Ellis Brooklyn Parfüm

Yurt dışından parfüm gelmez diye düşünüyorsanız, önce bu fikrinizi değiştirelim. Sonrasında ise Türkiye’de sınırlı sayıda size sunulan parfümlerin dışında Ellis Brooklyn gibi özel bir parfüm istiyorsanız, sizin için gümrük işlemlerinizi de yaparak adresinize teslim ettiğimizi bilin istiyoruz.

 

 

Ellis Brooklyn Parfüm Hakkında

 

Ellis Brooklyn 2015 yılında kurulmuştur. Üretim ve satış yeri Amerika’dır. Parfümeri ürünlerinin yanında vücut losyonları, vücut yağı ve sütü, ev kokuları, kokulu mumlar gibi ürünlerin satışı da mevcuttur. Satılan hediye kartları ile ürünler hediye amaçlı da satın alınabilmektedir.

 

 

Parfümlerde alkol olmamasının avantajlarından biri, kokunun kalıcılığını arttırıyor olmasıdır. Kokunun uçup gitmesini yavaşlatmaktadır. Laboratuvar onayından geçmiş olan ürünlerin güvenilirliği yüksektir. Peta sertifikasına sahip olan Ellis Brooklyn markasına ait parfümler, hiçbir ürünü hayvanlar üzerinde test ederek hazırlamamaktadır. 

 

 

20 $’ dan başlayan Ellis Brooklyn ürünleri, birçok seçkin güzellik marketleri ve çevrimiçi alışveriş sitelerinde satılmaktadır. Ürün paketlemelerinde sürdürülebilirliği olan ambalajlar kullanılmaktadır. Ambalajlarda plastikten kaçınarak, cam şişeler tercih edilmiştir. Ürün içerikleri vegandır. Ürünlerin birçoğunda ftalat ve paraben bulunmamaktadır.

 

 

Ürünlerin tam boylarının yanı sıra küçük boyları da bulunmaktadır. Hem denemek hem de taşımak için ideal küçüklükte olan ürünlerin uygunluğuna göre tam boyları tercih edilmektedir. Ayrıca set halinde bulunan parfümler de satılmaktadır. Ürünler hem erkek hem de kadınalara hitap etmektedir. Unisex parfümler de mevcuttur.

 

 

Parfüm esanslarından bazıları: hanımeli, zambak, hindistan cevizi sütü, bergamotu, şakayık, mandalina, yasemin, portakal çiçeği, lavanta, orkide, gül vb. Ağır olmayan ve oldukça hafif kokular sıkça tercih edilmektedir. Librariy, Chronicle ve Novellas parfüm setleri en çok satılan ürünler arasındadır. Tüm parfümlerin küçük boyları vardır.

 

 

Ellis Brooklyn markalı ürünlerde resmi internet sitesinden yapılan ilk alışverişte %10 indirim verilmektedir. Bir diğer sunduğu hizmet ise 40 $ üstü çevrimiçi alışverişlerde kargo ücreti alınmamaktadır. Parfümeri ürünlerde ve yan ürünlerde 30 gün iade süresi bulunmaktadır. İnternet sitelerinde bulunan tüm alışverişlerde geçerli olmak üzere 1,5 ml’ lik Fawn Eau De Parfüm hediye edilmektedir. Ücretsiz gönderilen örnek parfümü denemek ve beğendikten sonra satın almak çok daha kolaydır.

 

 

Ellis Brooklyn Parfümleri Kanada ve Amerika bölgeleri içerisinde sipariş edilmektedir. Diğer ülkeler için anlaşmalı kozmetik ürünleri satan mağazalardan erişim sağlanabilmektedir. Tüm ürünler için Amazon Pay, Pay Pal, Shop Pay gibi birden fazla satın alma seçeneği mevcuttur.

 

 

Ellis Brooklyn Parfüm Satın Al

 

Ellis Brooklyn Amerika’da birçok internet sitesinde bulabileceğiniz bir ürün olmasının avantajını sunuyor. Peki bu ne sağlıyor? Dilediğinizi servisimizi kullanma imkanı. Amerikasepetim kullanıcıları zaten biliyor ancak bilmeyenler için hemen aşağıdaki videolarımızda Ellis Brooklyn parfümleri nasıl temin edip, getirteceğinizi bilgilerine ulaşabilirsiniz.

 

 

Diğer Konular
whatsapp