Enfamil Mama

Bebeğinizin anne sütünü kesme zamanı geldiyse, ona anne sütüne en yakın formüldeki mamayı vermek istersiniz. Bu konuda annelerin en çok tercih ettiği marka ise Enfamil. Ne yazık ki Türkiye’de olmasa da üzülmeyin, sizin için Amerika’dan adresinize kadar teslim ediyoruz. Enfamil mama siparişlerinizi nasıl vereceğinizi öğrenmek istiyorsanız, buyrun başlayalım.

 

 

Enfamil Mama Hakkında

 

Enfamil Mama, Edward Mead Johnson tarafından kurulan dünyaca ünlü lider üretici Mead Johnson Nutrition bünyesinde üretilen bir bebek formülü ve bebek maması markasıdır. Muadilleri arasında tüm dünyada en çok kullanıcıya sahip olan Enfamil özellikle ebeveynler tarafından paylaşılan geri bildirimler sayesinde her geçen gün rakiplerine karşı daha sarsılmaz bir üne sahip olmaktadır. Bu rağbetin en büyük sebebi hiç şüphesiz anne sütünde bulunan yağ-protein, omega 3, DHA gibi karışıma sahip olan tek mama markası olmasında saklıdır. Bununla birlikte içeriğinde 20’den fazla besin ögesi içeren tescilli bir üründür.

 

   

Bağımsız bir klinik çalışmada, doğumdan sonra ilk 12 ayı boyunca Enfamil Infant ile beslenen çocuklardaki ilgi, zihinsel esneklik, hafıza, bir eyleme başlama ve odaklanma, duyguların regüle edilmesi, darbe kontrolü ve kendini izleme gibi yürütme işlevlerinin gelişmesinde artış gözlemlenmiştir. Yine benzer bir araştırmada 4 yaşından itibaren zengin DHA içerikli Enfamil Mama ile beslenen çocukların kelime bilgisinde %16 oranda artış görülürken yeterli DHA almayan çocuklarda benzer sonuçlar elde edilememiştir. Enfamil içerikleri bebeklerin sağlıklı erken gelişimine katkı sağlayan bir ürün olarak tescil edilmiştir.

 

 

  

Pediatri doktorlarının önerdiği bir numaralı marka olan Enfamil, günlük formüllerden özel formüllere bebeklerin zihinsel gelişimi olumlu yönden etkileyen bir gıda niteliği taşır. Hem anneler hem de anne adaylarının yüzlerce makaleye ulaşabildiği, bebeğinin gelişim sürecini kolayca kaydedip takip edebildiği mobil uygulama sayesinde de Enfamil ürünlerinin kayda değer etkisini gözlemleme kolaylığı sunmaktadır.

 

 

 

Müşteri sadakatini ön planda tutan bir politika ile hareket eden marka, mağazasında harcadığınız her 1 $ için 1 puan kazandırma; hizmetlerine, bağlılıklarına ve fedakarlıklarına olan minnettarlıklarını göstermek için, askeri profesyoneller, öğretmenler ve ilk müdahale ekibi çalışanlarına Enfamil Shop satın alımlarında %10 indirim sağlama gibi kampanyalar sunmaktadır. Enfamil hem tüketici olan ebeveynlerin ve yetişkinlerin hem de kullanıcı olan küçüklerin güven ve memnuniyetini kazanmıştır.

 

 

 

Enfamil Mama Sipariş

 

Enfamil mama siparişleriniz için her ne kadar birçok sitede bulabiliyor olacak olsanız da tavsiye edeceğimiz websitesi amazon.com dur. Amazon Amerika’dan yapmak istediğiniz Enfamil mama siparişlerinizi isterseniz Benim İçin Al servisimizle, isterseniz de Paket Oluştur servisimizle verebilirsiniz. Her iki servisimiz için kısa kullanma kılavuz videonuzu hemen aşağıda paylaşıyoruz. Bebeğinizin diğer ihtiyaçları, aklınıza takılan sorular gibi tüm talepleriniz için Whatsapp hattımızdan bize ulaşabilirsiniz.

 

 

Diğer Konular
whatsapp