Emergen-C

Hayatınızı, sağlığınızı, günlük yaşamınızı bir üst seviyeye çıkaracak bir sır veriyoruz size ; Emergen-C. C vitaminini her sabah uyandığınızda portakal suyu içer gibi bir bardak içip, vücudunuza ihtiyacı olan enerjiyi ve kuvveti verin.

 

 

Emergen-C Hakkında

 

C vitamini takviye ürünleri ile Amerika’da kurulmuş olan Emergen-C, çeşitliliğini geliştirerek bağışıklık ve enerji destekleri ile farklı ürünlerin de satışını yapmaktadır. Köklü bir kimliği olan Emergen-C’nin, toz içecek karışımlarıyla dünyanın hemen her bölgesinde pazarı bulunmaktadır.

 

 

Her yaştan insanın en çok ihtiyacı olan vitaminlerin başında C vitamini gelmektedir. Bağışıklık sistemini başta kış aylarında olmak üzere, dört mevsim koruyan ve antioksidan desteği sağlayan C vitaminini, meyve ve sebzelere ek Emergen-C ile hızlı bir şekilde almak mümkün. Doğal meyve aromalı pek çok türü bulunan takviyeler içimi kolaylaştırmaktadır.

 

 

Ürün içeriklerindeki aroma çeşitlerinden bazıları şunlardır; nar, limon, mandalina, çilek, kivi, ahududu. Bu tür takviyeler genellikle ilaç formunda düşünüldüğü için tüketimleri cazip gelmemektedir. Fakat doğal meyve özleriyle hazırlanan Emergen-C ürünleri, tüm yaş gruplarının tüketimine uygun ve rahat tüketilebilir düzeydedir.  

 

 

Toz halde bulunan Emergen-C vitamin takviyelerinin yanında, sakız formda bulunan ve yumuşak şeker formunda bulunan takviyeler çeşitleri de bulunmaktadır. Ayrıca, diğer ürünlerin B vitamini, D vitamini, B12, potasyum, antioksidan, probiyotik gibi takviye versiyonları da satılmaktadır. Çocuklara yönelik günlük kullanıma uygun bağışıklık desteği sağlayıcıları da mevcuttur. Bunların yanı sıra, uyku problemleri için rahat uykuyu destekleyen melatonin içerikli takviyeler de hizmete sunulmuştur. 

 

 

Her insanın kendini sağlıklı hissedebilmesi için bağışıklık sistemini koruması ve destek gıdalarla doğru bir beslenme alışkanlığına sahip olması gerekmektedir. Bağışıklık sistemini geliştirmek için vücudun ihtiyacı olan tüm vitamin, mineral ve lif takviyelerini sağlamak şartı bulunmaktadır. Sağlıklı çalışan bir bağışıklık sistemi sayesinde mikrop, bakteri ve bunların getirdiği hastalık-virüslerden kolaylıkla korunma sağlanır. Çeşitli vitaminler, çinko, demir magnezyum gibi ihtiyaçları karşılar ve vücut daha dayanıklı hale gelmiş olur.

 

 

Bütün bu ihtiyaçları sadece yiyecek ve içeceklerden almak oldukça zordur. Bazı kişilerin aldıkları vitaminleri de vücut kabul etmeyerek vitamine çeviremeden ve enzimlemeden boşaltım yoluyla atar. Emergen-C takviyeleri bu noktada devreye girerek, tüm bedensel ihtiyaçları karşılayabilecek geniş ürün skalası sıkça ile tercih edilmektedir.

 

 

Hiçbir ürün ve takviye GDO içermez. Ürünlere eczanelerden, Emergen-C resmi çevrimiçi alışveriş sitesinden ve Emergen-C anlaşmalı diğer alışveriş sitelerinden ulaşılabilmektedir.

 

 

Emergen-C Satın Al

 

Emergen-C ürünlerini birçok websiteden alabileceğiniz gibi, Amazon Amerika en uygun fiyatlı, hızlı ve güvenilir olarak gönderim yapan sitedir. Amazon Amerika’dan alışveriş yaparken her iki servisimizi de kullanabilirsiniz. Dilerseniz Paket Oluştur servisimizden, dilerseniz de Benim İçin Al servimizden faydalanabilirsiniz. Her iki servisimizi de nasıl kullanacağınız detaylarına aşağıdaki videolarımızdan ulaşabilirsiniz.

 

 

Diğer Konular
whatsapp