Ember Mug

Bugünkü yazımız kahve tutkunlarına gelsin. Ancak Starbucks reklamı yapanlara değil, gerçek kahve tutkunlarına. Kahvenizi sizin istediğiniz optimum sıcaklıkta gün boyu tutarak kahve keyfinizi günün tamamına taşıyan Ember Mug ürünlerini adresinize teslim ediyoruz.

 

 

Ember Mug Hakkında

 

Ember Mug, kahve ve çay içenler için basit ama evrensel bir sorunu çözmek üzere yaratılmış markadır. Özel kup bardaklar üreten Ember Mug, sıradan bir kıpa bardak üreticisi olmanın çok daha ötesinde bir iş yapıyor. Patentli sıcaklık kontrol teknolojisi ile Ember Mug, en sevilen sıcak içeceklerle mükemmel tat ve mükemmel konforu harmanlamayı vadediyor. Dünyanın ilk sıcaklık kontrol kupası olma özelliğini taşıyan Ember Mug, sunduğu mükemmel içme sıcaklığı ile fark yaratıyor.

 

 

Sabahları sıcak bir kahve veya çayla güne başlamak hem yatıştırıcı hem de rahatlatıcıdır. Ne yazık ki, sıcak içecekler son derece hızlı bir şekilde ısı kaybeder. Bu yüzden tüketmek için oldukça az bir zamana vardır. Fakat tek bir bardakta uzun süren konforlu içişler artık hayal değil. Bu akıllı kupa ile ortalama seramik fincandan çok daha uzun süre ideal sıcaklığı korumak mümkün hale geliyor.

 

 

Ember Mug, şık bir senkronize şarj altlığı ile birlikte gelir ve FDA gıda sınıfı seramik takviyeli kaplama ile dayanıklı paslanmaz çelikten imal edilmiştir. Bu kaplamanın seramik bir kupa hissine çok benzediğini ve bu nedenle paslanmaz çelik kutu gibi içeceklerin lezzetini etkilemediğini söylemekte yarar var. Farklı boy ve ebatlara sahip olan Ember Mug’un, 14.5 ons ağırlığında, 4,2 inç boyunda ve kulp hariç 3,3 inç genişliğinde daha küçük bir modeli de var.

 

 

Bu ürün, günümüzün akıllı cihazlarını belli belirsiz anımsatan minimalist bir tasarıma sahiptir. Siyah ve beyaz renklere sahip olan her iki seçenekte de Ember logosu bulunur. Logonun altında, mükemmel sıcaklığa ulaşıldığını göstermek için düz beyaz renkte yanıp sönen akıllı bir LED ışığı bulunur. Tam şarj olduğunda lef yeşile dönerken, pil azaldığında ise LED kırmızıya döner. Güç düğmesi kupanın alt kısmında bulunur ve genel olarak ünitenin modern bir görüntüsü olduğu söylenebilir.

 

 

Ember, 2016 yılının sonbaharında, Starbucks ile ilk sıcaklık kontrol kupasını piyasaya sürdü ve ödüllü ürün tanıtımlarıyla sektörün altını üstüne getirmeye devam ediyor. Sürekli kendisini güncelleyen ve daha üst versiyonlar çıkartan Ember Mug, insanları kahve ve çay içme alışkanlıkları üzerinde önemli bir etki yaratıyor.

 

 

Ember Mug Satın Al

 

Ember Mug ne yazık ki Türkiye’de bulunmuyor ya da fahiş fiyatlarla birkaç bireysel satıcının getirmesiyle size ulaşabiliyor. Ancak o kadar fahiş fiyatlar vermek ya da sınırlı sayıda ürüne mecbur kalmak zorunda değilsiniz. Ember Mug gerek kendi sitesinde, gerek Amazon Amerika, ebay gibi sitelerde rahatlıkla bulabileceğiniz bir ürün. Dolayısıyla isterseniz Benim için al, isterseniz de Paket oluştur servisimizi kullanabiliyorsunuz. Her iki servisimizi de nasıl kullanacağınıza ait videolar hemen aşağıda. İzleyin, size uygun olan servisimizi seçin, siparişinizi oluşturun, Ember Mug ile kahvenizin keyfini çıkarın.

 

 

Diğer Konular
whatsapp