Fenty Beauty Sipariş

Rihanna’nın popüler markası Fenty Beauty ürünlerine sahip olmak istemez misiniz? Aklınızı kurcalayan `gümrüğe takılır`, `pahalıya gelir` gibi soruları bir tarafa bırakın. Sizin için Fenty Beauty ürünlerini satın alalım, gümrük işlemlerini yapalım, adresinize teslim edelim.

 

 

Fenty Beauty Hakkında

 

Fenty Beauty, güzelliğin en iyileriyle yıllarca çalıştıktan ve çok sayıda deney yaptıktan sonra ilham alan dünyaca ünlü şarkıcı Rihanna tarafından 2017 yılının sonlarında kurulmuş bir kozmetik markasıdır. Kendisi de bir siyahi olan, tüm cilt tipleri ve ten rengi tonları arasında iyi ve yüksek kalite vadeden ürünler konusunda sektörde bir boşluk gören Rihanna, aldığı ilhamla Fenty Beauty markasını yarattı.

 

 

Amerika Birleşik Devletleri menşeili bir kozmetik markası olan Fenty Beauty; yüz astarı ve Gloss Bomb kremi ile başlayarak, geleneksel olarak eşleşmesi zor cilt tonlarına odaklanan ve tüm cilt tipleri için çalışan formüller yaratmaya devam etti. Evrensel tonları doğru bir şekilde belirleyen ve dünyanın her yerindeki, her renkten insanın kullanabilmesi için tasarlanan bir makyaj trendi başlattı.

 

 

Yumuşak, mat ve nemlendirici fondöten çeşitleri başta olmak üzere pek çok kozmetik ürününde 50 farklı renk tonu kapsayan ürünler vadeden Fenty Beauty; kapatıcıdan allığa, tonerden nemlendiriciye kadar pek çok ürün seçeneği ile yalnızca renk değil aynı zamanda ürün konusunda da geniş bir yelpazeye sahip olduğunu açıkça ortaya koyuyor.

 

 

Fenty Beauty ürünleri, hafif hissetmek için tasarlanmıştır. Pürüzsüz hissiyatıyla, sanki hiçbir şey sürülmemiş gibi rahat hissettiren Fent Beauty, makyajı adeta eğlenceli bir hale getiriyor. Makyajın aslında eğlenmek için var olduğunu savunan marka kurucusu Rihanna, insanlar kozmetik ürünlerini kullandıklarında asla ağırlaşmış, maske takmış ve baskı altında gibi hissetmemeli diyor.

 

 

Yüksek hatta fahiş fiyatlarla satılan pek çok markanın aksine Fenty Beauty, yüksek kaliteye uygun bir erişim imkânı tanıyor. Fenty Beauty, Amerika Birleşik Devletleri’ndeki pek çok otorite tarafından benzer markalara kıyasla çok daha geniş bir tüketici kitlesi tarafından erişilebilir bir marka olarak görülmüştür.

 

 

Fenty Beauty, piyasaya çıktığı ilk ay içerisinde 72 milyon dolarlık ciro yaptı. Özellikle de daha koyu renkli fondöten tonlarının satıldığı anlaşıldı. İlerleyen zamanlarda ortaya çıkan verilere göre mağazalar, her dakika bir Fenty Beauty ürünü satıyor. Fenty Beauty'nin satışları 2018 yılı sonuna kadar yaklaşık 573 milyon dolara ulaştı. Günümüze 17 milyar dolarlık şirket değeriyle Fent Beuty, en büyük kozmetik markaları arasında yer alıyor.

 

 

Fenty Beauty Satın Al

 

Fenty Beauty ürünlerini, Sephora, Ulta Beauty ya da Fenty Beauty kendi online alışveriş sayfasında bulabilirsiniz. Ancak satın alma noktasında çoğu zaman Türk kredi kartı geçmiyor biliyorsunuz. Bu noktada Benim İçin Al servisimizi kullanarak, sizin için satın almamızı sağlayabilirsiniz. Nasıl mı? 1 dakikanızı ayırarak, aşağıda detayları bulabilirsiniz.

 

 

Ben oraları çoktan aştım, kendim alsam, size göndersem olur mu diye soruyorsanız, tabii ki olur. Ona da Paket Oluştur diyoruz. Onun da yönerge videosunu hemen aşağıda iletiyoruz.

 

 

Satın aldık ama ya gümrük diye soruyorsanız, bırakın onu da biz halledelim. Tüm kargo ve gümrük işlemlerinizi yaparak kozmetikten, supplementlere, giyimden, aksesuarlara gelmez dediğiniz Fenty Beauty ürünleri de dahil dilediğiniz ürünün adresinize teslimini sağlıyoruz. Çekinmeden deneyin. Aklınıza takılan sorular için Whatsapp hattımızdan bize ulaşabilirsiniz.

Diğer Konular
whatsapp