Farfetch Türkiye

Farfetch lüks moda anlayışını ilke edinmiş tüm markaları, modaya yön veren tasarımcıların özel parçalarını bünyesinde barındırın en büyük moda online alışveriş sitelerinden biridir. Farfetch Türkiye bu sac ayağının neresinde yer alıyor diye soracak olursanız, Farfetch Türkiye olarak Farfetch’ten alışveriş yapabilmenin formülü Amerikasepetim.com vasıtasıyla alışveriş yapmaktan geçer. Yani siz Farfetch’in resmi web sitesindeki indirimleri takip ederek ya da istediğiniz zaman Farfetch Türkiye olarak istediğiniz her ürünü sipariş edebilirsiniz. Çünkü Amerikasepetim.com sayesinde yurt içinde alışveriş yapmaktan hiçbir farkı yoktur. Bu durum sadece Farfetch Türkiye’den alışveriş yapmaktansa yurt dışından almak istediğiniz her ürün için geçerlidir.

 

 

Farfetch Türkiye’den sipariş verirken en büyük avantajlardan biri dünya markalarının sayılı ürünlerinden yurt içinde bulunamadığı takdirde Farfetch Türkiye’den edinebilmektir. Farfetch, özel indirim günleri dışında hem dünya markalarının ürün skalasının çeşitliliğiyle hem de gidip mağazadan almaktansa online olarak daha ucuza mal edilebilmek manasında da büyük avatajlar sunar. Çünkü Farfetch, bünyesinde barındırdığı markalar dolayısıyla normalde daha pahalı olan ürünleri çok daha uygun fiyata orijinal bir şekilde satışa sunabilmektedir.

 

 

Modayla ilgilenenler Farfetch’in uluslararacı camiada sıradan bir moda alışveriş sitesindense adeta modaya yön veren bir podyum, bu bağlamda devasa bir mecra olduğu konusunda hemfikirdir. Biz Amerikasepetim.com olarak neden bu içerikte Farfetch Türkiye olarak lanse ettiğimizden bahsedecek olursak;

 

 

Normalde Farfetch’ten ürün sipariş etmek kolay değildir ve gümrükten geçerken takılma riski bireysel siparişlerde yüksektir. Ancak Amerikasepetim.cok lisanslı aracı kurum olduğu için ister Farfetch Türkiye’den alışveriş yöntemi olsun isterseniz elektronikten kozmetiğe, ev yapı malzamelerine kadar yıllardır bireysel olarak sipariş edilemeyen ürünleri kullanıcılarının adresine kadar teslim etmek konusunda uzmanlaşmıştır. Dolayısıyla Farfetch Türkiye olarak alışveriş yapabilmek aslında direkt olarak Farfetch’in profesyonel web sitesinden alışveriş yapmak demektir ve bunun herhangi bir yurt içi alışveriş sitesinden bir şeyler almaktan farkı yoktur. Farfetch Türkiye olarak modaya yön veren markaların ürünlerini neredeyse yarı fiyatına orijinal bir şekilde alabilmenizin yöntemi kısaca şöyledir;

 

 

1: Farfetch.com’a girip almak istediğiniz hangi ürünse dilediğinizi dilediğiniz kadar alıp teslimat adresi olarak Amerikasepetim.com’un Amerika’da bulunan sevkiyat birimini gösterebilirsiniz. Ya da ben şu ürünleri beğendim bunları benim adıma alır mısınız diye ‘’benim için satın al’’ hizmetimizle bize bildirirsiniz. 2 yöntemle de satın almış olduğunuz ürünler bizim sevkiyat birimimize geldikten 3-8 iş günü içinde kapınıza kadar gelecektir.

 

 

2: Farfetch Türkiye’den yapacağınız her türlü alışverişiniz herhangi bir hasar olasılığına dair sigortalıdır. Dolayısıyla hem aracı kurum olduğumuz için hem de yıllardır bu işte uzmanlaştığımız için gümrükte takılma durumu söz konusu değildir.

 

 

3: Ödemelerinizi isterseniz kredi kartına tek çekim, isterseniz taksitle ya da havale yoluyla yapabilirsiniz. O andaki toplam ödeme dışında extra ödeme gümrükten geçerken dahi çıkmaz. Aynı pakate birden fazla ürün koyabilir, başka ürünleri farklı paketlere koyabilirsiniz.

 

 

4: Lütfen Farfetch Türkiye alışverişiniz ya da diğer her türlü siparişleriniz için bizimle whatsapp ve [email protected] adreslerinden iletişim kurun, instagram ve youtube’tan takipte kalın. Güzel alışverişler dileriz.  

Diğer Konular
whatsapp