Dr. Sebagh Ürünleri

Hala kozmetik ürünlerinin gelmeyeceğiniz, gümrükte kalacağını mı düşünüyorsunuz. O halde Amerikasepetim ile henüz tanışmadınız. Dilediğiniz Dr. Sebagh ürününü sipariş verin, adresinize teslim edelim.

 

 

Dr. Sebagh Hakkında

 

25 yılı aşkın klinik deneyime sahip olan Dr. Sebagh, pek çok ünlü ve dünyanın en parlak yüzlerinden bazılarının arkasındaki isimdir. Kendisiyle aynı adı taşıyan cilt bakım koleksiyonu, yaşlanma ve stres belirtilerini hızlı bir şekilde yok etmeyi hedefleyerek güçlü bileşenler kullanılarak formüle edilmiştir. Garantili gençleştirme için dönüştürücü serumlara ve yoğun nemlendiricilere sahip olan Dr. Sebagh, en son anti-ageing teknolojilerini kullanarak cildin doğal güzelliğini korumak için en yüksek varlık konsantrasyonlarına sahip formüller kullanıyor.

 

 

Ünlülerin Gözdesi

 

Dr. Sebagh, cildin yaşlanma belirtilerini tedavi etmek, parlak, genç ve sağlıklı tutmak için yüksek teknoloji ürünü çalışmalar yürütüyor. Dr. Sebagh tarafından oluşturulan ürün yelpazesinde; cildin erken yaşlanmasını önlemek, orta yaşlı ciltteki zamanın ilk belirtilerini tedavi etmek ve cilt problemleriyle mücadele etmek için gençleştirici ürünler yer alıyor. Buna ek olarak Dr. Sebagh, en hassas ciltler için veya akne gibi çok özel problemler uygun bir dizi ürüne de sahip.

 

 

Vadettiği mükemmel formüllerle Dr. Sebagh, cildiniz taze, sağlıklı ve parlak tutmak için pek çok ünlünün gözdesi. Cindy Crawford ve Elle Macpherson gibi ünlüler Dr. Sebagh ürünlerinin başlıca ünlü kullanıcıları arasında yer alıyor.

 

 

Ameliyatsız Gençleşme

 

Günümüzde pek çok cilt problemi için kozmetik tedaviler geçmişte hiç olmadığı kadar çok talep görüyor. Markaya ismini veren Dr. Jean-Louis Sebagh, ameliyata gerek duymaksızın kozmetik ve tıbbi prosedürlerle yüz, boyun ve ciltteki tüm yaşlılık belirtilerini yok etmeyi misyon edinerek 15 yılı aşkın süredir ameliyat yapmadığı ifade ediyor.

 

 

Ürünler, her kullanıcının bireysel görünümünü ve eşsiz güzelliğini geliştirmek için tasarlanmıştır. Ürünlerle yapılan tüm tedaviler son derece kısa bir zamanda ciddi geri dönüşler sağlamaktadır. Örneğin, ortalama bir öğle yemeği molası içinde olumlu ve gözle görülür sonuçlar elde etmek mümkündür. Kullanılan ürünler, ciltten cerrahın neşterini uzak tutmak için tasarlanmış yüksek kalite ve güvenliğe sahiptir.

 

 

Dr. Sebagh'ın gelişmiş yaşlanma bakım ürün yelpazesi, belirli endişeleri gidermek ve cildin doğal hücresel gençleştirme sürecini artırmak ve desteklemek için kullanılabilir. Ürünlerin tamamı Dr. Sebagh'ın kişisel profesyonel hizmetleri ile aynı birinci sınıf malzeme ve formüllere sahiptir.

 

 

Dr. Sebagh Satın Al

 

Dr. Sebagh ürünlerini birkaç websitesinden satın alabilirsiniz. Amazon Amerika’da da satılan Dr. Sebagh ürünlerini ister siz satın alıp, Amerika adresimize gönderin, isterseniz sizin için biz satın alalım, tüm kargo ve gümrük işlemlerinizi tamamlayarak Türkiye adresinize teslim ediyor olacağız. Her iki servisimizle ilgili detay videolar, nasıl yapacağınız ve nasıl getirteceğinizi aşağıda izleyebilirsiniz.

 

 

Diğer Konular
whatsapp