Fatty 15

Hücre takviyelerinden biri olan Fatty 15 ürün siparişini gümrük, kargo işlemleri ve vergi uygulamalarının tamamlandığı güvenli hizmet seçeneklerimizi kullanarak gerçekleştirebilirsiniz. Amerikasepetim’in servis içeriğine ve Fatty 15 ürün içeriği hakkındaki bilgilendirmelere yazının devamından ulaşabilirsiniz. 

 

 

 

Fatty 15 Hakkında

 

Fatty 15 metabolizmayı, hücre zarlarını, bağışıklığı iştah ve uyku düzenini kontrol eden ve iyileştiren bir takviye destek ürünüdür. Fatty 15 içerisindeki ana madde yağ asidi takviyesi olan C15:0’dır. Kaliteli bir besin takviyesi olan Fatty 15’ de kullanılan bileşenler sürdürülebilir özelliktedir. Fatty 15’ in insan vücudu üzerindeki yararları:

 

 

 

 

Düzenli kullanımda Fatty 15’in sunduğu faydalardan yararlanmak oldukça kolaydır. Vücudun günlük olarak gerekli gördüğü tüm takviyeleri tek bir ilaç ile sunan Fatty 15, anlaşmalı mağaza ve web marketlerde de satılmaktadır. 

 

 

Fatty 15

 

 

Fatty 15 ürünlerinin kadın, erkek, çocuk, yaşlı tüm kişiler için uygunluğu bulunmaktadır. Özellikle orta yaş ve ileriki yaşlar için önerilen Fatty 15 takviyesi, vücuda gerekli besinleri sağlayarak yaşlanmaya karşı mücadele eder. 90 günlük Fatty 15 takviye başlangıç kullanımına uygundur. Ürünün gözle görülür faydaları çoğunlukla 1 ila 3 ay içerisinde hissedilmektedir. 

 

 

 

Fatty 15

 

 

Ürün içeriğinde gluten, yapay renklendiriciler, GDO, koruyucular, hayvansal yan ürünler, dolgu maddeleri ve yağ bulunmamaktadır. Takviye ürün FDA onaylıdır. Fatty 15’in içinde alerjen bileşenler bulunmamasından kaynaklı olarak bilinen bir yan etkisi yoktur. Görülen tek etkisi iştah azalmasıdır. 

 

 

Fatty 15

 

 

Takviye ürün günlük olarak 1 kapsül olacak şekilde tüketilmektedir. Fatty 15 takviye kullanımı yeni doğum yapmış emziren anneler için, hamile kadınlar için ve 4 yaşından küçük çocuklar için önerilmemektedir. Ürün ambalajlarında cam paketleme tercih edilerek geri dönüştürülebilir ürünler üretilmektedir.

 

 

Fatty 15

 

 

Fatty 15 resmî web sitesinden verilen siparişlerde yalnızca Amerika bölgesi içerisine gönderim yapılmaktadır. Web site üzerinden yapılan aboneliklerde ürün gönderimleri kullanıcıların belirledikleri tarihlerde otomatik olarak yapılmaktadır. 

 

 

Fatty 15

 

Fatty 15 Sipariş

 

Yurt dışından satın almak istediğiniz Fatty 15 için alışveriş kanallarımızı kullanarak daha hızlı bir alışveriş süreci başlatabilirsiniz. Amerikasepetim’in oluşturmuş olduğu Paket Oluştur ve Benim İçin Al hizmetleri kapsamında işlemlerinizin vergi, gümrük ve kargo uygulamaları tamamlanarak, ürünler güvenilir bir şekilde teslimat adresinize ulaştırılmaktadır. Hizmetlerimiz için Amerikasepetim’i ziyaret edebilir ve aşağıdaki videolardan tüm gerekli bilgilendirmelere ulaşabilirsiniz.

 

 

 

 

 

Diğer Konular
whatsapp