Estee Lauder Advanced Night Repair

Son ayların en çok gönderimini yaptığımız Estee Lauder Advanced Night Repair bugünkü makalemizin konusu. Estee Lauder Advanced Night Repair nedir, nasıl getirtilir, orjinali nasıl anlaşılır gibi aklınıza takılan tüm soruların cevapları bu yazımızda.

 

 

Bildiğiniz gibi kadınların en büyük sorunlarından biri kozmetik ürünleri tedariği. Sosyal medyanın da yaygınlaşmasıyla her yeni çıkan kozmetik ürününden artık haberimiz oluyor ancak getirtmek, orjinalini bulmak ne yazık ki çok zor. Özellikle Türkiye’de sahte ürün çokluğu, güvenilir gibi görünen sitelerde bile yanılgıya yol açıyor. Birçok para harcıyorsunuz ancak gelen ürün hiçbir işe yaramıyor ya da daha kötü hasarlar veriyor. Bu nedenle siz de birçok kullanıcımız gibi kozmetik ürünlerinizi Amerika’dan, markaların kendi mağazalarından getirtebilirsiniz. Kozmetik gelmez, çok vergi çıkar, gümrüğe takılır gibi aklınıza takılan soruları bir kenara bırakın ve makalemizin kalan kısmına odaklanın.

 

 

Estee Lauder Advanced Night Repair gibi kozmetik ürünleri bireysel gönderimlerde yasaktır ancak Amerikasepetim olarak tüm gönderilerimizi kurumsal olarak yapmamızdan ötürü herhangi bir sorun yaşamazsınız. Bunu şöyle de düşünebilirsiniz, Türkiye’de Sephora mağazasında satılan ürünler Türkiye’de üretilmiyor, yurt dışından ithal ediliyor. Bizim de sizin için yaptığımız tam olarak bu. Bu sayede kozmetik ürünlerindeki sınırlarınızı kaldırmış oluyorsunuz. Estee Lauder Advanced Night Repair ve aklınıza gelen dilediğiniz kozmetik ürününü getirtebiliyorsunuz.

 

 

Estee Lauder Advanced Night Repair Nedir?

 

Estee Lauder Advanced Night Repair yatmadan önce kullandığınız, siz uykudayken cildinizi rutin düzenine oturtan, gün boyu yaşanan yıpranmayı onaran bir serumdur. Bu sayede hem gün içindeki yıpranmayı engellemiş olur, hem de yaşlanmayı geciktirmiş olursunuz. En güzel tarafı ise bunu siz uykudayken yapar. 

 

 

Estee Lauder Advanced Night Repair’i bu denli ünlü yapan ise tüm Hollywood yıldızları tarafından tercih edilmesi ve başucu ürünü olarak kullanılmasıdır.

 

 

Estee Lauder Advanced Night Repair Fiyatları?

 

Kendi websitesinde 1 oz 75$, 1.7 oz 105$, 3.9 oz 200$ dır. Doların 7.5 seviyesinde olduğu bu günlerde özellikle 1.7 oz yani 50 ml’lik şişelerini 1000TL altına görüyorsanız doğrudan uzak durun. Bu ürünlerin orjinal olma ihtimalleri yoktur. Bu nedenle sahte ürün olup, cildinize yardım etmek yerine zarar vermeyin. 

 

 

Estee Lauder Advanced Night Repair ürünü Amerika’dan güvenilir firmalardan, markanın kendisi, sephora, ulta beauty gibi markalardan satın alabilirsiniz.

 

 

Peki nasıl sipariş vereceksiniz? Oldukça basit! İster Estee Lauder Advanced Night Repair olsun ister başka bir kozmetik ürünü olsun, ürün linkini Benim için al servisimizdeki forma ekliyor, siparişinizi oluşturuyorsunuz. Sizin için bu ürünü ya da ürünleri satın alıp, Amerika lojistik merkezimize getirtiyoruz. Merkezimize gelmesi ardından kargo ve vergi ücretini iletiyoruz. Bu ikinci ödemeniz ardından ise sürpriz! Siparişinizi Türkiye adresinize teslim ediyoruz. 

 

 

Amerika’dan ilk kez ürün getirtiyorsanız ya da daha evvel getirtiyseniz sistemimize bayılacaksınız. Aklınıza takılan sorular için Whatsapp destek hattımızdan yardım alabilirsiniz.

Diğer Konular
whatsapp