklığının düzenlenmesinde ve oksijen taşıyan hücrelerin beslenmesine katkıda bulunur. Ek olarak silikanın, zararlı bileşenlerin vücuttan atılması, besin ve mineral açısından zengin olması, minder eklemlerinin çözümüne katkıda bulunması, Alzheimer riskini azaltması ve organ dokularını koruması gibi pek çok faydası sıralanabilmektedir.

 

 

Yaşam için olmazsa olmaz olan su, özellikle de yaz aylarında sıcaklığın bir hayli artmasıyla hayati önem taşımaktadır. Bu sebeple içtiğimiz suyun içerisinde bulunan mineraller sağlıklı bir yaşama katkıda bulunması açısından oldukça önemlidir. Fiji Water sularındaki 7.7 değerindeki yüksek pH değeri fark yaratıyor.

 

 

Fiji Water Sipariş

 

Fiji Water siparişlerinizi Amazon Amerika başta olmak üzere birçok siteden verebilirsiniz. İsterseniz Paket Oluştur servisimizi kullanabilir, isterseniz Benim için al servisimizden yararlanabilirsiniz. Tüm sevkiyat ve gümrük işlemlerinizi yaparak Türkiye adresinize teslim ediyor olacağız. Toplu alımlarınızdaki fiyatlar için Whatsapp hattımızdan destek alabilirsiniz. Servislerimiz hakkında detaylı bilgiyi aşağıdaki videolarımızda bulabilirsiniz.

 

 

Diğer Konular
whatsapp