Espa Skincare

Cilt bakım rutini için birbirinden farklı ürünleri ile Espa Skincare markasının siparişlerini sizler için temin etmek, gümrük işlemlerini tamamlamak ve kargonuzu adresinize dek teslim etmek için çalışıyoruz. Espa Skincare hakkında daha fazla bilgi sahibi olmak üzere içeriğimizin devamını okuyabilirsiniz.

 

 

 

Espa Skincare Hakkında

 

Uygun fiyatlı cilt bakım markalarından biri olan Espa Skincare doğal özlerle hazırlanan ürünleri sayesinde, makyajsız bile temiz ve bakımlı bir cilt oluşturmayı hedeflemektedir. 5$’dan başlayan fiyatlandırmaları ile her cilt tipine uygun ürünler bulmak mümkündür. Ürünlerin kullanım talimatları, detaylı ürün içerik tablosu ve hangi amaca hizmet ettiği ile alakalı bilgilendirmeler, ürün bilgi kutularında yer almaktadır.

 

 

 

 

Espa Skincare’ e ait ürünlerin formülasyonlarında kullanılan ana malzemeler uçuğu yağ, deniz ürünleri ve doğal bitki özleridir. Ürünlerde yapay renklendiriciler ve esanslar kullanılmamaktadır. Alkol, silikon, paraben, mineral yağ, PEG ve SLS ürünlerin içeriğinde yer almayan maddelerdir. Espa Skincare’de vegan içerikli ürünler de satılmaktadır. Espa Skincare sürdürülebilir ve çevre dostu ürünler üretmektedir. Ürün paketlemelerinde ve ambalajlarında kullanılan malzemeler geri dönüştürülebilir veya tekrar kullanılabilir malzemelerdir.

 

 

Espa Skincare

 

 

Espa Skincare ürünlerinden bazıları:

 

 

Espa Skincare

 

 

Asıl ürünlerinin yanı sıra yan ürünleri de mevcuttur. Maske sürme fırçası, elektriksiz yüz masaj aleti, at kılı vücut fırçası, yüz sarkmalarını önleyici masaj aleti gibi. Birlikte kullanımları önerilen set halinde ürünlerin de satışı bulunmaktadır.

 

 

Espa Skincare

 

 

Cilt bakım salonlarında veya spa merkezlerinde Espa ürünlerinin ve Espa çalışanlarının tedavi sürecini yürüterek bakım seansları sunan bir hizmet sağlamaktadır. Miami, Meksika, Washington, Hawai ve 10’dan fazla bölgede belirli cilt bakım ve spa merkezlerinde uygulamalarını sürdürmektedir.

 

 

Espa Skincare

 

 

100$ ve üstü Espa Skincare alışverişlerinde ücretsiz kargo imkanından yararlanabilirsiniz. 50$ ve üstü alışverişlerde ise mini boy hediyelerden faydalanabilirsiniz. Espa Skincare ürünleri için ekspress kargo hizmeti de mevcuttur. Markanın kendi internet sitesinde 50’den fazla ülkeye sipariş gönderimleri bulunmaktadır.

 

 

Espa Skincare

 

 

Espa Skincare Satın Al

 

Espa Skincare markalı ürünleri resmi internet sitesi veya markanın ürünlerini bulunduran diğer web sitelerden sipariş edebileceğiniz gibi, sizler için bu süreci hızlandırdığımız “Benim İçin Al” servisinden de siparişinizi oluşturabilirsiniz. Alışverişinizin kargo ve gümrük uygulamalarında yardımcı olduğumuz “Paket Oluştur” hizmeti de bulunmakta. Her iki uygulamada da ürünlerin gümrükte kalma, kargo gecikmesi gibi benzer problemlerle karşılaşmayacağının garantisi verilmektedir. Detaylar için video linklerini tıklayabilirsiniz.

 

 

 

Diğer Konular
whatsapp