BLOG YAZILARI

- Edgebooster

Edgebooster’in geniş saç ürünleri yelpazesinden satın almak istediğiniz bakım ürünü için hizmetlerimizin kolaylıklarından yararlanabilirsiniz. İşlemlerinize ait gümrük, vergi ve kargo uygulamalarını üstlenen Amerikasepetim güvenilir bir yurt dışı alışveriş deneyimi sunmaktadır. Merak edilen hizmet detayları ve Edgebooster ürünlerine yazının ilerleyen bölümlerinden erişim sağlayabilirsiniz. 

 

 

 

Edgebooster Hakkında

 

Saç bakım ve saç şekillendirme ürünleri üreten Edgebooster, kadın ve erkek ürünlerini bünyesinde barındıran geniş bir ürün çeşitliliğine sahiptir. 4 farklı ürün kategorisinde saçların ihtiyacına yönelik bakım ve şekillendirme ürünleri bulunmaktadır. Lock Booster, Hideout, Wigout ve Edge Booster kategorileri olmak üzere her biri farklı amaca hizmet eden çeşitli koku ve boyutlarda saç ürünleriyle, hem kişisel kullanıma hem de kuaförlerin toplu satın aldığı kullanımlara uygun ürünlerden oluşan koleksiyonları mevcuttur. 

 

 

 

 

Edgebooster ürün segmentinde yer alan saç bakımları, jöle görevi gören sıkı tutuşa sahip şekillendiriciler dir. Saçları ağırlaştırmadan ve yıpratmadan istenilen şekle ulaşmayı sağlayan Edgebooster bakım ürünleri, kiraz, narenciye, üzüm, limon, ananas, çilek, kavun, şeftali, ahududu ve benzeri esanslarla hazırlanmıştır. 

 

 

Edgebooster

 

 

Az miktarda yeterli olacak şekilde alınan ürün ile tüm saçlar kuru veya ıslak kullanım fark etmeksizin rahatlıkla şekillendirile bilmektedir. Hızlı sertleşmeyen ürün formu sayesinde saçlara şekil vermek pratik ve kolaydır. 

 

 

Edgebooster

 

 

Su bazlı ürünler ile saçları besleyen argan yağı sayesinde, saçlar hızlı bir şekilde duru olabilmektedir. Saç diplerindeki ve köklerindeki gözenekleri tıkamadan nemlendirme sağlayan Edgebooster bakımları, bukleli ve kabarık saçlar için idealdir. 

 

 

Edgebooster

 

 

Edgebooster Onegrip Hydro Conditioning Pomad ürünlerinde ise ana bileşen olarak hindistan cevizi yağı kullanılmıştır. Saça doğal bir parlaklık veren ve saç tellerini güçlendiren hindistan cevizi yağı sayesinde doğal dalgalı saçlara sahip olabilmektedir. Aynı zamanda saçları hacimlendirmek için de Edgebooster Onegrip Hydro Conditioning Pomad uygulanabilmektedir. 

 

 

Edgebooster

 

 

Ürünler aşırı yapışkan ve sıvı formda değildir. Bu sayede hem kullanım kolaylığı sunar hem de giysilere bulaşmaları önler. 

 

 

Edgebooster

 

 

Ürünlerin seyahat boyları (25 ml) olduğu gibi uzun süreli kullanıma uygun büyük boyları da (280 ml) mevcuttur. Yeni bir Edgebooster ürünü denemek için seyahat boyları tercih edilebilmektedir. 

 

 

Edgebooster

 

Edgebooster Türkiye Sipariş

 

Yurt dışı alışverişlerinde tercih edebileceğiniz Amerikasepetim Paket Oluşltur ve Benim İçin Al olmak üzere iki ana sipariş kanalı hazırlamıştır. Edgebooster ürünlerini dilediğiniz servisi kullanarak satın alabilirsiniz. İki hizmetin arasındaki tek fark Benim İçin  Al servisinde ürün satın almanın da tarafımızca tamamlanmasından kaynaklı olarak %8 banka komisyonunun bulunmasıdır. Hizmetlerimizi daha yakından tanımak için aşağıdaki videolardan faydalanabilirsiniz.

 

 

 

 

 

 

AKLINIZA TAKILAN SORULAR VE CEVAPLARI

Amerikasepetim üzerinden siparişlerinizi dilerseniz Benim İçin Al servisimizi kullanarak, dilerseniz Paket Oluştur servisimizi kullanarak verebilirsiniz.

Benim için al servisimizle, Amerika’ya gönderi yapan dilediğiniz websitesinden dilediğiniz ürünü, hiçbir sınırınız olmadan sipariş verebilirsiniz.

Paket oluştur servisimizle, dilediğiniz websitesinden dilediğiniz ürünü, sizin için oluşturulan Amerika adresinize kargolatın. Paketinizin tarafımıza ulaşması ardından kargo ve gümrük işlemlerinizi ödeyin. Tüm işlemlerinizi tamamlayarak adresinize teslim edelim.

Paketlerinizin kargo ve gümrük ücretlerini öğrenmek için Ücretler sayfamızı inceleyebilir, hesaplama aracımızı kullanabilirsiniz.

Ücretler

Tüm paketlerinizin gümrük işlemleri tarafımızdan yapılmaktadır. Hiçbir ürününüzde gümrük takılma riskiniz yoktur. Kargo ödemenizle birlikte, ürün içeriğinize göre vergi ücreti talep edilecektir. İşlemleriniz tamamlanarak Türkiye adresinize teslim edilecektir. Ek masraf, belge ya da reçete talep edilmeyecektir. Ürün ödemelerinize haricen vergi ve kargo ücretiniz olacaktır.

AKLINIZA TAKILANLAR İÇİN BİZE ULAŞIN

Tüm diğer sorularınız için WhatsApp destek hattımızdan ya da [email protected] adresimizden bize ulaşabilir, sorularınızı iletebilirsiniz.

Instagram ve Facebook hesaplarımızdan bizi takip edebilir, youtube kanalımızı inceleyebilirsiniz.