Dyson Outsize

Dyson Outsize siparişlerinizde gümrük işlemlerini, kargo takibini ve tedarik aşamalarını sizler için tamamlıyoruz. Dyson Outsize ürün detaylarını öğrenmek ve satın alma işlemlerini ne şekilde yürüttüğümüzü öğrenmek için içeriğin devamını okuyabilirsiniz.

 

 

 

Dyson Outsize Hakkında

 

Teknolojik aletlerin devlerinden biri olan Dyson 1991 yılında İngiltere’de sektöre adım atmıştır. 40’dan fazla ülkeye ihracatı bulunmaktadır. Yeni teknoloji ile tasarlanmış Dyson Outsize süpürge modeli kolay ve kullanışlı modeli ile sıklıkla tercih edilmektedir. Birçok yeni özelliği bulunan ve çeşitli ekipmanları ile tüm yüzeylerde rahat kullanım imkânı tanıyan Dyson Outsize vakum süpürge 799.99 $ fiyatında satışa sunulmuştur.

 

 

 

 

Çok küçük parçaları bile yakalayarak çeken Dyson Outsize, 125.000 rpm motor gücünde çalışmaktadır. Gürültüyü minimuma indirecek şekilde tasarlanan akıllı süpürgenin, içerisinde bulunan diğer ekipmanları şunlardır:

 

Dyson Outsize

 

 

Akıllı süpürgelerde aranılan sessiz çalışma, yüksek emiş gücü ve kablosuz tasarım özelliklerini tek bir cihazda toplayan Dyson, Outsize Vakum modeli ile yenilikçi bir ürün ortaya çıkarmıştır. Dyson Outsize diğer ürün özellikleri:

 

 

Dyson Outsize

 

Dyson Outsize Sipariş

 

Amerikasepetim sayesinde Dyson Outsize siparişlerinizde Paket oluştur servisini ya da Benim İçin Al servisini kullanarak keyifli bir alışveriş deneyimi yaşayabilirsiniz. Gümrük, kargo ve teslimat işlemlerini sizler için yaparak yurt dışı alışveriş sürecinizi kolaylaştırıyoruz. Vermiş olduğunuz siparişler 25.000$ tutarında sigortalı olarak adresinize ulaştırılır. Sigorta kapsamına kargonun gümrükte takılma durumu, kaybolma durumu veya zarar görme durumu dahildir. Vermiş olduğumuz hizmetler sayesinde bahsedilen risklerle karşılaşmamakla birlikte, bu gibi durumlarda ödeme ve teslimat işlemi sigorta dahilinde olup, ilgili tutar tekrar size aktarılmaktadır. Amerikasepetim’in hizmetleriyle ilgili bilgiler için videoları seyredebilirsiniz.

 

 

 

 

 

Diğer Konular
whatsapp