Excede for Cattle

Dünya genelinde sığırlardaki ölümle sonuçlanan hastalıkların başlıca sebebi olarak görülen “BRD” tedavisinde kullanabileceğiniz Excede for Cattle, özel bir formüle sahiptir. Bu etkili formüle direkt Amerika üzerinden sahip olmak istiyorsanız, yazımızın devamına göz atarak Amerikasepetim hakkında bilgi alabilirsiniz.

 

 

 

Excede for Cattle Hakkında

 

Sığırlarda görülen solunum yolu hastalıklarının tedavisinde ve sığır ayak çürüğü tedavisinde önemli bir antibiyotik süspansiyondur. Hastalığın kontrol altına alınmasını sağlar ve tedavi sürecinde etkin rol oynar. Kullanıma hazır, tek doz bir süspansiyon olarak satılır. Yedi güne kadar tedavi sağlar.

 

 

 

 

Süt sığırlarında seftifur’a duyarlı bakteriyel organizmalarla ilişkili doğumdan sonra 0 – 10 gün aralığında tedavi için veteriner hekimler tarafından önerilir. Mannheimia haemolytica ile ilişkili görülen sığır solunum yolu hastalıkları olarak bilinen BDR, nakliye ateşi, pnömoni tedavilerinde veteriner hekimler tarafından tercih edilen bir antibiyotiktir. BDR gelişme riski olan sığırlarda ve laktasyonda olmayan süt sığırlarında görülebilecek solunum yolu hastalıklarını kontrol altına almak için de tercih edilir.

 

 

Excede for Cattle

 

 

Excede for Cattle, akut metritis için kullanılırken veteriner hekim tarafından uygun görülen doz, deri altı yolu ile kulağın baş ile birleştiği bölgedeki dış kısmına uygulanır. Bu doz, başlangıç dozundan 72 saat sonra diğer kulağın aynı bölgesine uygulanır. BDR ve ayak çürüğü olan sığırlarda tedavi için Excede 100 pound vücut ağırlığı başına 1.5 ml’lik tek doz Tek dozda yedi güne kadar tedavi sağlar.

 

 

Excede for Cattle

 

 

Veteriner hekimler tarafından uygun şekilde planlanan Excede for Cattle tedavisi sonucunda tedavide %74.3’lük bir akut metritis tedavisi başarısı görülür. 2 doz Excede ile tedavi gören sığırlarda 72 saat arayla teslim edilen, tedavi edilmeyen ineklerden önemli ölçüde daha yüksek bir iyileşme oranı yaşandığı gözlemlenmiştir.

 

 

Excede for Cattle

 

 

Tedavide göstermiş olduğu başarının yanı sıra sıfır süt atma, sığır kalite güvencesi dostu, metritis tedavisinde sadece iki enjeksiyon, tedavi edilecek sığırlarda kalem hareketi olmaması, kalıntı ücretsiz garanti sağlaması da sunmuş olduğu avantajlardandır.

BDR ve ayak çürüğü olan sığırlar, tedaviye başlanmasının ardından 3 – 5 gün içerisinde tedaviye yanıt verir. Herhangi bir iyileşme görülmediğinde tanı tekrar değerlendirilir. Metris tedavisi için sadece iki doz yeterli olur.

 

 

Excede for Cattle

 

Excede For Cattle Satın Al

 

Amerikasepetim olarak Excede for Cattle ürününü Amerika’dan satın almanızı kolaylaştırıyoruz. Ürünü ABD’de hizmet veren alışveriş sitelerinden satın alabilirsiniz. Bu süreçte “Benim İçin Al” veya Paket Oluştur hizmet seçeneklerimizden size en uygun olanı tercih edebilirsiniz. Benim için al hizmet seçeneğimizi tercih ettiğinizde dilediğiniz siteden alışverişi gerçekleştirip formu doldurarak ürünü bize aldırabilirsiniz. Paket Oluştur hizmet seçeneğinden faydalanırken ise firmamızdan kargo ve gümrük hizmeti satın alabilirsiniz. Gümrüğe takılma riski olmadan ürününüze en kısa sürede ulaşmak ve kaliteli hizmet anlayışımız ile tanışmak için videolarımızdan detaylı bilgi alabilirsiniz.

 

 

 

 

 

Diğer Konular
whatsapp