Drybar Ürünleri

 

Kadın kuaförlerinde sıra beklemekten şikayetçiyseniz, Amerikasepetim ile Drybar ürünleri de dahil olmak üzere dilediğiniz saç bakım ürünlerini getirebileceğinizi biliyor muydunuz? Detaylar sayfamızda.

 

 

 

Drybar Ürünleri Hakkında

 

Drybar 2010 yılında Alli Webb tarafından kurulmuştur. Daha öncelerinde saç stilisti olan Alli Webb kendisine bu işi uzmanlaşmış bir şekilde yapmak için Drybar’ı kuruyor. Kurulduğu günden beri çok hızlı bir büyüme ivmesi yakalayan Drybar dünyada 100’ün üzerinde yerde bulunuyor ve her geçen gün büyümeye devam ediyor.

 

 

 

 

Sadece saç stilistliği üzerine değil aynı zamanda inanılmaz bir ürün yelpazesine sahip olan Drybar bu süreçte hem saç stiliniz oluşturuyor hem de evde kullanacağınız ürünlerle size süreklilik sağlayan bir hizmet sunmuş oluyor.

 

 

Drybar Ürünleri

 

 

2010 yılının en iyi 100 parlak fikri arasında gösterilen Drybar sadece bir şeye odaklanmak ve işinin en iyisi olmaya çalışan bir konsepte dayanıyor. İnsanlara Drybar mağazalarında ve evlerinde kendi saç tiplerinden memnun kalacakları, onlara her ortamda mutluluk, güven ve güç sağlayan saçları vaat ediyor.

 

 

Drybar Ürünleri

 

 

Yeni 2.25” Tek Atışlı Fön Fırçası şekillendirme seçeneklerinizi arttırırken Mixologist Değiştirebilir Şekillendirici Ütü şekillendirmede sizi bambaşka seviyelere çıkartacak deneyimler sunmaktadır. Detoks Kuru Şampuan sizlere yıkama olmaksızın yağlardan ve kirlerden kurtulma imkânı sunuyor, ekstra hacim kazanmanıza mat bir görünüme sahip olmanıza yardımcı oluyor.

 

 

Drybar Ürünleri

 

 

Drybar ürünlerinin tamamı hayvanlar üzerinde test yapılmadan temiz bir şekilde üretilmiştir. Ürünlerinin çoğu içerisinde glüten, keratin, bal, fındık veya fındık yağı olmadan üretilmiştir. Drybar sadece sizin sağlığınızı ve yaşam kalitenizi düşünmekle kalmayıp aynı zamanda hem hayvanlara hem de dünyamıza göstermiş olduğu değerle kendi farkını ortaya koymuş, bizlerin gönlünü kazanmıştır.

 

 

Drybar Ürünleri

 

 

Drybar ürünlerinin içeriklerini ve kullanım şekillerini de barındırdığı internet adresinde sizlere hem ürünlerinin detaylı özelliklerini, kullanım alanlarını, nasıl kullanacağınızı ve kullanıcıların deneyimlerini paylaştığı bir platformu sunuyor. Sadece yazılı olarak değil video ve görsel unsurlarla desteklenen bilgilendirmeler tüm kullanıcılara rahat bir erişim ve anlama imkânı sağlıyor. Siz de bu deneyimlerinden yararlanabilir diğer kullanıcılarla iletişime geçerek en verimli şekilde ürünleri kullanabilirsiniz.

 

 

Drybar Ürünleri

 

Drybar Siparış

 

Sayfamızda bulunan Benim için Al veya Paket oluştur seçeneği ile Drybar ürünlerini kolayca sipariş verebilirsiniz. Tüm gümrük ve kargolama işlemini sonuna kadar takip ediyoruz. Detaylı bilgi için Whatsapp destek hattımızdan bize dilediğiniz zaman ulaşabilirsiniz.

 

 

 

 

 

 

Diğer Konular
whatsapp